Mieszkanie Szczecin
Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
- 629 000 zł
- 49,85 m²
- 12 617,85 zł/m²
Elżbieta Drabiuk
Skontaktuj się
Mieszkanie Szczecin
Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Szczecin
Zaktualizowane: 13 maja 2026
629 000 zł 49,85 m² 12 617,85 zł/m²
2/4
3
1991
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1991Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 629 000 zł (12 617,85 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: marzec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 49,85 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1991
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 4,10 m²
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Idea Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: IDN34011
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, tenis, centrum handlowe, bank
Opis nieruchomości
Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy wielkopowierzchniowe oraz komunikacja miejska. Nie daleko Park Noakowskiego.
ZDJĘCIA PREZENTUJĄ AKTUALNY STAN MIESZKANIA!