dowolna

Domy Szczecin Osiedle Gumieńce

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 700 000 zł324 m² 5 246,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony przy jednej z ulic dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni ol. 800 m2 zbudowana od podstaw w 1997 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

6 500 zł207 m² 31,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Oferta na wyłączność. Prezentujemy Państwu do wynajęcia, wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na Gumieńcach, w bardzo cichej i bezpiecznej lokalizacji. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

961 200 zł176 m² 5 445,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy, nowy dom z ogródkiem i garażem. Położony w idealnym miejscu, doskonała i szybka komunikacja z centrum miasta. Doskonałe miejsce, przyjemna, zagospodarowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Borówkowa

Gumieńce,Szczecin

1 000 000 zł245 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Bardzo ładny, po generalnym remoncie, dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej części Gumieniec. Dom o powierzchni całkowitej 245 mkw, działka o powierzchni 384 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 200 000 zł310 m² 3 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Piętrowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej usytuowany na niewielkiej działce u zbiegu dwóch spokojnych ulic na Gumieńcach. Oferta skierowana szczególnie do osób, które chciałyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 950 000 zł650 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:977 m²

Nieruchomość zabudowana domem wolno stojącym o pow. użytkowej 260 m2 (całkowitej ok. 320 m2), po kapitalnym remoncie, wraz z budynkiem gospodarczym użytkowym o pow. ok. 280 m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

559 000 zł77 m² 7 276,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 76,8 m2 usytuowany na działce o powierzchni 97,0 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej. W domu znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Polecam na sprzedaż dom w znakomitej lokalizacji, blisko Uniwersytet Szczeciński, komunikacja miejska, sklepy wielkopowierzchniowe, szkoły. Cicha boczna uliczka. Działka kwadratowa ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

760 000 zł278 m² 2 733,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:677 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Gumieńce , posadowiony na działce o powierzchni 677 m 2. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, dużą działką oraz wolnostojącym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

632 000 zł110 m² 5 745,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie 4-pokoje (pierwotnie 5 pokojowe) o powierzchni użytkowej 88m2 i całkowitej 110m2 dwupoziomowe z osobnym wejściem w budynku szeregowym, które może być substytutem segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Gumieńce,Szczecin

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w obecnie najatrakcyjniejszej dzielnicy Szczecina - gumieńce! Dom wyposażony w pompę ciepła, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

830 000 zł197 m² 4 213,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż blizniak położony na działce o powierzchni 450 m2 w cichej częsci Gumieniec. Powierzchnia domu wynosi 197 m2. Składa się na nią: i poziom: - przedpokój - ogromny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

860 000 zł230 m² 3 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Zapraszamy na wirtualną prezentację! Oferuję na sprzedaż dom szeregowy zlokalizowany w otoczeniu domków jednorodzinnych na popularnych i uznanych Gumieńcach. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

889 000 zł164 m² 5 410,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo atrakcyjnie umiejscowiony dom w zabudowie szeregowej z roku 2001. Dom składa się z 2 pięter na które składają się 4 pokoje, poddasze użytkowe (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

5 500 zł220 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Przedstawiamy ofertę dużego domu do wynajęcia w dzielnicy Gumieńce. Podpiwniczony dom o powierzchni użytkowej ok. 190 m2 składa się z trzech kondygnacji naziemnych. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gumieńce,Szczecin

839 000 zł230 m² 3 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w zacisznym miejscu na Gumieńcach. Całkowita powierzchnia domu 230 m2, użytkowa ok. 175 m2. Powierzchnia działki 383 m2, przy czy powierzchnia ogródka ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

619 000 zł58 m² 10 650,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:706 m²

Polecam połowę domu jednorodzinnego w atrakcyjnej części Gumieniec. Okolica świetnie skomunikowana; w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, przedszkole, liczne centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

860 000 zł230 m² 3 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Dom W atrakcyjnej lokalizacji - gumieńce! Przedmiotem oferty jest całkowicie podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 230m2 (powierzchnia użytkowa 174,56 m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

3 300 zł280 m² 11,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom wolno stojący o pow. użytkowej 260 m2 po kapitalnym remoncie, wszystko w bardzo dobrym standardzie. Parter domu to duży salon z kominkiem, z wyjściem na imponujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

839 000 zł230 m² 3 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 230m 2 położony na działce o pow. 460m 2. Budynek położony jest w spokojnej części Gumieniec. Dodatkowo w piwnicy, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

