dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

889 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

889 ogłoszeń

543 000 zł55,52 m² 9 780,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 55,52 m2,znajdujące się w zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł41,70 m² 10 527,58 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (41,7 m2) z osobną kuchnią oraz piwnica (ok. 3 m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,74 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki usytuowanej na 1 piętrze nowego apartamentowca z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe, 2-pokojowe, z widną otwartą kuchnią na salon, łazienką i wc, strych. Miejsce postojowe z blokadą na 1 samochód na terenie nieruchomości, do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł34,23 m² 11 656,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Pogodno, ul. Reduty Ordona Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m , położone w niskim bloku z 1995r. (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł320 m² 8 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na Pogodnie. Nieruchomość 3-kondygnacyjna o łącznej powierzchni 320 m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 549 000 zł151,20 m² 10 244,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Jeżeli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym zlokalizowanym w zielonej spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Dom zlokalizowany w Bezrzeczu. Duże przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54,38 m² 9 911,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (54,38 m2) z piwnicą (5.1m2) znajdujące się na parterze niskiego 4 piętrowego budynku z lat ok.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,50 m² 10 704 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pierwsze 3 zdjęcia przedstawiają propozycję umeblowania pokojów* Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 2. piętrze zadbanego budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł350 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:915 m²

Do wynajęcia budynek/hala magazynowo - biurowa. Budynek magazynowo - biurowy, jak i idealny pod produkcję hurtową garmażeryjną itp. Atrakcyjna lokalizacja ( przy dk 13, rondo Hakena). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł75,51 m² 11 786,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (75,51 m2) z garderobą, ogrodem (ok. 72 m2) oraz garażem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł63,60 m² 9 701,26 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł290 m² 9 996,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący 290 m | działka 1500 m | stan deweloperski | Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 290 m , położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł90,72 m² 12 114 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,72 m, położone przy ul. Krakowskiej w Szczecinie Gumieńce. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51,80 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej cenie i super lokalizacji o powierzchni 51,80m2 Niskie koszty utrzymania w doskonałej lokalizacji - czeka na Ciebie Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł139 m² 9 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m z garażem w bryle, posadowiony na działce 178 m w dzielnicy Gumieńce.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł337,80 m² 5 917,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom wolnostojący w centrum Pogodna. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Pogodna, przy cichej drodze dojazdowej, ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku Pogodno. Bliskość przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

580 272 zł1 099 m² 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę działki o przeznaczeniu mieszkaniowym, zlokalizowanej w Pilchowie, przy ul. Warszewskiej. Dla terenu wydany został mpzp. W ofercie znajduje się sześć działek. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,22 m² 13 188,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowy apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym położony na Gumieńcach. Lokal idealny jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczecin, dom, wolnostojący, pogodno, wysoki standard, idealne dla firmy, dla rodziny, na biuro, energooszczędny, pompa ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja. Na wynajem prestiżowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 122 zł73,18 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na Sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim na Pomorzanach w Szczecinie. W bardzo dogodnej lokalizacji, w pobliżu sklepów przystanków, szkół. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe / 4 pokoje z ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie! Inwestycja zakończona! Mierzyn ul. Długa Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 77,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

74 zł/m²92 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 92 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,33 m² 10 876,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulna kawalerka Pomorzany | 29,33 m | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł220 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala mogąca być wykorzystana jako magazynowa, produkcyjna lub warsztatowa o powierzchni 220 m2 zlokalizowana w dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Hala nie jest ogrzewana. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,30 m² 10 378,25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,30 m znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje oraz osobną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

429 000 zł49,22 m² 8 715,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin, jest mieszkanie 2 pokojowe (47,13m2) z balkonem francuskim + przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,65 m² 9 003,15 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47.65 m2, położone w świetnej lokalizacji, blisko pełnej infrastruktury, ul. Dunikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł330 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł667,90 m² 7 471,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Na sprzedaż hala magazynowo-handlowo-biurowa przy ul.Cukrowej. Rok budowy 2015. Dokumentacja budowlana do wglądu. Obiekt od początku powstania służy jako obiekt magazynowo-biurowo-handlowy. Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,73 m² 8 449,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,73m2 na wysokim parterze w willi na działce na Pogodnie z lat 30tych xxw. Budynek składa się z parteru, piętra, poddasza użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł390 m² 5 638,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w prestiżowej lokalizacji - Pogodno przy Parku Kasprowicza Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni ponad 260 m2, położony na starannie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 300 zł67,73 m² 11 771,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, 3 pokoje, balkon/taras, i piętro. Tylko u Nas! Oferta 0% prowizji od Kupującego! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

240 000 zł22,52 m² 10 657,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 22.52 usytuowane na czwartym piętrze budynku z 1980 roku, położonego na osiedlu zawadzkiego-klonowica w Szczecinie. Skład nieruchomości: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł220 m² 4 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Wyłącznie u nas! Nowa, niższa cena! Atrakcyjny, przestronny, dobrze zlokalizowany dom jednorodzinny położony w prestiżowej dzielnicy Pogodno. Budynek trzykondygnacyjny o pow. ponad 220.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47,10 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,1 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 60., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł62,30 m² 7 833,07 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Santockiej w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45,77 m² 64,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77,19 m² 12 942,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest dom w zabudowie szeregowej 4 pokojowy (77,19 m2) z ogródkiem (40 m2) oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o pow. 45 m2 na pierwszym piętrze w spokojnej uliczce Pomorzan. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 79 m2. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.