dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łukasińskiego

Krzekowo,Szczecin

685 000 zł56 m² 12 132,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem na osiedlu Patio Verde, ul. Łukasińskiego. Zamieszkaj wśród zieleni na nowoczesnym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Pogodno,Szczecin

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikat | Luksusowy apartamentowiec Pogodno Park, kameralny cichy budynek blisko nato, uczelni i centrum prestiż, cisza, zieleń, 1-2 garaże Nowoczesny, cichy, przestronny i pełen światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Osów,Szczecin

7 500 zł132 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom wolnostojący o wyjątkowej, oryginalnej bryle , położony na działce o powierzchni 269 m . Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

399 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia potencjału mieszkania zlokalizowanego w sercu atrakcyjnej dzielnicy Pomorzany, wzgórze Hetmańskie. Ta funkcjonalna, dwupokojowa nieruchomość o powierzchni 47,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Krzekowo,Szczecin

6 500 zł106 m² 61,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom z garażem i ogrodem - Krzekowo Na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m , wybudowany w 2022 r., położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derdowskiego

Świerczewo,Szczecin

439 000 zł42 m² 10 527,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (41,7 m2) z osobną kuchnią oraz piwnica (ok. 3 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

457 000 zł37 m² 12 401,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży słonecznego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 36,85 m 2 zlokalizowanego na Gumieńcach, na osiedlu Nowa Cukrownia. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Pogodno,Szczecin

589 000 zł62 m² 9 454,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe. Osiedle Kaliny. Pokoje około 18 m kw, 16 m kw i 12 m kw. Ustawne i słoneczne. Piwnica. Na podłodze dębowy parkiet w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reduty Ordona

Pogodno,Szczecin

920 000 zł146 m² 6 301,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom bliźniak z dużym ogrodem- pogodno, ul. Reduty Ordona Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Pogodno, przy ul. Reduty Ordona. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

399 000 zł42 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczecin Pomorzany | 42,42 m | 2 piętro | balkon. Nie każde mieszkanie o powierzchni 42 m daje poczucie przestrzeni i wygody. Tutaj każdy metr został dobrze zaplanowany dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tyniecka

Gumieńce,Szczecin

1 749 000 zł252 m² 6 940,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Wolnostojący, wygodny dom na Gumieńcach | spokojna okolica, zieleń, pełna infrastruktura Na sprzedaż bardzo funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny z 2000r. o powierzchni użytkowej 189,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

799 000 zł326 m² 2 453,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dostępną na sprzedaż wyłącznie w Blue Real Estate, o powierzchni 325m ., znajdującego się w prestiżowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 72 m z dużym tarasem i balkonem na spokojnym osiedlu w Bezrzeczu Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego i gotowego do zamieszkania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

465 000 zł38 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe 2-pokojowe o powierzchni 37,67m2 zlokalizowane na Pomorzanach, na 2 piętrze niskiego bloku z lat 80-tych. Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 600 000 zł140 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem na pięknym Pogodnie. Nieruchomość o powierzchni 140 m 2 (115 m 2 użytkowej). Mieszkanie z 5 pokojami w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratajczaka

Pogodno,Szczecin

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe przy cichej, jednokierunkowej uliczce Pogodna z ogródkiem, i p. w III piętrowym niskim budynku z cegły. Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Osów,Szczecin

4 900 zł150 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom na wynajem, szczecin Osowo Do wynajęcia komfortowy, przestronny dom położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Szczecina - Osowie. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Gumieńce,Szczecin

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Za Wiatrakiem - granica mierzyna/gumieniec Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

379 000 zł48 m² 7 932,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osiedla, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Arkońskie,Szczecin

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Komfortowe 4 pokoje w zielonej części Szczecina - Arkońskie-Niemierzyn Na wynajem przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

330 000 zł33 m² 9 883,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 33,39 m , położone na 3 piętrze budynku z lat 70-tych przy ul. Xawerego Dunikowskiego w cenionej części Szczecina. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł46 m² 54,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz spokoju ,ciszy lubisz spacery w otulinie drzew ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość blisko Parku Przygodna w niskim bloku usytuowane na wysokim parterze Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

395 000 zł42 m² 9 597,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Zawadzkiego, w niskim, zadbanym budynku na 1. piętrze. Lokal posiada dwustronną ekspozycję okien (wschód zachód), co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Krzekowo,Szczecin

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia - nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2022 roku , położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Krzekowo-Bezrzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

770 000 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Forma zakupu: cena całkowita: 770 000 zł lub 610.000 tys ->Gotówka + cesja rat Rata : 2.300 okres 6lat (160tys) Kwota zobowiązania wobec Spółdzielni Mieszkaniowej po cesji wynosi 160 000 zł. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartnicza

Arkońskie,Szczecin

680 000 zł70 m² 9 743,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,8 m2, położone na pierwszym piętrze w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy Lasku Arkońskim, niedaleko Syrenich Stawów i Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

299 000 zł27 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,68 m . Znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z 1969 roku. Gotowe do zamieszkania od zaraz, wyposażone w meble, pralkę, lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

515 000 zł54 m² 9 470,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (oryginalnie 4pokojowe). Instalacja Elektryczna w całości wymieniona. Okna nowe trzyszybowe z nawiewnikami ciśnieniowymi (posiadam faktury). Okno w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

580 000 zł56 m² 10 401,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w spokojnej dzielnicy Szczecina. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składa się z dwóch przestronnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Krzekowo,Szczecin

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta wynajmu domu - Szczecin, krzekowo Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 100 m , położony na zamkniętym i kameralnym osiedlu w dzielnicy Krzekowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe | 77 m | Balkon | Miejsce postojowe | Gumieńce Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 77 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Waryńskiego

Pogodno,Szczecin

2 500 000 zł150 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na sprzedaż uroczy dom wolnostojący z początku poprzedniego wieku zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Szczecinie, na Pogodnie. Nieruchomość zaskakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

70 zł/m²300 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura do wynajęcia wysoki standard | Szczecin Gumieńce Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w reprezentacyjnej części budynku produkcyjno-magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

559 900 zł63 m² 8 887,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 63m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze w cztero kondygnacyjnym budynku. Lokal znajduje się w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Horeszków

Pogodno,Szczecin

900 zł15 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

OD kwietnia Pokój do wynajęcia na Pogodnie. Ulica Horeszków. Blisko do przystanków autobusowych i tramwajowych. Blisko do apteki, sklepu, piekarni. Pokój w cenie 900zł miesięcznie ( może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Kaliny,Szczecin

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka na os. Kaliny położona na 4 piętrze ocieplonego budynku z windą. Składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Zawadzkiego. Lokal idealny dla pary lub singla, ceniących wygodę i dobrą lokalizację. Układ mieszkania: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogodno,Szczecin

1 796 000 zł140 m² 12 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż absolutna perełka w topowej lokalizacji Pogodna: - ul. Przybyszewskiego, przy pl. Ojca Jakuba Wujka - bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe na parterze domu dwurodzinnego - 140,14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

529 900 zł46 m² 11 564,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o łącznej powierzchni (45,82m2), położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku ocieplony po termomodenizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca Państwu wolnostojący dom na wynajem znajdujący się na cichym i spokojnym osiedlu. własciciel wystawia fakture vat. Dom został wybudowany metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogodno,Szczecin

1 796 000 zł140 m² 12 815,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:497 m²