558 000 zł77 m² 7 263,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:42 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

995 000 zł126 m² 9 451,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży wolnostojący, zadbany dom z dużą działką w popularnej dzielnicy Gumieńce. Bardzo urokliwy dom pierwotnie przedwojenny, później rozbudowany i gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 900 000 zł350 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z obiektem produkcyjno-magazynowym. Na działce o pow. ok. 600m2 znajduje się dom o pow. ok. 150m2. Na 2 poziomach znajduje się 6 pokoi tj: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem wynajmu jest część budynku mieszkalno-usługowego. Na powierzchnię użytkową ok. 150 m2 składają się 2 poziomy: - salon z wyjściem na duży taras, 2 sypialnie, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

629 000 zł84 m² 7 488,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Nowoczesny dom pasywny w zabudowie szeregowej w obecnie najatrakcyjniejszej dzielnicy Szczecina - gumieńce! Dom wyposażony w pompę ciepła, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

830 000 zł134 m² 6 194,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni dom W zabudowie szeregowej Z garażem W prestiżowej dzielnicy szczecina - gumieńce! Ogródek ok. 100 m2. Dom budowany w charakterze domu pasywnego w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

830 000 zł197 m² 4 213,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na Gumieńcach sprzedam. 197 m2. Działka 450 m2. Rok budowy 1996. Parter: salon, kuchnia, łazienka. Przedpokój. Piętro: trzy sypialnie, łazienka, duży otwarty hol. Przekazanie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

505 000 zł77 m² 6 558,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni dom dwupoziomowy położony w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Gumieńce o powierzchni 77 m2. Do każdego lokalu przynależą ogródek ok. 40 m2 oraz dwa miejsca parkingowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

764 500 zł139 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Jeśli marzysz o alternatywie dla dużego mieszkania, jeśli potrzebujesz co najmniej 3 sypialni i oddzielnej garderoby na piętrze oraz salonu z kominkiem i jadalnią na parterze, jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

505 000 zł77 m² 6 558,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Oferta sprzedaży mieszkań W zabudowie szeregowej Z przynależnymi ogródkami oraz dwoma miejscami parkingowymi, położonych na zamkniętym osiedlu W dzielnicy szczecina - gumieńce - ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

639 000 zł170 m² 3 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany przed wojną i modernizowany w ostatnich latach, usytuowany na działce o powierzchni 452 m2, położnej w dzielnicy Gumieńce. Tradycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni dom W zabudowie szeregowej W prestiżowej dzielnicy szczecina - gumieńce! Ogródek ok. 180 m2. Dom budowany w charakterze domu pasywnego w bardzo wysokim standardzie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na starych Gumieńcach. Nieruchomość o powierzchni 300m2, znajduje się na działce o powierzchni 415m2. Na terenie działki jest wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:362 m²

Do sprzedaży oferuję dom w zabudowie wolnostojącej z garażem w bryle budynku dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 220 m2, położony na działce 362 m2. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

879 000 zł157 m² 5 598,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

Gumieńce, ulica Spiska, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (wewnętrzny). Bardzo wysoki standard deweloperski. Najwyższej jakości materiały: okna pcv w modelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kingi

Gumieńce,Szczecin

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 80 m2, zlokalizowany w spokojnej dzielnicy na Gumieńcach. Na powierzchnię parteru składają się: 2 pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

2 700 000 zł200 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedazy dom wolostojacy na dużej działce budowlanej - o powierzchni ponad 7000m2 do ewentualnego podziału na mniejsze działki. Działka połóżona w Szczecinie, na Gumieńcach między już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferuję Państwu 6-pokojowy bliźniak o pow. 220m2, położony w zielonej okolicy Gumieńców.Od 2005 roku cyklicznie co roku był modernizowany, wymienione instalacie Co i okna wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

999 000 zł146 m² 6 842,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom zaprojektowany na indywidualne zamówienie w nowoczesnej bryle z płaskim dachem. Na parterze wielkie przeszklenia w salonie oraz w gabinecie, kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

849 000 zł157 m² 5 414,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:285 m²

Gumieńce, ulica Spiska 18, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (skrajny). Zostały już tylko dwa domy! Bardzo wysoki standard deweloperski. Najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

750 000 zł233 m² 3 218,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej części Gumieniec. Całkowita powierzchnia domu (wraz z garażem w bryle) to 233m2, użytkowa: 170 m2. Dom został wybudowany jako dom.