dowolna

Lokale użytkowe Szczecin Śródmieście

393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

393 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 099 000 zł194 m² 15 974,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna Inwestycja: lokal 194 m w Centrum Szczecina | roi 9,7% Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy wykończony w wysokim standardzie, położony w samym sercu Szczecina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł80,66 m² 15 497,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najpiękniejsza secesyjna kamienica Szczecina, ul. Św. Wojciecha 1. W samym sercu miasta, z dala od zgiełku ulicy, z widokiem na podwórko z fontanną. Parter, wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

19,61 zł/m²204 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, handlową lub usługową. Wejście bezpośrednio z ulicy. Na powierzchnię lokalu - 204 m2 składa się: - recepcja;.

Szczegóły ogłoszenia

26,15 zł/m²133,84 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 47 m , położony przy ul. Jagiellońskiej 67a. Układ i wyposażenie: duża, ustawna przestrzeń główna, pokój socjalny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

153,15 zł/m²17,63 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Black pearl budynek zlokalizowany jest w samym centrum Szczecina. Inwestycja została oddana do użytku w 2018 roku. Oferta wynajmu obejmuje lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł93,50 m² 8 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Przestronny lokal użytkowy o dużym potencjale aranżacyjnym, idealny pod działalność usługową lub handlową. Obecnie funkcjonuje jako salon kosmetyczno-fryzjerski. Lokal posiada wejście.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł65 m² 15 061,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny w sercu Szczecina Stare Miasto, widok na Odrę 65 m wynajęty Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 65 m , zlokalizowany w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

80,12 zł/m²161 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Blue Real Estate przedstawia wyjątkową ofertę najmu lokalu użytkowego w samym sercu Szczecina! Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 278 m usytuowany jest przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²290,36 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Wynajmę lokal w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy, posiada wejście bezpośrednio z podwórza (własne niezależne). Sporo miejsca na ewentualny.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł98,96 m² 8 841,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

W ofercie lokal przystosowany do wykonywania usług medycznych, łatwo zaadoptować na Barbera - Salon Fryzjerski(możliwe, biuro, kancelarie, fryzjerstwo) w którym znajdują się gabinety: usg,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł101 m² 9 891,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości domb prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną w samym centrum Szczecina. Jeśli szukasz miejsca o wysokim standardzie, które zapewni Twojemu biznesowi prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł125,01 m² 5 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w Centrum o powierzchni 125,01 m2, położony na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy oraz dużą witryną. Lokal dwupoziomowy, na parterze znajduje się recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny, byl Petitparis.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

939 000 zł89,55 m² 10 485,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł387 m² 11 886,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Reprezentacyjny lokal | 387 m | prestiżowa kamienica | centrum Szczecina Prestiżowy lokal zlokalizowany w odrestaurowanej, reprezentacyjnej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

32,37 zł/m²123,56 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na wynajem gotowy biznes - w pełni funkcjonujący lokal z letnim tarasem na Starym Mieście! Na wynajem w pełni funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej / Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

64,24 zł/m²46,70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni ok.47m2 składający się z dwóch pokoi, zaplecza socjalnego i wc. Znajduje się na 1 piętrze niskiej 4-piętrowej kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

144,93 zł/m²34,50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo -usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Szczecin. Vis a vis centrum.handlowego ,Kaskada". Wejście od ulicy-witryny Lokal z potencjałem-duży ruch pieszszych.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł623 m² 6 019,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy o powierzchni 623 mkw, na parterze budynku z reprezentacyjną elewacją nadającą prestiżowego charakteru. - możliwość dowolnego zaaranżowania i dostosowania jej do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

10 414 320 zł840 m² 12 398 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal o powierzchni 840 m , duża, przeszklona witryna , powierzchnia open space pozwalająca na elastyczną aranżację, idealne miejsce na działalność biurową, lokalizacja centrum.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł21,37 m² 5 568,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Do sprzedania lokal biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Lokal sąsiaduje między innymi z nową inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²290 m² 23 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 300 m , zlokalizowana w pięknym, zabytkowym budynku w samym centrum miasta. Obecnie w układzie open space, z możliwością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

83,28 zł/m²668 m² 55 632 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesna powierzchnia biurowa w budynku oxygen, ul. Malczewskiego Centrum Szczecina Na wynajem nowoczesna przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni 668,12 m w prestiżowym biurowcu oxygen.

Szczegóły ogłoszenia

69,23 zł/m²19,50 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pokój biurowy, położony na 2 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

34,03 zł/m²52,90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"domb" Nieruchomości w imieniu naszego klienta prezentuje Państwu lokal użytkowy na wynajem Lokal znajduje się na - 1 kondygnacji przy ul.5 Lipca , blisko Boh. Warszawy Wejście do lokalu po.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²219 m² 16 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

6 760 000 zł370,73 m² 18 234,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Luksusowe biuro w centrum Szczecina Przedstawiamy niepowtarzalną przestrzeń biurową usytuowaną w sercu Szczecina, tuż obok pięknego parku, na pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

66,10 zł/m²118 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy wraz z placem parkingowym bezpośrednio przed lokalem. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalność handlową, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²133,80 m² 3 613 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajmu atrakcyjny lokal o powierzchni 133,8 m , położony na 1. piętrze budynku lokalowo-magazynowego w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu dworca pkp. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²28,40 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy (28,69 m2) położony na piętrze w budynku biurowym w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

99,98 zł/m²60 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Sky garden to najnowocześniejszy 19 kondygnacyjny obiekt w samym sercu Szczecina z powierzchnią handlowo usługową na parterze i powierzchnią biurową klasy A na 1 i 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł153 m² 3 392,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Lokal usługowy z ogromnym potencjałem zlokalizowany w samym centrum Szczecina tuż obok Placu Lotników. Znany od lat w sportowym środowisku.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²68 m² 2 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal zlokalizowany przy ul. Madalińskiego w Szczecinie. Dostępny od zaraz, do lokalu przynależy jedno, płatne miejsce parkingowe. Brak strefy płatnego parkowania, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

46,26 zł/m²147 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na firmę, do prowadzenia działalności, biuro, klimatyzacja, II piętro, winda, nowy budynek. Tylko u Nas! Lokal na wynajem na Niebuszewie, w nowym budynku z windą, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²85 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Centrum Szczecina. Powierzchnia lokalu wynosi 85m2, na którą składa się sala główna, łazienka z wc oraz oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł235,30 m² 3 820,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Do sprzedania lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w samym centrum Szczecina (przy Posejdonie, brama Portowa). W księdze wieczystej pow.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²132 m² 8 316 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 132 m2 zlokalizowany na parterze budynku biurowego w Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia składa się z dużej sali sprzedaży (106.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł112,30 m² 7 034,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej. Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²46,48 m² 2 185 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjne biuro o powierzchni ok. 46,47 m2 m2 położone przy ul.Firlika Biuro znajduje się na 5 piętrze budynku biurowego. Wokół obiektu znaleźć możemy liczne miejsca parkingowe za.