dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ( 47,3 m2) z balkonem francuskim oraz piwnica (ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gumieńce,Szczecin

548 000 zł43 m² 12 803,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m2 położone w niskim budynku wielorodzinnym na III piętrze na nowym osiedlu na Gumieńcach - nowa cukrownia w III piętrowym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryny

Pomorzany,Szczecin

415 000 zł42 m² 9 827,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczecin, pomorzany, 2 pokoje, 42m2, balkon loggia, parter, blok 4 piętrowy, pełna własność. Oferuję na sprzedaż mieszkanie na parterze w niskim bloku po remoncie, 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Arkońskie,Szczecin

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przytulne, rodzinne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61m2 przy Lesie Arkońskim to idealne miejsce dla Twojej rodziny zwłaszcza gdy należy do niej również Twój Pupil. Gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

40 zł/m²18 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokale znajdujące się na II i III piętrze budynku biurowego, położonego w dogodnej lokalizacji w pobliżu głównych przystanków komunikacji miejskiej (pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

45 zł/m²36 m² 1 620 zł

 

 

 

Zachód,Szczecin

825 000 zł86 m² 9 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Nowa inwestycja na Krzekowie! Oferujemy na sprzedaż mieszkania zlokalizowane na zamkniętym i spokojnym osiedlu oddalonym zaledwie 8 minut od centrum Szczecina! Jest to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

3 600 zł63 m² 56,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne 3 pokojowe mieszkanie ( 63,3m2), zlokalizowane na ostatnim IV piętrze w nowoczesnym bloku z windą na jednym z piękniejszy osiedli w Szczecinie na Gumieńcach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Gumieńce,Szczecin

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, garażem i miejscem parkingowym Gumieńce, ul. Krakowska Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność tylko U nas w ans nieruchomości! Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , usytuowane w wieżowcu przy ul. 9 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

To wyjątkowe mieszkanie to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i bliskość natury w miejskiej przestrzeni! Mieszkanie znajduje się w uroczej części Pomorzan, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ratajczaka

Pogodno,Szczecin

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Pańdstwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 45mkw , na parterze, w niskim budynku z cegły. Budynek ocieplony z nową elewacją ,klatka schodowa , w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niemierzyńska

Niemierzyn,Szczecin

259 000 zł27 m² 9 462,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka na ul. Niemierzyńskiej mieszkanie: - 27 m2 - salon z otwartą kuchnią - łazienka - korytarz - 6 piętro Mieszkanie pięknie doświetlone - duże okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

380 000 zł45 m² 8 431,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,07 m , usytuowanego w popularnej dzielnicy Pomorzany, wyłączne w Blue Real Estate Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Pomorzanach! Mieszkanie o powierzchni około 30m2 znajduje się w spokojnej okolicy na Pomorzanach. Zlokalizowane na trzecim piętrze, mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gumieńce,Szczecin

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania dla zamieszkania lub jako inwestycję Całkowicie umeblowane wyposażone o powierzchni 31m2 Położone na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

2 400 zł45 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie, częściowo już umeblowane, o powierzchni 44,66 m . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku w spokojnej dzielnicy pogodna. Mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

945 000 zł172 m² 5 494,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Na sprzedaż komfortowy, 3-kondygnacyjny podpiwniczony w spokojnej części Gumieniec (bliskie okolice ronda Gierosa i jeziorka Słonecznego). Dom zbudowany na działce o pow. 334 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Somosierry,Szczecin

630 000 zł62 m² 10 143,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Somosierry w Szczecinie (pogodno) Oferta prywatna Sprzedam 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie przy ulicy Kleeberga w Szczecinie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gumieńce,Szczecin

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 200 m , położony w zielonej i spokojnej części Gumieniec jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryny

Pomorzany,Szczecin

415 000 zł43 m² 9 741,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie na ul. Boryny w Szczecinie Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

3 600 zł75 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem ul. Okulickiego, szczecin! Szukasz wyjątkowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Oferujemy 2-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na wynajem na ul. Okulickiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jolanty

Bezrzecze,Szczecin

775 000 zł87 m² 8 908,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy, przestronny, jasny apartament z antresolą, zlokalizowany na kameralnym osiedlu, w bliskiej części Bezrzecza. Powierzchnia użytkowa apartamentu ujęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta sprzedaży atrakcyjnego mieszkania trzypokojowego po generalnym remoncie na Pogodnie W pobliżu znajduje się mnóstwo zieleni miejskiej - Międzyosiedlowy Park Rekreacyjny, tereny rod, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makowska

Głębokie,Szczecin

1 015 000 zł96 m² 10 558,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem i garażem, usytuowane w spokojnej okolicy niedaleko Jeziora Głębokiego. Mieszkanie na parterze domu wolnostojącego. Lokalizacja: lokalizacja łączy ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

415 000 zł42 m² 9 827,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.23 m , położone na parterze w niskim czteropiętrowym bloku w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Arkońskie,Szczecin

285 000 zł42 m² 6 710,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,47 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogodno,Szczecin

633 900 zł56 m² 11 319,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m w wysokim standardzie, położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Przestronne, nowoczesne i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkiewicza

Pogodno,Szczecin

495 000 zł61 m² 8 068,46 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (59,7m2)z balkonem i piwnicą (1,65m2) znajdujące się na 4 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zachód,Szczecin

819 000 zł84 m² 9 754,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:86 m²

Nowoczesna inwestycja domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji przy ul. Żniwnej - został ostatni! opis inwestycji Starannie dobrana lokalizacja w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł92 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem, 2 poziomowe, 3 pokoje, 92m2, gumieńce Na pierwszym poziomie znajduje się: - salon 31,96 m2 - nowy zestaw wypoczynkowy rozkładany, panele podłogowe, stół rozkładany z 4 krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

35 zł/m²265 m² 9 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Zapraszamy do prezentacji powierzchni biurowej w budynku przy jednej z głównych tras wyjazdowych Szczecina. 8 pomieszczeń zajmuje parter budynku w bardzo dobrym standardzie. Do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Pogodno,Szczecin

659 000 zł62 m² 10 611,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem na Pogodnie na ul. Kleeberga. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku i ma 62 m2, w skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Zachód,Szczecin

329 000 zł33 m² 10 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkanie w Sercu Szczecina Urban Loft z Duszą Lokalizacja i Otoczenie: mieszkanie położone w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie to idealne rozwiązanie dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Junacka

Osów,Szczecin

4 900 zł240 m² 20,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferta wynajmu domu w otulinie lasu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego domu, położonego w spokojnej okolicy otoczonej pięknymi lasami. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie z balkonem o pow. 40 m2, kawalerka z osobną sypialnią. Czteropiętrowy blok z windą z poziomu 0 z 2016 roku na osiedlu "za Sterem", ul. Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy bardzo ładną i dobrze wyposażoną, przestronną kawalerkę na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 38m2, znajduje się w nowym apartamentowcu przy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

289 000 zł31 m² 9 340,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji: - ul. Milczańska (szczecin Pomorzany) - 1 pokój z oddzielną kuchnią - pow. 30,94m2 - parter w czteropiętrowym budynku z 1976 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

392 000 zł29 m² 13 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 29m2, usytuowaną w nowym apartamentowcu oddanym do użytku w sierpniu 2021 roku, przy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

499 000 zł57 m² 8 785,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość zakupu przez obcokrajowców! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,8m2 położone się na II piętrze w docieplonym budynku na Pogodnie. Pokoje: 14,3m2, 10,7m2, pokój.