dowolna

Budynki użytkowe Szczecin Prawobrzeże

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 137 m² 15,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 3 000 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

18 887 zł1 111 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem dostępna powierzchnia magazynowa o wielkości 1 111 m, zlokalizowana na przedmieściach Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

67 595 zł4 343 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

42 777 €11 111 m² 3,85 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala magazynowo - produkcyjna zlokalizowana w Prawobrzeżnej części Szczecina do wynajęcia. Idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Kijewo,Szczecin

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowo-produkcyjna konstrukcji murowanej, znajdująca się na terenie ogrodzonym terenie z bardzo dobrym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Zlokalizowana w sąsiedztwie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bukowe,Szczecin

1 499 000 zł600 m² 2 498,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Beżowa

Bukowe,Szczecin

112 000 zł18 m² 6 327,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w poszukiwanej lokalizacji Prawobrzeża: - osiedle Bukowe, ul. Beżowa - pow. 17,70 m2 - murowany z betonową podłogą, oświetlenie i gniazda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Prawobrzeże,Szczecin

67 595 zł4 444 m² 15,21 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

18 887 zł1 111 m² 17 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

42 777 €12 222 m² 3,50 €/m²

 

 

 

Zdroje,Szczecin

66 900 zł12 m² 5 817,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 m²

Garaż w hali garażowej na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje przy ul. Grabowej. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest: - garaż w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

25 390 zł1 111 m² 22,85 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Prawobrzeże,Szczecin

67 595 zł4 444 m² 15,21 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

194 363 zł13 333 m² 14,58 zł/m²

 

 

 

Kijewo,Szczecin

300 zł19 m² 16,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę garaż o powierzchni 18,58 m2 w hali podziemnej przy ulicy Niedźwiedziej 7,8,9 w Szczecinie. Brama wjazdowa jak i do garażu otwierana automatycznie pilotem. Szeroki wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

25 390 zł1 192 m² 21,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem dostępna powierzchnia magazynowa o wielkości 1 192 m, zlokalizowana na przedmieściach Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Prawobrzeże,Szczecin

67 595 zł4 333 m² 15,60 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

194 363 zł13 222 m² 14,70 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

25 390 zł1 192 m² 21,30 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

32 000 zł1 000 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni 1000 m2 w Przecławiu. Cena najmu 32 zł netto/m2 miesięcznie. Posiadamy w ofercie również halę magazynową o takiej samej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

67 595 zł4 333 m² 15,60 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

194 363 zł13 222 m² 14,70 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

25 390 zł1 192 m² 21,30 zł/m²

 

 

 

Prawobrzeże,Szczecin

25 000 zł820 m² 30,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na wynajem nieruchomość na os. Słonecznym, powierzchnia całkowita działki wynosi 2914 m2. Działka posiada dwa wjazdy do magazynu od południa i północy. Powierzchnia placów i dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

67 595 zł4 333 m² 15,60 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

196 961 zł13 210 m² 14,91 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

25 390 zł1 192 m² 21,30 zł/m²

 

 

 

Prawobrzeże,Szczecin

67 771 zł4 343 m² 15,60 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

5 960 €1 192 m² 5 €/m²

 

 

 

Załom,Szczecin

14 500 zł750 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest powierzchnia magazynowo-usługowa - 750 m2 stanowi część kompleksu lokali usługowych i magazynowych. Na powierzchnię tą składają się ok. 593 m2 powierzchni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Dąbie,Szczecin

218 848 zł13 333 m² 16,41 zł/m²

 

 

 

Prawobrzeże,Szczecin

72 204 zł4 400 m² 16,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), w odległości około 20 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Kijewo,Szczecin

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²