dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 653 ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²287 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia 271 m2 położona na parterze budynku biurowo-usługowego, która może być wykorzystywana zarówno na biuro, magazyn jak i cichą produkcję lub w innym dowolnym celu. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego znajdującego się na granicy Centrum i Śródmieścia. Oferowaną powierzchnię 170 m2 stanowi duża sala typu open.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 130m2 Posiadamy też inne powierzchnie - 63m, 81m,109m, 72m Lokal jest wyremontowany, wymalowany i posiada duże witryny. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł800 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Wśród ciszy i spokoju, z pięknym widokiem na rozlewiska Odry oraz jezioro Dąbie. Działka należy do kompleksu Bajkowe Wzgórze, co idealnie oddaje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

485 000 zł83,88 m² 5 901,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na pierwszym piętrze budynku w spokojnej i zielonej okolicy Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament Z garażem I tarasem Z widokiem na centrum - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowy, całkowicie nowy apartament, zlokalizowany na VI piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł54,13 m² 9 144,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! oferta ograniczona czasowo! - cena do końca kwietnia 2026. Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł96,14 m² 8 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczecin Drzetowo - Grabowo: w ofercie do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 96,14 mkw, rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej, czterorodzinnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł59 m² 8 237,29 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 59m2, centrum Szczecina, ul. Jagiellońska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 59 m2, położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł10 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o pow. 10000 m2 w przemysłowej części Dąbia w Szczecinie, w niewielkiej odległości od dworca Dąbie. Teren jest utwardzony, (częściowo asfalt, pozostałe żwir) uzbrojony.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Murowana hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 3000 m2, w kształcie litery U, znajdująca się przy jednej z głównych ulic dzielnicy Dąbie. Idealny dojazd drogą asfaltową dla.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczecin, warszewo, nowoczesny dom wolnostojący, na wynajem. Prezentujemy Państwu komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym (w bryle budynku), o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

611 000 zł173,75 m² 3 516,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy 173,75 m2, w secesyjnej kamienicy przy ul. Parkowej. Metraż: piętro 3 / 4 - + piętro 4 /4 => razem: 61,9 m2 + 111,85 m2 ( razem 173,75 m2 ) Rozpoczęty remont /.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł113,50 m² 12 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni użytkowej 113,50 m , znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Zamojskiej ( Dzielnica Warszewo). Ogrzewanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł220 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2017 r., o pow. 220 m , na działce 489 m . Budynek połączony z sąsiadem jedynie garażem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,07 m² 8 913,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Duża kawalerka | możliwość 2 pokoi | balkon | niski blok | żelechowa Tylko w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronna, słoneczna kawalerka z możliwością aranżacji 2 pokoi, położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,12 m² 65,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina Wały Chrobrego, zaledwie " o krok od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pomorzany, dunikowskiego, apartamentowiec z windą, 3 pokoje, klimatyzacja, miejsce postojowe, rolety zewnętrzne. Oferuję na wynajem 3 pokoje mieszkanie na 11 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł29,45 m² 9 168,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Z widną kuchnią, 7 piętro, pomorzany, do remontu. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę z dużym potencjałem aranżacyjnym i pięknym widokiem w wieżowcu na 7 piętrze. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

29 226 zł1 217,73 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczecin prawobrzeże. Obiekt magazynowo - produkcyjny z zapleczem socjalno - biurowym, zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina. Oferowana nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,60 m² 9 418,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 63,6 m z dużym balkonem | Prawobrzeże, szczecin (możliwość przerobienia na 4 pokoje) Na sprzedaż komfortowe, zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,87 m² 8 595,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,87 m zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym przy ul. Jasnej w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z lat 90., bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne do wynajęcia od 1 czerwca, możliwość wcześniejszej prezentacji! Przedmiotem oferty jest wynajem przestronnego mieszkania 3 pokojowego z antresolą, znajdującego się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa oferta mieszkania w doskonałej lokalizacji, po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą : trzy pokoje 18/13/10 m2 z największego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,38 m² 7 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- idealne miejsce dla Twojej rodziny! Dostępne od zaraz! Lokalizacja: szczecin, płonia Opis: - dom w zabudowie bliźniaczej- dostępne dwa lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł16 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy wynajmu miejsca postojowego w garażowcu w budynku przy ul. Zielonego Mostu 6. Miejsce szerokie, usytuowane na poziomie 1 (1 piętro), od razu przy wejściu na klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł54 m² 10 183,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blue Real Estate z dumą przedstawia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na I pietrze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41,93 m² 9 062,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania, położonego w Śródmieściu Szczecina. Najważniejsze Zalety: nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²300 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum Szczecina - Plac Szarych Szeregów - topowa lokalizacja w zabytkowej willi. Klimatyczny lokal z ceglanym wnętrzem, o powierzchni całkowitej ok. 300 m2 (przyziemie).

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł580 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali magazynowej z biurami i pomieszczeniami socjalnymi w wysokim standardzie, o łącznej powierzchni 580 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

59,67 zł/m²150 m² 8 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem oferujemy Państwu lokal w najlepszej, rozrywkowej i biznesowej lokalizacji w samym centrum Szczecina Deptak Bogusława to zrewitalizowane miejsce, z pięknymi wyremontowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,10 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji-Gumieńce, blisko pełnej infrastruktury. Cztery rozkładowe pokoje, jeden z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł65,56 m² 7 992,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł18,73 m² 13 881,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m (użytkowa 18,5 m ), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy położony na parterze kamienicy przy ul. Królowej Jadwigi 11 w Szczecinie. Lokal idealnie nadaje się pod działalność handlową, usługową, biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł74,27 m² 3 985,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Inwestycyjne poddasze 74,27 m Drzetowo, ul. Księcia Ziemowita. Na sprzedaż udział w prawie własności nieruchomości obejmujący lokal o powierzchni 74,27 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł74 m² 8 635,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *spółdzielcze Prawo do lokalu (możliwość zakupu przez osoby spoza ue) Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (74m2) znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,14 m² 7 717,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu ul. Witosa, szczecin Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bulwar Elbląski

Szczecin,zachodniopomorskie

880 000 zł57,05 m² 15 425,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*Mieszkanie na 4 piętrze (e.05.04) zarezerowane* Na sprzedaż 2 apartamenty nad Odrą o powierzchniach po 57,05 m2, (balkon 17,12 m2) na 3 oraz 4 piętrze na nowo powstałym osiedlu Nad Odrą budowanego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

W ofercie Blue Real Estate prezentujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, w sąsiedztwie Deptaku Bogusława.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij