dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 649 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 649 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka idealna pod komis samochodowy, ekspozycję, itp. Bardzo dobra lokalizacja przy głównych ciągach komunikacyjnych. Nieruchomość bardzo dobrze widoczna. Obecnie teren nieogrodzony. Czynsz najmu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Centrum,Szczecin

3 100 zł31 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu Hanza Tower o powierzchni całkowitej 31m2. Mieszkanie zaskakuje nowoczesnym wnętrzem. Odpowiednia stolarka, dekoracja okien ciężkimi długimi zasłonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem dobrze prosperujący lokal fryzjerski , posiadający duże grono stałych klientów! Lokal jest do wynajęcia wraz z całkowitym wyposażeniem potrzebnym do funkcjonowania salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zdroje,Szczecin

385 000 zł57 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ponad 57m2 znajdują sie 2 pokoje o pow. ok 17m2 i 15m2 z wyjściem na balkon, kuchnia o pow. 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

602 000 zł74 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż niezwykłe, rozkładowe mieszkanie idealne dla dużej rodziny, pary pracującej z domu lub każdego, kto ceni dobrze wykorzystaną przestrzeń. Obecnie urządzone w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł59 m² 7 861,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne i klimatyczne rozkładowe mieszkanie w centrum miasta na ul. Wyzwolenia. Świetne miejsce do zamieszkania. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

924 000 zł308 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealnie nadający się na dyskotekę. Ewentaualne inne przeznaczenie to działalność medyczna, handlowa. Jest zaplecze, lokal gotowy do rozpoczęcia działalności na 120 osób. Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł49 m² 9 709,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie w balkonem, w świetnej lokalizacji w Centrum Szczecina. W skład mieszkania wchodzi : - pokój dzienny o pow. 21,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Jasne Błonia,Szczecin

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super mieszkanie na parterze bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Kuchnia z oknem, duży taras, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

14 000 zł400 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- produkcyjno - biurowa o powierzchni 400 m2 składająca się z hali o powierzchni 350 m2 oraz 50 m2 biur. Hala o wysokości od 3,55 m. Do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Polecam rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Drzetowie w Szczecinie przy ulicy Rugiańskiej. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, mimo centrum budynek usytuowany w cichym i spokojnym miejscu. W pobliżu sklepy, szkoły, komunikacja, bardzo blisko na Jasne Błonia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

479 000 zł45 m² 10 754,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie na Osiedlu Panoramika. Ładne ogrodzone, zadbane osiedle. Łatwy dojazd do Centrum miasta. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Szczecin

84,20 zł/m²36 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal, z wejściem z ulicy; położony w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie: poczta, liczne oddziały banków oraz handlu i usług, a także Galeria Kaskada. Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czechowicka

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na wynajem skrajny dom szeregowy na Gumieńcach przy ul. Czechowickiej. Kondygnacja 0: - salon z wyjściem na taras - pokój z wyjściem na taras - kuchnia z oknem - łazienka Kondygnacja 1: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

545 000 zł75 m² 7 289,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż zadbane, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z dużym potencjałem w pięknie odrestaurowanej kamienicy w pobliżu Parku Kasprowicza. Mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

35 zł/m²113 m² 3 955 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie os. Słonecznego, blisko trasy wjazdowej i wyjazdowej z miasta. Teren ogrodzony. Budynek biurowy, i piętro, 5 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Warszewo

Warszewo,Szczecin

540 000 zł600 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie usytuowana działka narożna w północnej części Szczecina, na Warszewie. Cicha spokojna okolica ok. 200 metrów do Puszczy Wkrzańskiej oraz bliskość do budującej się szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

1 068 000 zł89 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie w najpiękniejszej dzielnicy Szczecina Warszewie. Nieruchomość znajduje się na 2 pietrze, w 7-piętrowym bloku z windą z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Szczecin

335 000 zł36 m² 9 402,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

689 088 zł71 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy 3 pokojowy apartament z tarasem (7,6m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

