dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w garażu - 52 m , parter Oferuję do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Osów,Szczecin

1 100 000 zł79 m² 13 908,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Bez barier architektonicznych! Na sprzeaż mieszkanie o powierzchni 79,09 m2 zlokalizowane w dzielnicy Osów, na cichym i kameralnym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

675 000 zł62 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania w samym centrum Szczecina! Lokalizacja: centrum Szczecina Piętro: 1 Układ: 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 2 stanowiska, o powierzchni 15m2 każde, razem 30m2, znajdujące się na Targowisku Turzyn w Szczecinie. Funkcjonuje od przeszło 20 lat! W 2017 roku przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Turzyn,Szczecin

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą wyjątkowego mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu Szczecina z doskonałym dostępem do komunikacji oraz niezbędnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łukasiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł146 m² 6 780,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 146 m2 składający się z czterech kondygnacji : 1. Piwnica/przyziemie to pomieszczenia gospodarcze z kotłownią, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bezrzecze,Szczecin

990 000 zł287 m² 3 450,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:286 m²

Zachodniopomorskie, bezrzecze, szafirowa, dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i balkonami, sprzedaż. Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną przestrzennym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bratkowa

Bukowo,Szczecin

1 260 000 zł135 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Komfort i styl w jednej przestrzeni. Wyjątkowo urokliwy, skrajny segment w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Ogrodnicza w północnej części Szczecina;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Mierzyn,Szczecin

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - nowe mieszkanie - nieużytkowane wcześniej - oferta wynajmu mieszkania dwupokojowego położonego W mierzynie, okolice C.H. Ster - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł70 m² 6 532,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,26m2 z pokojami rozkładowymi zlokalizowane w samym centrum miasta. Dookoła liczne sklepy oraz restauracje. W mieszkaniu jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Pomorzany,Szczecin

30 zł/m²70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronne biura o podwyższonym standardzie idealne dla firm usługowych i edukacyjnych Oferujemy na wynajem przestrzenie biurowe o zróżnicowanych powierzchniach od 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

744 000 zł63 m² 11 813,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim, do wykończenia według własnej aranżacji. Na poziomie pierwszym znajduje się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asnyka

bolinko,Szczecin

339 000 zł29 m² 11 649,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka ok. 30 m po remoncie Szczecin, niebuszewo (bolinko) Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni ok. 30 m po remoncie, zlokalizowana w pobliżu rynku Manhattan. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szczecin

Wielgowo,Szczecin

335 000 zł1 425 m² 235,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wielgowo, sławociesze, ostatnia działka na końcu ulicy, przy lesie, pod dom jednorodzinny. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 60m2 lub 110m2 (częściowo do adaptacji) w nowoczesnym budynku z windą z funkcją handlową i biurową. Budynek powstał w 2004r. zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

515 000 zł66 m² 7 823,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina Budynek Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Bukowe,Szczecin

2 200 zł35 m² 62,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu kawalerki, o powierzchni 35,1 M2 Z dużym balkonem I piwnicą W pobliżu lasu I licznych terenów zielonych. Bezpośrednio pod budynkiem dużą liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

4 500 zł84 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem, mieszkanie dla firmy, 4 pokoje, 84m2, centrum Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m2, znajdujące się na 3. piętrze w budynku położonym w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

530 000 zł62 m² 8 494,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Ciche. zielone miejsce. Pierwsze piętro, balkon Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie, w standardzie podstawowym, położone na 1 piętrze ocieplonego, niskiego bloku, usytuowanego wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kredowa

Warszewo,Szczecin

1 850 000 zł154 m² 12 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednia oferta od właściciela - brak prowizji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 237 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Drzetowo,Szczecin

1 800 zł37 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Parkowej - przy parku Żeromskiego. Mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy, słoneczne o zachodniej ekspozycji okien. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na wynajem Niebuszewo, szczecin Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Śródmieście,Szczecin

690 000 zł96 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Piękne mieszkanie W samym sercu szczecina bezpośrednio od własciciela! Niski czynsz! Wszędzie blisko, komunikacja miejska w zasięgu ręki. Szczecin, centrum, św. Wojciecha, obok Kaskady Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje w dzielnicy Nowe Miasto ul. Drzymały o powierzchni 50 m2. Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni z wyposażeniem, łazienki z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

1 300 zł22 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka w Centrum Szczecina ul. Bałuki Na sprzedaż przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 4. piętrze w zadbanej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana

Wielgowo,Szczecin

275 000 zł1 959 m² 140,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość Gruntowa Szczecin Wielgowo-Sławociesze, osiedle Leśne, ulica Żywiczna, inwestycja, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sprzedaż. Wydano zapewnienie dostaw energii elektrycznej. Decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Szczecin

Arkońskie-Niemierzyn,Szczecin

239 000 zł17 m² 14 058,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetny gotowiec inwestycyjny! Za niewielką sumę ze stopą zwrotu na poziomie 8-9% Kawalerka o powierzchni 17m2 na świeżo zaadoptowanym poddaszu. Bardzo dobrze wykorzystany każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

379 021 zł46 m² 8 239,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedam prywatnie I bez prowizji! Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rugiańska

Niebuszewo,Szczecin

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedam prywatnie I bez prowizji! Zdjęcia przedstawiają faktyczny stan nieruchomości. Szukasz mieszkania, które od razu daje poczucie "to jest to"?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

379 990 zł56 m² 6 803,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam śliczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Tenisowej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina, a położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

589 000 zł47 m² 12 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina - Aleja Wyzwolenia Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego bloku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczecin Nowe Miasto, ul. Potulicka Mieszkanie świeżo po remoncie. Kawalerka z oddzielną kuchnią 27 m2, i piętro Mieszkanie w pełni umeblowane. Rozkład mieszkania: *słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ( pow. całkowita 36 m2, pow. użytkowa 33,26 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

349 000 zł37 m² 9 525,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczecin, centrum, ul. Potulicka, kawalerka, balkon, winda. Oferta dostępna wyłącznie U nas. Przytulna kawalerka idealna pod wynajem z dużym balkonem przy ulicy Potulickiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falskiego

Podjuchy,Szczecin

319 000 zł36 m² 8 795,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczecin, podjuchy, kawalerka/2 pokoje, balkon, 2009 rok budowy, cegła, piwnica. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Mieszkanie przy Puszczy Bukowej! Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

1 599 zł34 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękna kawalerka z kuchnią (34m2) w centrum Szczecina (blisko Hansa Tower, galaxy i Oxygen). Mieszkanie jest położone na czwartym piętrze budynku z 2000 roku, z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowa

Podjuchy,Szczecin

308 060 zł43 m² 7 164,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Druckiego-Lubeckiego

Centrum,Szczecin

239 000 zł23 m² 10 270,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki po remoncie, zlokalizowana na 2 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żelechowa,Szczecin

1 199 000 zł211 m² 5 928,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Marzysz o przestronnym domu w cichej i bezpiecznej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony w malowniczej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka na Osiedlu Słonecznym. 1 piętro, budynek z cegły, rok budowy 2012. Cicha, spokojna okolica, dużo zieleni, ogólnodostępny parking dla mieszkańców. Pokój z aneksem kuchennym,.