dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Arkońskie,Szczecin

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie, harmonijnie zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się na na osiedlu Arkońskim. Nieruchomość dopieszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogodno,Szczecin

529 900 zł58 m² 9 136,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

!rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Walentynowicz 8b w dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kaliny,Szczecin

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o pow. 30 m , usytuowane na drugim piętrze budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części os. Kaliny. Skład nieruchomości: salon Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Pilchowo,Szczecin

2 950 000 zł1 950 m² 1 512,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż hala o powierzchni łącznej 1950m2 z czego 450m2 to pomieszczenia biurowe i sanitarne. Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogodno,Szczecin

1 485 000 zł230 m² 6 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Narożny dom w zabudowie bliźniaczej położony z jednej strony w widocznym miejscu przy ruchliwej ulicy, a z drugiej przy cichej uliczce prowadzącej do placu Ojca Jakuba Wujka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + miejsce postojowe w garażu podziemnym ul. Chopina Oferujemy na wynajem eleganckie i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Częstochowska

Pomorzany,Szczecin

625 000 zł78 m² 8 030,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu), zlokalizowane na I piętrze wysokiego budynku z windą. Znakomita lokalizacja, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem Szczecin, pomorzany Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

379 000 zł30 m² 12 508,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka 30,3 m po remoncie osobna kuchnia, gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 30,3 m , usytuowane na 6. piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpowa

Pomorzany,Szczecin

560 000 zł46 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku na spokojnych i zielonych Pomorzanach. Lokal wyróżnia się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

3 000 zł50 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy Szczecina, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 50,21 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gumieńce,Szczecin

655 000 zł116 m² 5 646,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na szczecińskich Gumieńcach przy ulicy Ku Słońcu. To propozycja dla osób, które szukają domu z funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Pomorzany,Szczecin

50 zł/m²45 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem | 45 m | wysokie sklepienia | miejsce parkingowe w cenie Ważne - lokal jest aktualnie w trakcie wykańczania, dzięki czemu przyszły najemca otrzyma świeżo przygotowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Świerczewo,Szczecin

379 000 zł30 m² 12 508,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców), 1. pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, znajdujące się na 6. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Frysztacka

Pomorzany,Szczecin

15 000 zł22 m² 673,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Na sprzedaż pawilon handlowy w dzielnicy Pomorzany - róg Powstańców Wielkopolskich 51 c i Frysztackiej 10. Pawilon blaszany, ogrzewany klimatyzacją, zajmuje powierzchnię 22,26 m2. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

415 000 zł42 m² 9 783,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym Osiedlu Arkońskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukietowa

Krzekowo,Szczecin

850 000 zł76 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 76 m2 | balkon | strych do adaptacji | 2 miejsca parkingowe | Osiedle Brzozowe Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2, położone na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Zachód,Szczecin

565 000 zł67 m² 8 379,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne 4. pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świerczewo,Szczecin

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pachnące świeżością mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 z dużym balkonem 10 m2 na 2 piętrze w budynku z windą. Kuchnia w pełni wyposażona: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (mieszkanie skrajne, 3-stronne) - Mieszkanie w topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Smolańska

Pomorzany,Szczecin

49,07 zł/m²9 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty są biura na wynajem - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 9 m2 aż do 96 m2 - z możliwością łączenia pomieszczeń oraz wynajęcia całego piętra zgodnie z potrzebami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Szczecin

Krzekowo,Szczecin

48 000 zł481 m² 99,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Działka rod 481 m z murowanym domkiem - gotowa do wypoczynku! Marzysz o własnym zielonym azylu w mieście? Ta działka rod o powierzchni 481 m to idealne miejsce na weekendowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Skarbówek

Osów,Szczecin

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość to nowoczesny, całoroczny dom typu stodoła, zaprojektowany z dbałością o detale i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

699 000 zł75 m² 9 381,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (74,51m2) znajdujące się na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

570 000 zł42 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,8 m , usytuowane na 3. piętrze nowego budynku z windą, w prestiżowej inwestycji Harmonia Gumieńce. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 000 zł73 m² 54,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego i komfortowego apartamentu do wynajęcia o powierzchni 73,31 m2, położonego w dogodnej lokalizacji Gumieniec Rozkład pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

399 000 zł31 m² 12 686,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną w nowoczesnym budynku z 2017 roku. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego nieruchomości gotowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Osów,Szczecin

80,36 zł/m²56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem idealny na żłobek lub punkt przedszkolny | Osów, szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m , położony na parterze w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem (dwa z 3 modułów - można wynająć również 1 lub 3 moduły-całość 180m2) Szczecin, gumieńce Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 26 Kwietnia

Świerczewo,Szczecin

379 000 zł30 m² 12 508,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przepiękna kawalerka w świetnej lokalizacji 30,30 m Na sprzedaż oferuję przestronną oraz bardzo dobrze wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30,30 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 600 zł40 m² 65,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2 pokojowe z przestronną loggią. Mieszkanie zostało urządzone w wysokim standardzie. Część dzienna to jasny, przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

445 000 zł54 m² 8 183,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o pow. 54,38 m2, położone na parterze niskiego budynku przy ulicy 9 Maja, w dzielnicy Pomorzany. Na powierzchnię mieszkania składa się: 1. pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i starannie przygotowane mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na cichym, zielonym i spokojnym osiedlu. Budynek z windą, zadbany i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

975 000 zł109 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Szczecina - na Gumieńcach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widok na panoramę Szczecina | balkon | piętro 5 | 2 windy | parking | umeblowane Nowoczesny, jasny 2 pok. apartament z przestronnym balkonem i pięknym widokiem na panoramę miasta, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogodno,Szczecin

1 449 000 zł230 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

- rezerwacja - oferta bez prowizji dla kupującego Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa sprzedający Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z garażem o powierzchni ok. 230 m ,.