469 000 zł57 m² 8 262,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Budynek w którym znajduje się mieszkanie położony jest przy ulicy Sowińskiego. Blisko do sklepów ( Żabka, biedronka ) oraz szkół. Zaledwie w kilka minut można dojechać do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bukowe,Szczecin

360 000 zł33 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju o powierzchni 32,8m2 usytuowaną na 1 piętrze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

499 000 zł50 m² 10 030,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2- pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe, w samym sercu Szczecina w sąsiedztwie Alei Fontann. Przestronne i wyższe niż tradycyjne mieszkania (ok. 2,75 m). Jako inwestycja lub własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

11 000 000 zł461 m² 23 861,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w bardzo dobrym punkcie miasta. Parter stanowi powierzchnię 166m2, są duże witryny. I piętro o powierzchni 295m2. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 149m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

320 000 zł35 m² 9 078,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż nieduże 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły na 5 piętrze 2006 r. Bardzo cicha okolica, wszędzie blisko, dobry dojazd do centrum. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 35,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

519 000 zł58 m² 8 908,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie wykończone mieszkanie do wprowadzenia wystarczy wstawić meble. W cenie miejsce parkingowe. Na sprzedaż piękne, nowe dwupoziomowe mieszkanie, na kameralnych osiedlu, z cudnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

340 000 zł52 m² 6 517,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Obniżka ceny o 29 000 zł! Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Stanowi świetną okazję na biuro ze względu na bliskość do urzędu, sądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

477 000 zł47 m² 10 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie w znakomitej lokalizacji na osiedlu Książąt Pomorskich. W pobliżu sklepy wielkopowierzchniowe, szkoły, przedszkola, lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Thugutta

Warszewo,Szczecin

369 000 zł53 m² 6 954,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 53 m2 usytuowane na 3 piętrze 6 piętrowego budynku na pograniczu dzielnic Warszewo i Żelechowa. Na mieszkania nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowy 4 pokojowy apartament z tarasem (6,7m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Centrum,Szczecin

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia , komfortowe ,rozkładowe, po remoncie 2 pok mieszkanie w centrum miasta w okolicy Bramy Portowej. Mieszkanie o pow 42m2 składa sie z 2 oddzielnych pokoi, większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbie,Szczecin

365 000 zł49 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w plus nieruchomości! Oferujemy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy na prawobrzeżnej części Szczecina tj. w Dąbiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

65,80 zł/m²84 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta wynajęcia klimatycznego lokalu handlowo - usługowego z ogromnymi możliwościami w samym centrum Szczecina. Doskonała lokalizacja tego lokalu przy skrzyżowaniu z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest świeże mieszkanie 2 pokojowe (38m2) po remoncie. Mieszkanie znajduje się na 6 pietrze 12 piętrowego wieżowca. Budynek pochodzi z 1970r znajdujący się przy ul. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

430 000 zł44 m² 9 693,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż rozkładowe, wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się blisko Centrum miasta. Na powierzchnię 44,36 m2 składają się: - salon, - sypialnia z garderobą, - kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

455 000 zł70 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży trzypokojowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni całkowitej ok 70 m 2 i użytkowej 49,2m 2 z balkonem zlokalizowanego na Bukowie. Usytuowane jest ono na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 500 zł37 m² 68,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 36,57m2, zlokalizowana na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2022r. Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

399 000 zł55 m² 7 305,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Mieszkanie spółdzielczo - własnościowe. Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4- pokojowe (54,62 m2 ). Mieszkanie znajduje się na parterze z cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

500 000 zł60 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

- promocja - 30% rabatu - ostatni wolny dom w tak niskiej cenie - bezpośrednia oferta. Bez prowizji. Oferujemy do sprzedaży piękny, w pełni wykończony dom z wyposażoną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potrzebowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta a jednocześnie oddzielone od hałasu pasem zieleni. Bliski dostęp do wszystkich instytucji użyteczności publicznej,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij