Mieszkanie, ul. Leszczynowa

Leszczynowa, Zdroje, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 669 000 zł
  • 77,30 m²
  • 8 654,59 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Baumg...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Leszczynowa

Leszczynowa, Zdroje, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

669 000 zł

77,30 m²

8 654,59 zł/m²

Mieszkanie, ul. Leszczynowa

Zaktualizowane: 6 maja 2026

669 000 zł 77,30 m² 8 654,59 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1985
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1985

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 669 000 zł (8 654,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 77,30 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1985
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Rodzinny komfort w Szczecinie Zdroje 4 pokoje, 78 m2, balkon z widokiem na Puszczę Bukową.

Odkryj komfort rodzinnego mieszkania na 4. piętrze ,w spokojnej i zielonej części Szczecina Zdrojach - to idealne miejsce na wspólne chwile i komfort codziennego życia.

Rozkładowa powierzchnia 78 m2 składa się z czterech pokoi, które łatwo zaadaptować na pokoje dzieci, gabinet czy pokój zabaw, przestrzeń ta daje dużo miejsca na wspólne chwile i prywatność każdego członka rodziny. (...)

Agent

Małgorzata Baumgart

603 391...

603 391 033

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Baumgart

603 391...

603 391 033

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl