dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorkiego

Pogodno,Szczecin

349 000 zł54 m² 6 439,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super lokalizacja! Mieszkanie na pograniczu Pogodna i Łękna - osiedle w niedalekiej odległości Parku Kasprowicza z dala od zgiełku centrum ale jednocześnie świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

459 000 zł35 m² 13 223,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczecin, gumieńce, ul. Spiska, apartament z dużym balkonem, 2 pokoje, winda, 2023 rok budowy. Oferuję na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie z balkonem na nowo wybudowanym osiedlu na osiedlu Spiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horeszków

Pogodno,Szczecin

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie, położone na parterze niskiego budynku, zlokalizowanego na zielonym osiedlu przy ul. Horeszków. Mieszkanie o pow. 55 m2 posiada duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

760 000 zł60 m² 12 562 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca na osiedlu Polonia. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowskiego

Pogodno,Szczecin

379 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż przyjemne mieszkanie położone w zielonej spokojnej części Pogodna składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz pomieszczenia przynależnego piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 56 m2 + piwnica 6 m2 (powierzchnia z księgi wieczystej) z osobną dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Przyjaźni,Szczecin

469 000 zł60 m² 7 855,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 6 piętrze ocieplonego wysokiego bloku, zlokalizowanego na os. Przyjaźni. Na powierzchnię mieszkalną (59.7 0 m2) składają się: - 3 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Na Wzgórzu

Bezrzecze,Szczecin

980 000 zł850 m² 1 152,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie przedstawiam działkę budowlaną znajdującą się przy ul. Na Wzgórzu, na Bezrzeczu. Pełne uzbrojenie (gaz, prąd, woda, kanalizacja) z pewnością przyspieszy rozpoczęcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Andersena

Osów,Szczecin

1 099 000 zł88 m² 12 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj w pięknym i funkcjonalnym bliźniaku na Osowie. Już dziś umów się na prezentację i zakochaj się w niepowtarzalnej okolicy oraz pięknie urządzonym domu. Spędzaj zimowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

425 000 zł58 m² 7 299,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny lokal położony na III piętrze w niskim bloku w Szczecinie, ul. Zawadzkiego. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 58,22 m2 (w tym pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osów

Osów,Szczecin

649 000 zł84 m² 7 717 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży 2 poziomowego mieszkania na Osowie Mieszkanie 4 pokojowe składa się z: -salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - dwie sypialnie - łazienka -pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

1 180 000 zł350 m² 3 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:440 m²

Polecam dom typu bliźniak z lat 80-tych utrzymany w bardzo dobrym stanie, w pięknej, zielonej lokalizacji osiedla Arkońskiego. Ocieplony i wyremontowany w 2010r., dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

2 300 zł39 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową wyłącznością. Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytułowane na 2 piętrze niskiego bloku w cichym sąsiedztwie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

390 000 zł57 m² 6 854,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pomorzany, ul. Włościańska, mieszkanie 3 pokojowe 57 m2 lokal stanowiący odrębną nieruchomość Budynek ocieplony, piętro 4/4, zadbana klatka schodowa, piwnica 3 pokojowe, rozkładowe,funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

435 000 zł54 m² 8 085,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Budynek po termomodernizacji, mieszkanie 2. pokojowe 53,8 m2. Zielone i spokojne otoczenie, w prestiżowej dzielnicy. Dobry i szybki dojazd do pełnej infrastruktury miasta. Mieszkanie jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kaliny

Kaliny,Szczecin

394 000 zł42 m² 9 314,42 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,3 m 2 zlokalizowanego w lewobrzeżnej części Szczecina, na osiedlu Kaliny. Usytuowane jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Pogodno,Szczecin

329 000 zł44 m² 7 559,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu mieszkanie do remontu, bardzo przestronne z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Mieszkanie w niskim bloku na 2 piętrze z 3. Nieruchomość jest świetnie zlokalizowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą! Kawalerka 36m2 z bardzo dużym tarasem! wynajem na fakturę vat 23%! Podana cena wynajmy jest kwotą brutto. Powierzchnia: 36m2 + taras około 20m2 Piętro: 1/7 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Pogodna. Lokal o powierzchni 56 metrów na którą składają się: - salon - dwie sypialnie - osobna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

/ rezerwacja / Oferta sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego, przeznaczonego do remontu mieszkania o powierzchni 48 m 2 zlokalizowanego na Pomorzanach w Szczecinie. Usytuowane jest na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Reda,Szczecin

450 000 zł53 m² 8 495,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 53 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku na os. Reda w Szczecinie. Jeden pokój został połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junacka

Osów,Szczecin

6 000 zł210 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na Osowie. Świetna lokalizacja na siedzibę firmy jak i do zamieszkania, przy samym lesie. Dom wybudowany w 1985 roku. Działka ogrodzona, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sucharskiego

Świerczewo,Szczecin

557 000 zł47 m² 11 825,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż słoneczne rozkładowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Osiedle Zachęta. W pobliżu komunikacja miejska, łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

379 000 zł47 m² 8 086,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone o powierzchni łącznej wraz z piwnicą 48,96m2. Budynek ocieplony, dwie nowoczesne, cichobieżne windy. Okolica cicha i spokojna, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Arkońskie,Szczecin

335 000 zł43 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem położone na parterze bloku przy ul. Wiosny Ludów. Lokal ma powierzchnię 42,68m2 i składa się z salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiego

Reda,Szczecin

338 000 zł38 m² 8 862,09 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam zaszczyt zaprezentować mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji Szczecina, idealne dla studentów ceniących sobie komfort i wygodę! Mieszkanie o powierzchni 38,14 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Będziesz pierwszym Najemcą. Nowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 z dobrze nasłonecznionym balkonem. Parking dla mieszkańców przed budynkiem. Osiedle zamknięte, monitoring. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ku Słońcu

Gumieńce,Szczecin

265 000 zł26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie, kawalerka o powierzchni użytkowej 26,15m2 zlokalizowanej w jednej z najlepszych dzielnic i części miasta. Lokal znajduje sie na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Świerczewo,Szczecin

369 000 zł46 m² 8 076,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Os.Świerczewo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania na osiedlu Świerczewo. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Pilchowo,Szczecin

1 949 000 zł327 m² 5 960,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w Pilchowie w pobliżu jeziora Głębokie i puszczy Wkrzańskiej. Dojazd do domu ślepą uliczką, co gwarantuje ciszę i spokój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Przyjaźni,Szczecin

439 000 zł67 m² 6 532,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest sprzedaż przestronnego mieszkania o powierzchni 67,2 m2 położonego na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym ocieplonym budynku na os. Kaliny. Nowa winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku w dzielnicy Pomorzany. W skład mieszkanie wchodzą; -2 pokoje -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bezrzecze,Szczecin

2 490 zł54 m² 46,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy z dużym, dobrze nasłonecznionym tarasem o powierzchni 15 m2. Mieszkanie dwupoziomowe w stylu loft. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bronowicka

Zachód,Szczecin

225 000 zł23 m² 9 851,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem ogłoszenia jest 1-pokojowy lokal usługowy mieszkalny położony na 1 piętrze w inwestycji Reda City (etap II). To wyjątkowy lokal o powierzchni 22,84 m2 z balkonem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z oddzielną kuchnią, łazienka z prysznicem, balkonem. Super lokalizacja, dogodna komunikacja miejska. W pobliżu sklepy, galerie, bank poczta, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Pogodno,Szczecin

585 000 zł54 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

W willowej części Pogodna, w zielonym otoczeniu przy ulicy Walerego Wróblewskiego, stoi schludny, 2-piętrowy dom wielorodzinny. To właśnie tutaj, przy jednej z ulic, które szczycą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

375 000 zł46 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży ciepłego i jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej ok. 47 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany blisko centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Kaliny

Kaliny,Szczecin

40 zł/m²26 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem biuro o łącznej powierzchni 26 m 2 ,bardzo dobra lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej, dyskontów spożywczych itp. Dostępne miejsca postojowe (większa ilość do uzgodnienia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modra