Mieszkanie
Osiedle Kasztanowe, Załom, Szczecin, zachodniopomorskie
- 430 000 zł
- 49,26 m²
- 8 729,19 zł/m²
Jarosław Degórsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Osiedle Kasztanowe, Załom, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 16 maja 2026
430 000 zł 49,26 m² 8 729,19 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
2
1986
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1986Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 430 000 zł (8 729,19 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 49,26 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1986
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²), piwnica 8 m²
- Czynsz: 850 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: OSTOJA NIERUCHOMOŚCI ROLAND KACZMAREK, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: OST20588
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Osiedle Kasztanowe, Załom, Szczecin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, las, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego na oś. Kasztanowe w Szczecinie - dzielnica Załom.
Mieszkanie położone jest na 4 piętrze ocieplonego niskiego budynku z 1986 roku.
Na powierzchnię około 49 m2 składają się: