dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość o powierzchni około 49 m2 usytuowana na parterze dwu piętrowej kamienicy. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świerczewo,Szczecin

669 000 zł62 m² 10 707,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Forma własności :odrębna własność z księgą wieczystą Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (62,42 m2) z balkonem (ok. 3 m2). Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Przyjaźni,Szczecin

579 000 zł50 m² 11 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży jasne i słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnym zakątku Świerczewa, na osiedlu Przyjaźni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

479 000 zł55 m² 8 663,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ,które można z powodzeniem przerobić na mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

1 230 000 zł128 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży bardzo ładne, jasne i przestronne, wygodne mieszkanie 5 pokojowe o pow.128m2. Położone na 5, przedostatnim piętrze w budynku z windą z 2014r. przy al. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zachód,Szczecin

879 900 zł92 m² 9 588,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Mam przyjemność zaproponować dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 91,77 m2 w świetnej lokalizacji na Bezrzeczu Opis inwestycji: - nieruchomość położona na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Pomorzany,Szczecin

530 000 zł58 m² 9 072,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania położonego na wysokim parterze budynku przy ul. Grudziądzkiej na Szczecińskich Pomorzanach Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z widokiem na Park Pomorzański -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przyjaźni,Szczecin

579 000 zł50 m² 11 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie trzypokojowe w centrum Świerczewa na osiedlu Przyjaźni! W skład 49,87m wchodzi: - przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

619 000 zł63 m² 9 872,41 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *spółdzielcze prawo Z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (62,7m2) z balkonem po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

649 000 zł66 m² 9 861,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży mieszkania jednopoziomowego, położonego W szczecinie - dzielnica pogodno (okolice ul. Łukasińskiego i Horeszków). Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zachód,Szczecin

819 500 zł92 m² 8 929,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świerczewo,Szczecin

930 000 zł128 m² 7 265,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta tylko U nas! oferta sprzedaży domu bliźniaczego, położonego W bardzo atrakcyjnej części szczecina - dzielnica świerczewo. Dom został wybudowany w 1983roku, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogodno,Szczecin

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie usytuowane na nowym osiedlu na Pogodnie. Mieszkanie znajduje sie na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 42m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczecin, pomorzany, 2 pokoje, 38m2, balkon, winda, pełna własność Na sprzedaż 2 pokojowe własnościowe mieszkanie z urokliwym widokiem na panoramę miasta, windą oraz piwnicą zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze. Powierzchnia całkowita mieszkania, 36 m2, w tym; salon, kuchnia, sypialnia i łazienka. Kuchnia w zabudowie, wyposażona w lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczecin

Gumieńce,Szczecin

1 399 000 zł158 m² 8 854,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej bo generalnym remoncie oraz rozbudowie. Działka na której posadowiony jest dom to 358 metrów kwadratowych. Parter stanowi przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Marzysz o idealnym mieszkaniu, które łączy komfort z funkcjonalnością? Oto Twoja szansa! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

459 000 zł50 m² 9 161,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem o powierzchni 50,1 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Gumieńce. Usytuowane jest ono na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Pogodno,Szczecin

495 000 zł66 m² 7 545,73 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczecin, pogodno, kaliny, niski czynsz, winda, 3 pokoje, balkon, piękny widok, spółdzielczo-własnościowe. Oferuje na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beyzyma

Pogodno,Szczecin

490 000 zł53 m² 9 262,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego o powierzchni ok 52,90 m2, zlokalizowanego w atrakcyjnej części Pogodna. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Świerczewo,Szczecin

289 000 zł33 m² 8 634,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu dużą kawalerkę o powierzchni 33,47m2 położoną w niskim, ocieplonym bloku na I piętrze z lat 60. Mieszkanie przeszło generalny remont, na ścianach znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Świerczewo,Szczecin

413 000 zł42 m² 9 763,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa Oferta Idealne Mieszkanie dla Singla, młodej Pary oraz Inwestora! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bezrzecze,Szczecin

799 000 zł69 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż gustowne i przestronne, wyremontowane mieszkanie w spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu bliskiego Bezrzecza. Mieszkanie znajduje się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zachód,Szczecin

819 000 zł84 m² 9 754,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Nowoczesna inwestycja domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji przy ul. Żniwnej - zostały ostatnie dwa lokale! opis inwestycji Starannie dobrana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 275 000 zł245 m² 5 197,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Dom wolnostojący, położony przy jednej z uliczek "starego" Pogodna. Powierzchnia całkowita domu ok. 245,30 m2; powierzchnia użytkowa 225,18 m2; powierzchnia działki 299 m2 (wymiary działki ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Pogodno,Szczecin

495 000 zł66 m² 7 545,73 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Arkońskie,Szczecin

499 000 zł53 m² 9 384,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Arkońskim - 53,17 m z balkonem! Na sprzedaż przestronne, nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 53,17 m , zlokalizowane na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Klonowica

Pogodno,Szczecin

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka do wynajęcia na Klonowica,pełne wyposażenie.Wynajem dla osoby niepalącej,bez zwierząt.Blisko szkoły,uczelnie,dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

599 000 zł55 m² 10 831,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z komórką lokatorską na Pomorzanach, os. Polonia, o powierzchni 55,30 m2, położone na 7 piętrze w budynku z pięknym widokiem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam śliczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Tenisowej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina, a położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

465 000 zł49 m² 9 497,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania O powierzchni użytkowej 48,96m2, położonego W szczecinie dzielnicy gumieńce - ul. Gen. Kopańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na parterze z własnym ogródkiem w dzielnicy Gumieńce, w bliskiej odległości od Galerii Handlowej ster. Opis nieruchomości: powierzchnia: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Świerczewo,Szczecin

439 000 zł42 m² 10 378,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

433 000 zł62 m² 6 939,10 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,4 m2, położone na 8. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Kaliny w Szczecinie. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

469 000 zł39 m² 12 025,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone na cichej i kameralnej dzielnicy Pogodno przy ulicy Rostworowskiego. Budynek po modernizacji-docieplony. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

579 000 zł63 m² 9 208,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam piękne 3 pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz na najlepszym osiedlu Pogodno w Szczecinie, z zabudowanym balkonem oraz nowymi oknami przy ul. Waleriana Łukasińskiego, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Szczecin

Pilchowo,Szczecin

179 000 zł340 m² 526,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam domek wraz z przeniesieniem praw do działki rekreacyjnej 340m2 nad jeziorem na terenie rod Bartoszewo (koło Szczecina). Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

549 000 zł63 m² 8 672,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie rozkładowe 4-pokojowe o powierzchni 63,3m2 zlokalizowane na Osiedlu Zawadzkiego w niskim budynku 4-piętrowym na 4 piętrze, bez windy. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

388 000 zł42 m² 9 238,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową oferta komfortowego dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok. 42m2., położonego w atrakcyjnej, zachodniej lokalizacji miasta, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Harnasiów

Zachód,Szczecin

1 149 000 zł133 m² 8 639,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Zapraszamy na Dzień Otwarty! Sobota 15.03.2025r godz: 11:00 - 14;30. Ostatni wolny dom na sprzedaż! Oferta biura sprzedaży dewelopera 0% prowizji! Sprzedaż drugiego etapu obejmuje budowę 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z dobrze nasłonecznionym balkonem. Zamykane miejsce postojowe, do wyłącznego korzystania dla lokatora za 100 zł/ mies. Dodatkowo duży, ogólnodostępny parking dla.