dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Szczecin - Oferty wynajmu budynków użytkowych

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

15 000 zł1 170 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 450 zł325 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala na parterze. Przy obiekcie dostępny duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

7 384 zł325 m² 22,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wysoka hala na parterze. Przy obiekcie dostępny duży parking. Obiekt przeszedł generalny remont. Dostęp z poziomu parteru oraz rampy. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

18 600 zł160 m² 116,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do wynajęcia obiekt składający się z budynku o charakterze handlowo usługowym położonego na dużej (ok 2800 m2), ogrodzonej działce w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 500 zł335 m² 25,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na wynajem halę magazynową w bardzo dobrej lokalizacji na oś Ks. Pomorskich. Budynek jest murowany o łącznej powierzchni 335 m2.Wysokośc hali 2,9 m. Całośc podzielona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

54 450 zł3 300 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Produkcyjna hala z możliwością powieszenia suwnicy 5 tonowej na istniejącym w hali torze suwnicowym. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km od Szczecina. Dostępność od zaraz. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł18 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w podziemnym parkingu w Hanza Tower w Szczecinie, przy al. Wyzwolenia 50. Miejsce parkingowe położone na poziomie -3 w podziemnym parkingu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu - 6 miejsc parkingowych / garażowych - Szczecin, ul. Powstańców Śląskich - wjazd od ulicy Dąbrowskiego ( Ornament). Miejsca parkingowe w hali garażowej graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł440 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala mogąca być wykorzystana jako magazynowa, produkcyjna lub warsztatowa o powierzchni 440 m2 zlokalizowana w dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Hala nie jest ogrzewana. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

640 zł8,50 m² 75,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne Magazyny Samoobsługowe w Sercu szczecina!twoja przestrzeń w zasięgu ręki tuż przy Galerii Turzyn Szukasz miejsca na meble podczas remontu? Brakuje Ci miejsca w biurze na.

Szczegóły ogłoszenia

11 627 €3 333 m² 3,49 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości Magazyn klasy A do wynajęcia idealnie nadaje się pod działalność logistyczną, magazynową lub lekką produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

24 300 zł562 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo produkcyjno - magazynowy w bardzo dobrej lokalizacji. Na powierzchnię 562 m2 składa się: hala (420 m2) oraz powierzchnia biurowo-handlowa (130 m2), którą stanowi pięć.

Szczegóły ogłoszenia

29 226 zł1 217,73 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczecin prawobrzeże. Obiekt magazynowo - produkcyjny z zapleczem socjalno - biurowym, zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina. Oferowana nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł320 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Oferowana hala po generalnym remoncie to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł735 m² 21,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Oferujemy do wynajęcia hale położoną przy granicy pod Szczecinem. Doskonałą bazą do działalności logistycznej, handlowej czy produkcyjnej zarówno z myślą o rynku polskim, jak.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala wyposażona w bramę z poziomu 0. Przestronną powierzchnię biurową. Obiekt z parkingiem. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę! Obiekt idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł16 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy wynajmu miejsca postojowego w garażowcu w budynku przy ul. Zielonego Mostu 6. Miejsce szerokie, usytuowane na poziomie 1 (1 piętro), od razu przy wejściu na klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala przemysłowa z dużymi bramami wjazdowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 173 m² 23,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Świetna inwestycja na Biznes! Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta! Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

66 400 zł2 400 m² 27,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Hala na wynajem | szczecin, gumieńce Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 2400 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji Szczecin, gumieńce. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

13 999 zł270 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

39 270 zł2 310 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala z dużym parkingiem. Dostęp z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł81 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronna hala! Dostępny parking. Hala dobrze doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł440 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia hala 440 m kw, doskonała na działalność produkcyjną, handlową, magazynową, warsztat samochodowy, dojazd do hali utwardzony. Wysokość hali 5,30 m. dostępna moc ee ok 129 kw, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kolumba

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Lokal użytkowy o pow. ok 100 m2. położony w centrum Szczecina przy ul. Kolumba 55 w kompleksie budynków przeznaczonych na magazyny lub małe zakłady produkcyjne. Obiekt na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec

Pilchowo,Szczecin

3 100 zł150 m² 20,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem hala o powierzchni łącznej 150m2 istnieje możliwość wynajęcia również pomieszczenia biurowego. Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Załom-Kasztanowe,Szczecin

20 820 zł1 041 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1041 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

25 310 €7 333 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 333 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Pomorzany,Szczecin

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem oferty jest 300 mkw magazyn zlokalizowany w budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Znajduje się w odrestaurowanym obiekcie z unikalnym charakterem, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

59 396 zł1 916 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Umowa na wyłączność, zapraszam do kontaktu. Na wynajem funkcjonalna część produkcyjno-magazynowa nowoczesnego obiektu przemysłowego, obejmująca Halę Produkcyjną oraz Magazyn na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem Szczecin, gumieńce Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w bardzo dobrej części Szczecina Gumieńce. Parametry nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Szczecin

Żelechowa,Szczecin

16 128 zł576 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 576 m (24 m x 24 m). Obiekt posiada wysokość 5,5 m oraz bramę wjazdową o wymiarach 5,90 m szerokości i 4,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem (dwa z 3 modułów - można wynająć również 1 lub 3 moduły-całość 180m2) Szczecin, gumieńce Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kolumba

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu budynku użytkowego o pow. ok 100 m2, położonego w centrum Szczecina przy ul. Kolumba 55 w kompleksie budynków przeznaczonych na magazyny lub małe zakłady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Płonia,Szczecin

4 950 zł250 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe różnych branż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

53 900 zł770 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:770 m²

Wyjątkowy wolnostojący budynek o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowany w każdym calu, po kapitalnym remoncie. Budynek sam w sobie robi duże wrażenie, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Szczecin

Jezierzyce,Szczecin

19 000 zł1 418 m² 13,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Dąbie,Szczecin

85 600 zł8 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Dostępne powierzchnie od ok. 1.000 m2 - ok. 50.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Dąbie,Szczecin

32 100 zł3 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

36 663 zł2 222 m² 16,50 zł/m²