dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zaściankowa

Zachód,Szczecin

780 000 zł89 m² 8 764,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowe Domy w cenie mieszkania z wydanym pozwoleniem na użytkowanie w topowej lokalizacji Szczecin- bezrzecze. Domy położone na zbiegu ulicy Zaściankowej i Kirasjerów na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Gumieńce,Szczecin

979 000 zł128 m² 7 648,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego szeregowca w pożądanej lokalizacji Szczecina, w dzielnicy Gumieńce przy ul. Lawendowej. Znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Świerczewo,Szczecin

335 000 zł38 m² 8 714,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i oddzielną kuchnią! świerczewo/gumieńce! Możliwość 2 sypialni! Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni ok 38,5m2, zlokalizowanego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kirasjerów

Zachód,Szczecin

840 000 zł89 m² 9 438,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

879 000 zł76 m² 11 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina na spokojnych i zielonych Gumieńcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

395 000 zł41 m² 9 571,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja oferty! (umowa przedwstępna) Zadbane 2 pok. mieszkanie - w świetnej lokalizacj i, usytuowane na 2 piętrze - w niskim, odnowionym budynku - na zielonym os. Zawadzkiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przybyszewskiego

Pogodno,Szczecin

1 796 000 zł140 m² 12 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż absolutna perełka w topowej lokalizacji Pogodna: - ul. Przybyszewskiego, przy pl. Ojca Jakuba Wujka - bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe na parterze domu dwurodzinnego - 140,14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

620 000 zł48 m² 13 025,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47,6 m z dużym, prywatnym ogródkiem około 60 m . Nieruchomość mieści się w doskonałej lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Pogodno,Szczecin

570 000 zł52 m² 10 940,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Szczecinie, ul. Kutrzeby, pogodno Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze kameralnego budynku na spokojnym osiedlu Pogodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Kaliny,Szczecin

610 000 zł60 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m z balkonem. Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Kaliny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

619 000 zł63 m² 9 809,83 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyremontowane, słoneczne mieszkanie na osiedlu Zawadzkiego-Klonowica. Przedstawiamy spółdzielczo-własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców), 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Zachód,Szczecin

600 930 zł61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań do odbioru jeszcze w tym roku! Inwestycja zlokalizowana jest przy rozbudowanym i dobrze funkcjonującym osiedlu Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

469 900 zł37 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka 37 m | ul. Europejska | Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 3. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Przyjaźni,Szczecin

576 955 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,17 m , zlokalizowane przy ulicy Jodłowej, os. Przyjaźni. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lednicka

Gumieńce,Szczecin

1 950 000 zł350 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest przytulna kawalerka w dzielnicy Pomorzany. Powierzchnia mieszkania to 27m2. Mieszkanie jest przytulne, jasne, z wyodrębnioną " osobną" kuchnią. Usytuowana na 1szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł24 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie w dobrym standardzie, wyposażone i umeblowane o północno zachodniej ekspozycji okien. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka 37 m - szczecin, gumieńce - ul. Europejska Do wynajęcia nowoczesna i przytulna kawalerka, położona na 3. piętrze w 4-piętrowym, około 10-letnim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świerczewo,Szczecin

359 000 zł42 m² 8 507,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem na zielonym Świerczewie idealnego na start lub inwestycję! Parametry nieruchomości: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

510 000 zł41 m² 12 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Cukrownia - Gumieńce | pełne wyposażenie | cisza i komfort | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż oferuję jasne, nowoczesne i niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, na wynajem kawalerka z aneksem kuchennym na szczecińskich Pomorzanach, atrakcyjna cena i lokalizacja. Mieszkanie na 4 piętrze w wieżowcu, dostępne od zaraz. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Pomorzany w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- możliwy zakup przez obywateli z poza ue. Na powierzchnię 48 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

369 900 zł31 m² 11 780,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do końca roku 2025 obniżka ceny - 388900 zł/ 369900 zł. Dotyczy transakcji gotówkowej. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, również dla klientów spoza ue, idealne na start, dla singla, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane mieszkanie, wykończone na bardzo wysokim poziomie. Mieszkanie znajduję się na ul. Bronowicka 25e/50*******12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, po remoncie, położona w wieżowcu przy ul. Romera. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone (w pokoju wypoczynek, komoda, stół, dwa stołki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Pogodno,Szczecin

525 000 zł42 m² 12 614,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność! W przypadku kiedy szukasz do zakupu dużej kawalerki z potencjałem na Pogodnie, to być może ta oferta czeka na Ciebie. Przedmiot oferty: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

25 310 €7 333 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 333 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

585 000 zł49 m² 12 056,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 5. piętro | ul. Santocka- modehpolmo Na sprzedaż jasne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m2 zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

425 000 zł39 m² 10 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ~ 38,72 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Pogodno -> Szczecin, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

3 600 000 zł800 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Budynek biurowy 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej na działce 266 m2 wybudowany w roku 1928 ubiegłego stulecia i znajdujący się w rejestrze konserwatora wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Gumieńce,Szczecin

785 000 zł71 m² 11 005,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne i przestronne mieszkanie z możliwością dokupienia garażu. - 0% dla biura sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klemensiewicza

Pomorzany,Szczecin

499 000 zł53 m² 9 447,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (52,82 m2) z osobną kuchnią i balkonem oraz umowne korzystanie z piwnicy (ok. 2 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Świerczewo,Szczecin

478 000 zł44 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej w kw 43,5 m2 (mieszkanie + piwnica), położone na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym z 1980r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

929 000 zł81 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie! Dodatkowo garaż w budynku. Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia z wygodą szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

589 000 zł54 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna nieruchomość z własnym ogrodem i piwnicą, położona w jednej z najbardziej urokliwych i cenionych dzielnic Szczecina na Pogodnie. Przytulne widne mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

997 000 zł73 m² 13 651,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowa Cukrownia, nowoczesne z loggią, salonem z aneksem kuchennym oraz dwoma sypialniami, znajdujące się w części budynku, gdzie mieściła się dawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

359 000 zł32 m² 11 218,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32,20 m , zlokalizowane na Bezrzeczu w Szczecinie. Nieruchomość położona jest na 2. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2, a użytkowej 57,2 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku z 2003 roku na Bezrzeczu przy ul. bł. ks. Jolanty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Pogodno,Szczecin

1 199 000 zł155 m² 7 720,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem idealne dla rodziny Mieszkanie położone jest w spokojnej części Pogodna, przy ul. Romualda Traugutta w Szczecinie. To przestronny, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrobramska

Gumieńce,Szczecin

529 000 zł65 m² 8 113,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 65,20 m2, mieszczące się na parterze niskiego budynku z cegły z 2000 roku. Tylko 8100zł za m2 mieszkania.Okazja na fajne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Pomorzany, szczecin Trwa generalny remont - możesz kupić lokal w obecnym stanie (529 000 zł) i wykończyć po swojemu, lub odebrać gotowe mieszkanie pod.