dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Północ

531 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

531 ogłoszeń

378 000 zł36,55 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,92 m² 11 974,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,68 m² 11 968,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronna, nowoczesna kawalerka w zielonej i spokojnej części Stołczyna Nieruchomość położona na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu wybudowanym w 2024 r. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł77,58 m² 9 654,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczecin, os. Książąt Pomorskich, dom, szeregowiec środkowy, dwustanowiskowy garaż, zagospodarowana działka, taras, 5 pokoi. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż duży środkowy szeregowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58 m² 13 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Warszewa. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

336 590 zł34,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ofertą sprzedaży jest duża kawalerka z wykuszem położona w dzielnicy Żelechowa przy ul. Robotniczej w Szczecinie Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34,7 m kw usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł6 300 m² 204,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w północnej części Szczecina Skolwin, w bezpośrednim sąsiedztwie Polic. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł17,55 m² 12 478,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem. Nieruchomość do wprowadzenia, niewymagające nakładów finansowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55,46 m² 12 261,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament trzy pokojowe znajdujące się przy ulicy Limby na Warszewie. W cenie nieruchomości umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł161 m² 11 801,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu loftowym o powierzchni 161 m2, położony w otoczeniu natury, z pięknymi, niczym niezakłóconymi widokami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł93,20 m² 9 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

6 995 000 zł26 600 m² 262,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szanowni Państwo Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę komercyjną w Szczecinie przy głównej drodze ul.Szosa Polska na osiedlu Bukowo grunt o powierzchni łącznej 2,6598Ha składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł135 m² 13 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący dom o powierzchni 135 m , usytuowany na zagospodarowanej działce o wielkości 698 m , w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

302 000 zł54,96 m² 5 494,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 54,96 m2, znajdujący się w bloku mieszkalnym. Lokal jest dwupiętrowy, wymaga remontu, ale oferuje duży potencjał adaptacyjny. Posiada osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię 59,31 m2 składa się: - salon z duzym aneksem kuchennym - 2 sypialnie - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł125 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupoziomowe, duże 5 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie przy ulicy Strzałowskiej o powierzchni 125m w którego skład wchodzą: i poziom: przestronny, pięknie doświetlony salon.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł74,08 m² 11 190,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie - zielone warszewo! Łączna powierzchnia: 74,08 m2 | 2 poziomy | Gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: szczecin, warszewo, ul. Szwedzka Piętro: 2/2 | Rok budowy: 2004.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł250 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do wynajęcia przestronny dom doskonale przystosowany do zakwaterowania grupy pracowników. Obiekt znajduje się przy Szosie Polskiej dobrze skomunikowanej z głównymi trasami oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż 3 kondygnacyjny obiekt położony w prestiżowej dzielnicy Warszewo. Budynek przedwojenny znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy. Bliskość tej drogi jest ogromną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

539 999 zł44,69 m² 12 083,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,69 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu z windą (z bezpośrednim zjazdem do garażu podziemnego). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,60 m² 7 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza w nowym budownictwie, na zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł57,63 m² 7 791,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie ul. Naruszewicza przy pętli.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł46 251 m² 356,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną. Zaledwie 20 minut od centrum Szczecina. Właściciel przygotował 2 koncepcje zabudowy działki: 1. Koncepcja: - łączna ilość mieszkań: 489 - suma.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł53,60 m² 13 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Znajduje się na 1 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku. Zajmuje powierzchnię 54 m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł81 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronna hala! Dostępny parking. Hala dobrze doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,50 m2 usytuowane na parterze zadbanego budynku z 2005 roku w północnej części Szczecina. Pełna własność! Na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł59,65 m² 10 712,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,65 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z lat 80-tych. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

! super oferta! Zapraszam do zakupu nowego mieszkania z 2024 roku. Lokal mieszkalny o powierzchni 37,01 m2, położony na parterze w niskim II- piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,20 m² 10 367,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze budynku z roku 2005 przy ul. Polickiej w Szczecinie. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 46,2, całkowitej około 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł31,40 m² 12 388,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Super oferta mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Glinki! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,40 m , położone na parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,98 m² 12 665,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przytulne, nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze z balkonem z pięknym widokiem na panoramę miasta. Nieruchomość znajduje się na zamykanym osiedlu Panoramika na.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w wysokim bloku na granicy dzielnicy Niebuszewo - Drzetowo - Grabowo o powierzchni użytkowej 47 m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł40,16 m² 7 096,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,16 m , znajdujące się na parterze kamienicy w oficynie - cisza i spokój. Uwaga: pierwsze zdjęcie w ogłoszeniu to atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania z dużym tarasem oraz komórką lokatorską o powierzchni ok. 62 m , usytuowanego na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł73 m² 10 547,95 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje | 73 m | wysoki standard | Bandurskiego | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 860 m² 160,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek w zielonej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Szczecina Skolwin. Łączna powierzchnia to 2860 m w.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56,03 m² 7 763,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ( 56,03 m2) z balkonem (+ ok. 4 m2) oraz piwnicą (ok.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł802 m² 335,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną przy ul. Leśnej w Szczecinie powierzchnia:802m2 Piękny widok na Odrę, dojazd asfaltowy, w promieniu 2km usługi, sklepy, dobrze rozbudowująca się.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł272 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszewo, dom wolnostojący, 5 pokoi, 2 łazienki, sauna, basen, taras, ogród, garaż dwustanowiskowy, dom na wynajem. Tylko u Nas! Prestiżowy dom na Warszewie! Ofertą wynajmu jest luksusowy dom.