dowolna

Budynki użytkowe Szczecin Prawobrzeże

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

35 902 000 zł11 544 m² 3 110,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 900 m²

Szczecin - Prawobrzeże Nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna klasy A na sprzedaż oferta na wyłączność Przedmiotem oferty jest nowoczesny obiekt magazynowo-produkcyjny klasy A o powierzchni 11.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo biurowa o powierzchni 6500m2 i wysokości 8,5m, możliwość wynajmu części hali o powierzchniach 1500m2, 2500m2. Duży plac manewrowy, doki do załadunku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł491,99 m² 5 792,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu prawobrzeża o łącznej powierzchni 491,99m2. Wolnostojący budynek mieszkalny z częścią usługową z 1999r.- w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł2 260 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczecin Dąbie, obiekt handlowy / magazynowy/ usługowy, 2260m2, wynajem. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Do wynajęcia funkcjonujący obiekt handlowy / magazynowy/ usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

41 970 zł2 879 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2 879 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 247 zł250 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalna hala z bramą wjazdową i regałami.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Szczecin

Załom-Kasztanowe,Szczecin

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 720 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł603 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 580 m²

Uwaga! Do ceny nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami: biurowo-handlowym i oraz halę przystosowaną do prowadzenia warsztatu i funkcji magazynowej -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł388 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż obiekt o przeznaczeniu produkcyjno handlowym zlokalizowany na działce 590 m2 (430 m2 własność , 160 m2 dzierżawa od miasta). Na powierzchnię użytkową 388 m2 składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wyposażona w bramę z poziomu 0. Przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 257 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Wynajmę halę magazynowo-produkcyjno-handlową. Hala pobudowana z płyty warstwowej, posadowiona jest na działce o pow. ok. 6000m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi ok. 2300m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie do wynajęcia pomieszczenie handlowo-usługowe znajdujące się w pawilonie przy jednej z głównych ulic dzielnicy Dąbie. Pawilon wybudowany z płyty obornickiej pokrytej blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Załom-Kasztanowe,Szczecin

20 820 zł1 041 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1041 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Dąbie,Szczecin

3 499 990 zł2 250 m² 1 555,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 305 m²

"Salon meblowy, obiekt inwestycyjny, hala usługowa" Obiekt o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania inwestycyjnego.Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny obiekt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Szczecin

Płonia,Szczecin

2 500 000 zł510 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 587 m²

Obiekt idealnie nadający się na warsztat naprawy samochodów w tym również ciężarowych. Do dyspozycji duży plac ( ok. 2440 m2 ) utwardzony płytami betonowymi. Nieruchomość stanowią 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Płonia,Szczecin

4 950 zł250 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe różnych branż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Szczecin

Jezierzyce,Szczecin

19 000 zł1 418 m² 13,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Dąbie,Szczecin

85 600 zł8 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Dostępne powierzchnie od ok. 1.000 m2 - ok. 50.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Dąbie,Szczecin

32 100 zł3 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

14 500 000 zł1 200 m² 12 083,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 788 m²

Do sprzedaży obiekt handlowo - usługowy na terenie 14788 m2 składający się z czterech działek pod jedną księgą wieczystą Na terenie znajdują się dwie hale magazynowo produkcyjne wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

36 887 zł2 345 m² 15,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2345 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

30 272 €9 765 m² 3,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala magazynowo - produkcyjna zlokalizowana w Prawobrzeżnej części Szczecina do wynajęcia. Idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

41 970 zł2 879 m² 14,58 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

30 272 €9 765 m² 3,10 €/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

5 000 zł115 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt o powierzchni 115 m2, w którego skład wchodzi: - hala magazynowa o powierzchni ok. 100 m2 (długość hali 11,5m, szerokość 9 m, wysokość 3,70 m), - zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż

Zdroje,Szczecin

26 900 zł12 m² 2 339,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 m²

Miejsce parkingowe i komórka lokatorska położone na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest: - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

44 713 zł2 555 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2555 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

42 777 €10 000 m² 4,28 €/m²

 

 

 

Prawobrzeże,Szczecin

66 295 zł4 333 m² 15,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

41 970 zł3 000 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 3 000 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

46 515 zł2 777 m² 16,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2 777 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

66 295 zł4 333 m² 15,30 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

42 930 zł3 000 m² 14,31 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

42 777 €10 000 m² 4,28 €/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Prawobrzeże,Szczecin

67 595 zł4 343 m² 15,56 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

45 918 zł3 111 m² 14,76 zł/m²

 

 

 

Słoneczne,Szczecin

4 900 000 zł1 263 m² 3 879,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Obiekt usługowo-handlowy o powierzchni 1263 m2 położony w prawobrzeżnej części Szczecina, przy drodze wylotowej. Wybudowany w 2008 roku. Budynek murowany, prąd, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

42 777 €10 101 m² 4,23 €/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Prawobrzeże,Szczecin

67 595 zł4 343 m² 15,56 zł/m²