dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Zawadzkiego-Klonowica

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

429 900 zł41,77 m² 10 292,08 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), komfortowo wykończone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 12. piętrze wysokiego bloku - stan idealny!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Zawadzkiego-Klonowica Szczecin

797 573 zł55,97 m² 14 250,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Gardenia Pogodno w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Zawadzkiego-Klonowica Szczecin

776 725 zł55,52 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Zawadzkiego-Klonowica Szczecin

760 776 zł54,38 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

560 000 zł63,09 m² 8 876,21 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na szóstym piętrze nowoczesnego, dwunastopiętrowego bloku przy ulicy Romera w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 500 zł39,54 m² 63,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w apartamentowcu z windą, miejscem postojowym w garażu podziemnym i dużą loggią z widokiem na tereny zielone. Mieszkanie jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

465 000 zł42 m² 11 071,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie W plus nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,00 m , zlokalizowane przy ul. Władysława Szafera w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

520 000 zł52,40 m² 9 923,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Szukasz ustawnego mieszkania z 3 niezależnymi pokojami i słonecznym balkonem? Ta oferta na osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie o powierzchni 52,4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

410 000 zł42 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł23 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23 m2, położone w Szczecinie w dzielnicy zawadzkiego/klonowica. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

580 000 zł63,60 m² 9 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37,10 m² 80,86 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego. Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał. Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku. Apartament urządzony jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł16 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Jana Brzechwy o powierzchni 16 m2. W Nieruchomości znajduje się część dzienna, aneks kuchenny, część komunikacyjna, łazienka oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

240 000 zł22,52 m² 10 657,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 22.52 usytuowane na czwartym piętrze budynku z 1980 roku, położonego na osiedlu zawadzkiego-klonowica w Szczecinie. Skład nieruchomości: salon.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,80 m² 10 704,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki zlokalizowanej w bardzo dobrej części Szczecina jakim jest niewątpliwie osiedle Zawadzkiego. Nieruchomość znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

410 000 zł35,62 m² 11 510,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane osiedlu Zawadzkiego, a usytuowane na 9. piętrze budynku z nowymi windami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42 m² 10 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal przeszedł generalny remont wymieniono wszystkie instalacje, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,30 m² 9 541,11 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. Skład nieruchomości: - sypialnia z wyjściem na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

629 000 zł63,33 m² 9 932,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne i zadbane mieszkanie, zlokalizowane w cichej części osiedla Zawadzkiego. Niski, ocieplony budynek, otoczony zielenią, miejsca parkingowe. Mieszkanie 3 pokojowe, po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

429 000 zł49,22 m² 8 715,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin, jest mieszkanie 2 pokojowe (47,13m2) z balkonem francuskim + przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

440 000 zł52,60 m² 8 365,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,04 m , położone na drugim piętrze niskiego budynku z cegły (lata 90.) przy ul. Szafera w Szczecinie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł58,80 m² 7 993,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 58 m | do remontu Przestronne i ustawne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym. Idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnej wizji lub.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,77 m² 10 270,53 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 41,77 m , położone na 12 piętrze budynku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

344 000 zł38,28 m² 8 986,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej ,przytulnej kawalerki na osiedlu Zawadzkiego -klonowica. Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój z wydzieloną częścią sypialnianą 21 m2 , -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z windą + miejsce postojowe Do wynajęcia przytulne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m z loggią (ok. 4 m ), położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,60 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone przy ul. Zawadzkiego, przy netto. Mieszkanie rozkładowe o dwustronnej północno południowej ekspozycji okien; pokój dzienny od południa, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł41,77 m² 10 294,47 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam dla Państwa na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z kw. Świeżo wyremontowana nieruchomość. W świetnej lokalizacji, usytuowane na 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł54,74 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

617 000 zł64 m² 9 701,26 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim jedenastym piętrze budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

410 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 36 m , zlokalizowane przy ul. Tadeusza Zawadzkiego, na cenionym i doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

445 000 zł39 m² 11 410,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Możliwość zakupu dla osób spoza ue! Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

400 000 zł45 m² 8 932,56 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Szukasz bazy pod idealne mieszkanie lub pewną inwestycję na wynajem? Ta nieruchomość to "czyste płótno", które czeka na Twoją wizję! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 100 zł31 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu śliczną kawalerkę na wynajem o powierzchni 31,4 m2, zlokalizowane na piatym piętrze w apartamentowcu z windą w budynku z 2025 roku zaledwie 15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

565 000 zł68 m² 8 308,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe na Os. Zawadzkiego. Niski blok, trzecie piętro , 4 rozkładowe pokoje , przestronny przedpokój w kwadracie , duży balkon , łazienka , oddzielne wc, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

625 000 zł64 m² 9 822,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje z potencjałem | ostatnie piętro | os. Zawadzkiego Balkon | cisza | funkcjonalność, której dziś się już prawie nie spotyka Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzechwy

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 300 zł15 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki z balkonem o powierzchni 15m , zlokalizowanej przy ulicy Brzechwy w Szczecinie. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

469 000 zł53 m² 8 916,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie. Mieszkanie składa się z:.