Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://szczecin.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,akwarelowa/24508210.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://szczecin.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,akwarelowa/24508210.html
https://szczecin.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,akwarelowa/24508210.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Bukowe, ul. Akwarelowa

Akwarelowa, Bukowe, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 777 371 zł
  • 80,39 m²
  • 9 670 zł/m²

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie Bukowe, ul. Akwarelowa

Akwarelowa, Bukowe, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
17 października 2025

777 371 zł

80,39 m²

9 670 zł/m²

Mieszkanie Bukowe, ul. Akwarelowa

Inwestycja: Akwarelowa

Zaktualizowane: 17 października 2025

777 371 zł 80,39 m² 9 670 zł/m²

Stan inwestycji:
oddana do użytku
Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Miejsce postojowe:
-
Stan mieszkania:
deweloperski

Stan inwestycji:

oddana do użytku

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Miejsce postojowe:

-

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 777 371 zł (9 670 zł/m²)
  • Termin realizacji: 2021, oddana do użytku
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 80,39 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (8,7 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Źródło: oferta dewelopera: PBU "JEDYNKA" S.A., zaktualizowane: 17.10.2025
  •   sygnatura ogłoszenia: 45/10

Lokalizacja

  • Inwestycja: Akwarelowa
  • Adres: Akwarelowa, Bukowe, Szczecin, zachodniopomorskie
  • W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, kościół, poczta

Opis nieruchomości

Nowa, korzystniejsza cena!
Poprzednia cena: 785 410 zł - 9770 zł/m2
Nowa cena: 777 371 zł - 9670 zł/m2

Cena mieszkania wraz z (...)

Zobacz inwestycję Akwarelowa

Inwestycja realizowana przez:

PBU "JEDYNKA" S.A.

Biuro sprzedaży

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizyta47/5 76,28 m² 9 670 zł/m² 1/2 3 737 628 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
737 628 zł 76,28 m²
9 670 zł/m² 3 pok.
47/5

MieszkanieWirtualna wizyta45/8 61,66 m² 9 990 zł/m² 2/4 3 615 983 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
615 983 zł 61,66 m²
9 990 zł/m² 3 pok.
45/8

Mieszkanie45/9 68,39 m² 9 990 zł/m² 2/4 3 683 216 zł
Mieszkanie
683 216 zł 68,39 m²
9 990 zł/m² 3 pok.
45/9

Mieszkanie45/4 80,62 m² 9 490 zł/m² 1/4 4 765 084 zł
Mieszkanie
765 084 zł 80,62 m²
9 490 zł/m² 4 pok.
45/4

Mieszkanie41/19 79,86 m² 8 490 zł/m² 4/2 4 678 011 zł
Mieszkanie
678 011 zł 79,86 m²
8 490 zł/m² 4 pok.
41/19

Mieszkanie41/15 80,46 m² 8 490 zł/m² 3/4 4 683 105 zł
Mieszkanie
683 105 zł 80,46 m²
8 490 zł/m² 4 pok.
41/15

Mieszkanie47/12 68,19 m² 10 400 zł/m² 4/2 3 709 176 zł
Mieszkanie
709 176 zł 68,19 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
47/12

Mieszkanie47/9 68,49 m² 9 970 zł/m² 3/2 3 682 845 zł
Mieszkanie
682 845 zł 68,49 m²
9 970 zł/m² 3 pok.
47/9

Mieszkanie47/8 76,12 m² 9 670 zł/m² 2/4 3 736 080 zł
Mieszkanie
736 080 zł 76,12 m²
9 670 zł/m² 3 pok.
47/8

Mieszkanie47/6 68,52 m² 9 970 zł/m² 2/2 3 683 144 zł
Mieszkanie
683 144 zł 68,52 m²
9 970 zł/m² 3 pok.
47/6

Mieszkanie47/3 68,46 m² 9 890 zł/m² 1/4 3 677 069 zł
Mieszkanie
677 069 zł 68,46 m²
9 890 zł/m² 3 pok.
47/3

Mieszkanie45/14 61,33 m² 9 990 zł/m² 4/2 3 612 687 zł
Mieszkanie
612 687 zł 61,33 m²
9 990 zł/m² 3 pok.
45/14

Mieszkanie45/12 68,37 m² 9 990 zł/m² 3/2 3 683 016 zł
Mieszkanie
683 016 zł 68,37 m²
9 990 zł/m² 3 pok.
45/12

Mieszkanie45/7 80,06 m² 9 490 zł/m² 2/4 4 759 769 zł
Mieszkanie
759 769 zł 80,06 m²
9 490 zł/m² 4 pok.
45/7

Mieszkanie45/5 61,73 m² 9 990 zł/m² 1/2 3 616 683 zł
Mieszkanie
616 683 zł 61,73 m²
9 990 zł/m² 3 pok.
45/5

Zobacz inwestycję Akwarelowa

Zdjęcie

Wirtualna wizyta

737 628 zł

76,28 m²

9 670 zł/m²

1/2

3

Zdjęcie

Wirtualna wizyta

615 983 zł

61,66 m²

9 990 zł/m²

2/4

3

Zdjęcie

683 216 zł

68,39 m²

9 990 zł/m²

2/4

3

Zdjęcie

765 084 zł

80,62 m²

9 490 zł/m²

1/4

4

Zdjęcie

678 011 zł

79,86 m²

8 490 zł/m²

4/2

4

Zdjęcie

683 105 zł

80,46 m²

8 490 zł/m²

3/4

4

Zdjęcie

709 176 zł

68,19 m²

10 400 zł/m²

4/2

3

Zdjęcie

682 845 zł

68,49 m²

9 970 zł/m²

3/2

3

Zdjęcie

736 080 zł

76,12 m²

9 670 zł/m²

2/4

3

Zdjęcie

683 144 zł

68,52 m²

9 970 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

677 069 zł

68,46 m²

9 890 zł/m²

1/4

3

Zdjęcie

612 687 zł

61,33 m²

9 990 zł/m²

4/2

3

Zdjęcie

683 016 zł

68,37 m²

9 990 zł/m²

3/2

3

Zdjęcie

759 769 zł

80,06 m²

9 490 zł/m²

2/4

4

Zdjęcie

616 683 zł

61,73 m²

9 990 zł/m²

1/2

3

Biuro sprzedaży

505 707...

505 707 677

91 484 12 51

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

505 707...

505 707 677

91 484 12 51

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

505 707...

505 707 677

91 484 12 51