dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

820 000 zł80 m² 10 273,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

> gumieńce < szczecin Na sprzedaż bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku z windą z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzekowo,Szczecin

1 690 000 zł178 m² 9 505,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2003 roku w zielonej i spokojnej części Szczecina, os. Krzekowo-Bezrzecze, przy ul. Łukasińskiego. Dom o powierzchni użytkowej 144,7 m2 z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

664 000 zł51 m² 12 941 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,31 m2 z dobrze nasłonecznionym 10 metrowym balkonem typu loggia. Mieszkanie w nowym budynku z windą. Budynek wybudowany został w 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Magnolia Park,Szczecin

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest przyjazne 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,98 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze niskiego, 3. piętrowego budynku z windą, na przepięknym osiedlu Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosny Ludów

Arkońskie,Szczecin

2 400 zł66 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 10 piętrze 11-piętrowego bloku. Na powierzchni ok. 66m2 znajduje sie salon, dwie sypialnie, kuchnia oraz oddzielnie łazienka i wc. Z salonu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

73,80 zł/m²68 m² 5 018 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu z dużą witryną i wejściem od ulicy. Nieruchomość położona przy samym parku, w pięknej willowej części Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zbójnicka

Gumieńce,Szczecin

650 000 zł72 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

W ofercie sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 z tarasem 7 m2 i ogródkiem, na parterze jedno piętrowego budynku. standardzie podwyższonym. w enklawie ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

449 000 zł47 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku w zielonej części dzielnicy Pomorzany. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

398 000 zł29 m² 13 652,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gumieńce. Apartament 1 pokojowy o powierzchni 28,42 m2 położony na IV piętrze nowego budynku z windą wybudowanym przy ul. Spiskiej w 2022 roku. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Kaliny,Szczecin

520 000 zł60 m² 8 739,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielczo własnościowe prawo - 3 pokoje położone na Osiedlu Kaliny. Możliwość zakupu także przez obywateli spoza ue. Budynek z lat 80'tych, ocieplony. Lokal znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, gumieńce, ul. Kopańskiego, 2 pokoje, ogródek 100 m2, taras, wysoki standard. Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m2, na parterze z ogródkiem ponad 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorkiego

Pogodno,Szczecin

379 000 zł40 m² 9 546,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kawalerka z możliwością przerobienia niewielkim kosztem na dwa pokoje, położona w cichym punkcie Pogodna przy ul. Gorkiego. Wysoki parter z ekspozycją okien na stronę wschodnią. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Klonowica

Zachód,Szczecin

230 000 zł17 m² 13 248,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny mikroapartament z potencjałem inwestycyjnym w Szczecinie Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - nowoczesny mikroapartament o powierzchni 17,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

398 000 zł41 m² 9 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego, zadbanego bloku w urokliwej uliczce Pogodna. Idealne dla wszystkich miłośników Pogodna, jak również dla szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiazdy Polarnej

Zachód,Szczecin

739 000 zł88 m² 8 397,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowy bezczynszowy przestronny apartament o powierzchni 88 m2 z dużym poddaszem (dodatkowe 30 m2 o pełnej wysokości 2,6 m), balkonem i 2 miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

399 000 zł43 m² 9 366,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu Zawadzkiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Arkońskie,Szczecin

399 000 zł48 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż rozkładowe, słoneczne mieszkanie na Osiedlu Arkońskim. Spokojna lokalizacja, w koło dużo zieleni. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła. Dwa rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawrzynowa

Gumieńce,Szczecin

649 000 zł46 m² 14 142,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46 m2 z ogrodem, usytuowane na parterze nowego budynku z 2023 r. , niedaleko os. Harmonia w dzielnicy Gumieńce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie w centrum pomorzan. Dzięki swej lokalizacji niedaleko od mieszkania znajdują się liczne sklepy, markety, galeria Molo, restaurację, apteki, szkoły, uczelnie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Pogodno,Szczecin

380 000 zł43 m² 8 826,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią znajdujące się na parterze niskiego odnowionego bloku przy ul. Janickiego na szczecińskim Pogodnie. Do mieszkania prowadzi bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w bloku z 2011r. Na powierzchni ok. 34m2 znajduje się przedpokój (ok. 3,70m2), pokój o pow. ok. 20m2, z pokoju wejście do kuchni o pow. ok. 6m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

