Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Grażyny, Śródmieście, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 450 000 zł
  • 53,46 m²
  • 8 417,51 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grażyny

Grażyny, Śródmieście, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
16 kwietnia 2025

450 000 zł

53,46 m²

8 417,51 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grażyny

Zaktualizowane: 16 kwietnia 2025

450 000 zł 53,46 m² 8 417,51 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1963
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1963

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 450 000 zł (8 417,51 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: listopad 2024
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 53,46 m² (53,80 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1963
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²), piwnica 4 m²
  • Czynsz: 976 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W pobliżu FABRYKI WODY 3 pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,46 m2, z balkonem na II piętrze niskiego budynku z 1963 roku wybudowanego z cegły. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej.
OPIS MIESZKANIA: Pokój 15,4 m2 z wyjściem na balkon od strony południowej, Pokój 10,8 m2 i pokój 9,2 m2. Kuchnia oddzielna z oknem, powierzchnia 7 m2, w niej meble, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, lodówka, blat drewniany. Łazienka z kabiną prysznicową, umywalką, miejscem na pralkę. (...)

Kontakt

Agent

Małgorzata Stankiewicz-Bartz