Mieszkanie, ul. Pucka

Pucka, Dąbie, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 235 000 zł
  • 3 138 m²
  • 74,89 zł/m²

Zdjęcie

Monika Zielaskow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pucka

Pucka, Dąbie, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

235 000 zł

3 138 m²

74,89 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pucka

Zaktualizowane: 21 maja 2026

235 000 zł 3 138 m² 74,89 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1926
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1926

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 235 000 zł (74,89 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 3 138 m² (53,50 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1926 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: piec
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 105,81 kWh/m² na rok; końcową (EK): 180,48 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 198,94 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0577 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Teren wokół budynku zagospodarowany, teren zieleni. Układ lokalu przestronny, funkcjonalny, składa się z dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. Lokal Wymaga gruntownego remontu.

Sprzedaż odbędzie się w trybie przetargu nieograniczonego.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 1 Kodeksu cywilnego.

Zgodnie z art. (...)

Agent

Monika Zielaskowska

723 995...

723 995 801

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK