Mieszkanie Zawadzkiego-Klonowica, ul. Unii Lubelskiej
Unii Lubelskiej, Zawadzkiego-Klonowica, Szczecin, zachodniopomorskie
- 763 155 zł
- 54,55 m²
- 13 990,01 zł/m²
Biuro sprzedaży Gardenia Deweloper
Skontaktuj się
Mieszkanie Zawadzkiego-Klonowica, ul. Unii Lubelskiej
zaktualizowane:
17 września 2025
Mieszkanie Zawadzkiego-Klonowica, ul. Unii Lubelskiej
Inwestycja: Gardenia Pogodno
Zaktualizowane: 17 września 2025
763 155 zł 54,55 m² 13 990,01 zł/m²
zrealizowana
1/3
3
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Stan inwestycji:
zrealizowanaPiętro:
1/3Liczba pokoi:
3Miejsce postojowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 763 155 zł (13 990,01 zł/m²)
- Termin realizacji: 2023, zrealizowana
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 54,55 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: apartamentowiec
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (18,8 m²), komórka lokatorska
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym; garaż w bryle budynku
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony, monitoring
- Źródło: oferta dewelopera: Gardenia Deweloper, zaktualizowane: 17.09.2025
- sygnatura ogłoszenia: 2A-1.8
Lokalizacja
- Inwestycja: Gardenia Pogodno
- Adres: Unii Lubelskiej, Zawadzkiego-Klonowica, Szczecin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, basen, szpital, przystanek autobusowy, stacja benzynowa, park, plac zabaw, las, jezioro
Opis nieruchomości
Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Gardenia Pogodno w Szczecinie.

Inwestycja realizowana przez:
Gardenia Deweloper
Biuro sprzedaży Gardenia Deweloper
Ul. Unii Lubelskiej 2B/U2
Szczecin 71-252
| MieszkanieWirtualna wizyta4A-3.3 | 55,97 m² | 14 250,01 zł/m² | 3/3 | 3 | 797 573 zł |
| MieszkanieWirtualna wizyta | ||||
|
||||
| 4A-3.3 |
| Mieszkanie3B-1.1 | 54,38 m² | 13 990 zł/m² | 1/3 | 3 | 760 776 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3B-1.1 |
| Mieszkanie1A-2.5. | 40,46 m² | 12 700 zł/m² | 2/3 | 1 | 513 842 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1A-2.5. |
| Mieszkanie4B-1.5 | 54,84 m² | 13 990,01 zł/m² | 1/3 | 3 | 767 212 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 4B-1.5 |
| Mieszkanie4B-0.2 | 31,08 m² | 13 900 zł/m² | parter/3 | 1 | 432 012 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 4B-0.2 |
| Mieszkanie4A-1.3 | 55,52 m² | 13 990 zł/m² | 1/3 | 3 | 776 725 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 4A-1.3 |
| Mieszkanie3B-1.8 | 54,69 m² | 13 990 zł/m² | 1/3 | 3 | 765 113 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3B-1.8 |
| Mieszkanie3B-1.3 | 55,72 m² | 13 990 zł/m² | 1/3 | 3 | 779 523 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3B-1.3 |
| Mieszkanie3B-1.2 | 31,57 m² | 14 700 zł/m² | 1/3 | 1 | 464 079 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3B-1.2 |
| Mieszkanie3B-0.5 | 42,96 m² | 14 250 zł/m² | parter/3 | 2 | 612 180 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3B-0.5 |
| Mieszkanie3A-1.1 | 54,40 m² | 13 990 zł/m² | 1/3 | 3 | 761 056 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3A-1.1 |
| Mieszkanie3A-0.3 | 42,96 m² | 14 250 zł/m² | parter/3 | 2 | 612 180 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3A-0.3 |
| Mieszkanie2B-1.3 | 55,35 m² | 13 990,01 zł/m² | 1/3 | 3 | 774 347 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 2B-1.3 |
| Mieszkanie1B-2.5. | 53,41 m² | 13 990 zł/m² | 3/3 | 1 | 747 206 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1B-2.5. |
| Mieszkanie1B-1.5. | 40,49 m² | 12 900 zł/m² | 1/3 | 1 | 522 321 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1B-1.5. |
| Mieszkanie1B-1.3. | 44,08 m² | 12 700 zł/m² | 1/3 | 2 | 559 816 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1B-1.3. |
| Mieszkanie1A-2.2. | 31,43 m² | 13 900 zł/m² | 2/3 | 1 | 436 877 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 1A-2.2. |
Biuro sprzedaży Gardenia Deweloper
669 303...
669 303 505
727 404 204