2 300 zł48 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 15.11.2023R. Oferujemy na wynajem od 01.12.2023r. nowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie przy ul. Sosabowskiego w Szczecinie! Mieszkanie znajduje się na I piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gorkiego

Pogodno,Szczecin

379 000 zł40 m² 9 546,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

3 075 zł52 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Pomorzanach os.Polonia o powierzchni 51,61 m2. Cena zawiera podatek vat 23%, kwota netto 2500 zł, właściciel wystawia fakturę vat. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł64 m² 38,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, położone przy ul. Szeligowskiego, przy Jeziorze Słonecznym. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne o północnej (sypialnie i kuchnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Pogodno,Szczecin

1 300 zł30 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona w poddaszu kamienicy położonej na Pogodnie przy ul. Konopnickiej. Lokal w dobrym standardzie o zachodniej ekspozycji okien. Mieszkanie po odświeżeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maczka

Gumieńce,Szczecin

590 000 zł75 m² 7 822,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie zlokalizowane na Gumieńcach Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Maczka, 10 min do centrum samochodem, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

337 000 zł47 m² 7 154,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania do generalnego remontu o powierzchni 47,10 m 2 zlokalizowanego na Pomorzanach. Usytuowane jest ono na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Gumieńce,Szczecin

40 zł/m²125 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 125m2 z 5 pokojami, zlokalizowany na Gumieńcach. Dom nie umeblowany z przeznaczeniem głównie na cele biurowe. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- oferta wynajmu komfortowego mieszkania dwu- pokojowego 48m2 - mieszkanie położone W bliskiej części pomorzan okolice powstańców wielkopolskich I mieszka Igo - Oferta na Wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

439 000 zł69 m² 6 479,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe do remontu. Położone na 1 piętrze w zadbanym 1 piętrowym kameralnym niskim bloku (budynek ocieplony, klatka po remoncie). Ciekawa i spokojna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arkońska

Zachód,Szczecin

354 500 zł37 m² 9 501,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujacy nie płaci podatku pcc -2 % .Oferujemy gotowe pod klucz 2 pokoje o pow. 37.31m2 blisko szpitala przy ul. Arkońskiej .Mieszkanie bez skosów z dużymi oknami : pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Gumieńce,Szczecin

27,56 zł/m²127 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 127m2 znajdujący się na osiedlu Gumieńce, część pomieszczeń jest klimatyzowana, co gwarantuje komfortowe warunki pracy nawet w gorące dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świerczewo,Szczecin

429 000 zł44 m² 9 862,07 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe na 7 piętrze wysokiego bloku z 1973 roku w spokojnym otoczeniu na Świerczewie ul 26 kwietnia, czeka na Ciebie Przyjdź, zobacz, zainspiruj się Ta nieruchomość to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Zachód,Szczecin

275 930 zł30 m² 9 268,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pogodno,Szczecin

1 450 000 zł164 m² 8 841,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż pół poniemieckiej willi z dużym, zagospodarowanym ogrodem i garażem. Nieruchomość składa się z mieszkania na parterze, którego powierzchnia wynosi 97,76 m2, mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Zachód,Szczecin

568 400 zł58 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 58 m2 , położone na osiedlu w nowoczesnym budynku w prestiżowych Gumieńcach. Mieszkanie to pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

499 900 zł73 m² 6 885,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedania 3 pokoje w spokojnej lokalizacji na Gumieńcach - Za Wiatrakiem blisko ch ster. Mieszkanie na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku o powierzchni 72,6 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł185 m² 27,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Przestronny stylowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 125m2 z 5 pokojami, zlokalizowany na Gumieńcach. Dom nie umeblowany z przeznaczeniem głównie na cele biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczecin, świerczewo, osiedle Kaliny, przestronna kawalerka, 32m2, winda, spółdzielczo-własnościowe. Na sprzedaż przestronna kawalerka z potencjałem o powierzchni 32 m2 położona na trzeciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Pogodno,Szczecin

599 000 zł49 m² 12 325,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Piękny apartament na Pogodnie. Apartament znajduje się na piątym, najwyższym piętrze, w bloku wybudowanym w 2021r- na osiedlu Pod Gwiazdami. W budynku jest winda, która prowadzi do.