dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Pomorzany

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

489 999 zł62 m² 7 903,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja: 3 pokoje przy samym szpitalu na Pomorzanach Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia! Szukasz mieszkania, które nigdy nie będzie stało puste? A może funkcjonalnego lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem. Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 48 m , które dotychczas nie było wynajmowane. Lokal został wykończony w wysokim standardzie i usytuowany jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32,68 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe, położone na 6 piętrze bloku z 2010 roku na ul. Powstańców Wielkopolskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

640 000 zł53 m² 12 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, w wysokim standardzie wykończenia, jasne, przestronne, zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się w Zachodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

531 870 zł47,65 m² 11 162,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Są mieszkania, które kupuje się metrażem. I są takie, które kupuje się widokiem. To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii. Położone na 10. piętrze ocieplonego wieżowca na szczecińskich.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł46,80 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m , zlokalizowane na początku Pomorzan tuż przy węźle komunikacyjnym (przystanek tramwajowy i autobusowy wielu.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,60 m² 11 159,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie do sprzedaży prezentujemy nieruchomość - lokal mieszkalny, zlokalizowany w urokliwej części Pomorzan. Osiedle przy ul. Sierpowej zostało wybudowane w roku 2002 r., znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,88 m² 9 377,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [spółdzielcze własnościowe z kw] Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

753 000 zł63 m² 11 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam umeblowane mieszkanie czteropokojowe w dzielnicy Pomorzany. W mieszkaniu zostają wszystkie meble widoczne na zdjęciach. Czysta księga wieczysta ( brak hipoteki). Świadectwo energetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

555 000 zł57,50 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta na wyłączność, tylko u nas. Doskonałe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Pomorzan z miejscem postojowym w garażowisku podziemnym za dodatkowe 70.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie o dobrym rozkładzie - z korytarza wejście do wszystkich pomieszczeń. Osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie usytuowane przy pętli tramwajowej Pomorzany. Parter, do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie gazowe (piecyk) Dach i rury.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł24 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23,46 m , zlokalizowane w popularnej dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,47 m² 11 347,23 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,47 m2 w bloku z roku 2015. Mieszkanie bardzo zadbane z maksymalnie wykorzystaną przestrzenią, zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł47,88 m² 10 129,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m , położone na pierwszym piętrze w 5-piętrowym bloku na Pomorzanach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze ocieplonego wieżowca z 1980 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,22 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m . przy ul. Dunikowskiego w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku z windą. Dzięki tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł57,44 m² 6 876,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe na bliskich Pomorzanach Mieszkanie położone przy ul. św. Józefa, boczna uliczka zapewnia ciszę i kameralność. W pobliżu znajduje się mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,23 m² 9 448,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie, w pełni rozkładowe z dużym balkonem, zlokalizowane na szczecińskich Pomorzanach. Świetna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 200 zł38,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Pomorzany | Umeblowane | Winda | Dostępne od zaraz. Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,5 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł61,85 m² 14 208 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie składające się z czterech funkcjonalnych pokoi , położone na 9 piętrze w nowym budownictwie. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Szczecina, a w.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,90 m² 8 294,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,9 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Skład nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,67 m² 11 653,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 położone w dzielnicy Pomorzany. Zdjęcia obrazują faktyczny stan mieszkania wraz z wyposażeniem ujętym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka na Pomorzanach Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Klatka schodowa czysta i wyremontowana. Mieszkanie jasne i ciepłe, okna połaciowe z 3 stron świata.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł26,79 m² 10 787,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 26,79 m , położona na 1. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku z 1971 roku na popularnych Pomorzanach, przy ul. 9 maja.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł38,36 m² 9 515,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna lokalizacja - W pobliżu pum, galerie, ikea I cała infrastruktura Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,36 m2, położone na 8. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą , świeżą elewacją. Świetne położenie przy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł26,79 m² 10 265,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie sprzedaży Kawalerka do generalnego remontu, szczecin Pomorzany Na sprzedaż kawalerka o praktycznym układzie oddzielny salon, kuchnia wewnętrzna oraz osobna łazienka położona.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,98 m² 10 966,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (81,98 m2) z balkonem (+ 5,78 m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,64 m² 14 871,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2020 roku, w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Blisko Pomorskie Uniwersytetu Medycznego. Będziesz pierwszym Najemcą. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje + ogród 1 piętro niskie opłaty pomorzany Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,22 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł52,25 m² 10 622,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Budynek w całości po generalnym remoncie, zrobiona klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61,76 m² 7 917,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budynku z cegły. W skład mieszkania wchodzą : - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka, - garderoba, - przedpokój. Obecnie jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowana i wyposażona kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Dunikowskiego. Atutem mieszkania jest oddalenie od głównej ulicy, piękny widok na panoramę miasta. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 maja 479.000 zł Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia