dowolna

Domy na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży domów

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle koralove Segment 1f Stargard, os. Pyrzyckie z szybkim dojazdem do Szczecina. Dom 106 m2 + ogród 265 m2 Gotowy do odbioru Biuro Mój Dom Nieruchomości wyłączny przedstawiciel dewelopera. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B14/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B13/2 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B12/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

998 000 zł123 m² 8 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalny szeregowiec w dzielnicy Bukowo z dużym ogródkiem i 3 miejscami postojowymi na kameralnym, zamykanym osiedlu. Jest o powierzchni 123 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł111 m² 8 153,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Czereśniowe Wzgórze Radziszewo / Szczecin Twój wymarzony lokal może być bliżej i szybciej, niż myślisz! Inwestycja składa się z lokali (pół domu) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł156,59 m² 8 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom wolnostojący na Gumieńcach 156,59 m , działka 660 m | ul. Okulickiego, szczecin Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156,59 m , położony na zadbanej, 660 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:114 m²

Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, szczecin Pomorzany. Domek murowany położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym terenie z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł175,94 m² 11 935,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Dom B1 - 175,94 m2 + podasze ok. 30 m2 Domy typu B - Rezydencje dla najbardziej wymagających. Położone bezpośrednio przy ścianie lasu sosnowego, co zapewnia prywatność, spokój, czyste powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 049 000 zł175,94 m² 11 646,02 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Dom B4 - 175,94 m2 + podasze ok. 30 m2 Domy Typu B - Rezydencje dla najbardziej wymagających. Położone bezpośrednio przy ścianie lasu sosnowego, co zapewnia prywatność, spokój, czyste powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 779 000 zł149,59 m² 11 892,51 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Dom A2 - 149,59 m2 + podasze ok. 30 m2 Domy typu A - Architektura dla ceniących funkcjonalność. To nowoczesna przestrzeń zintegrowana z naturą. Przemyślany układ pomieszczeń oddziela strefę.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł290 m² 5 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:655 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy szczecińskich Podjuch. Nieruchomość, wybudowana w 2006 roku z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż ostatni, wygodny, rodzinny domy w zabudowie bliźniaczej, w kameralnej okolicy na Bezrzeczu. Druga linia zabudowy, małe, zamknięte osiedle - tylko trzy budynki. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł238 m² 5 252,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:613 m²

Atrakcyjna oferta połowy bliźniaka na działce 613 m2 z murowanym basenem w ogrodzie, widok z domu od strony ogrodu na zieleń i drzewa. Powierzchnia użytkowa 138 m2, a wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł183,30 m² 8 177,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina - Gumieńce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł137 m² 7 664,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż jest dom jednorodzinny w Szczecinie, w dzielnicy Dąbie, który został zbudowany w latach 80. Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących przestronnego mieszkania, gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Trzeszczyn

754 920 zł92 m² 8 205,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Dom z ogrodem w modelu najmu z dojściem do własności! Funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany tak, aby wygodnie mieszkało się na co dzień - nie tylko na wizualizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Trzeszczyn

754 920 zł92 m² 8 205,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Trzeszczyn

754 920 zł92 m² 8 205,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł156,05 m² 10 573,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w samym centrum Prawobrzeża: - ul. Migdałowa, szczecin Zdroje - 5 pokoi, 2 łazienki - 156,05 m2, garaż w bryle - działka 312 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł290 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:247 m²

Poszukujesz komfortowego domu dla Siebie i swojej rodziny? W dogodnej lokalizacji gdzie blisko są szkoły i przedszkola dla dzieci, sklepy i centra handlowe oraz specjalistyczny szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 598 000 zł247 m² 6 469,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Zapraszam na Prezentację której przedmiotem jest Przestronny dom z dużym ogrodem, tarasem i dwoma garażami cisza, zieleń, szybki dojazd do centrum Są domy, które się ogląda. I są.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł273,90 m² 8 725,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo ładny dom jednorodzinny w kameralnej lokalizacji na Warszewie. Dom o powierzchni użytkowej 273,5 m2, położony jest na działce o powierzchni 690 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł252 m² 5 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:486 m²

Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce 3 kondygnacyjny | idealny dla dużej rodziny. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach w Szczecinie, położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł222,75 m² 5 252,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Domu wolnostojący zlokalizowanego na obrzeżach miasta. Budynek jest w bardzo dobrym stanie, został wybudowany w 2018 r. z wysokiej klasy materiałów. Ściany są wykonane z porothermu.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł2 500 m² 919,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z 2010r., położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszewa- w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł77,32 m² 12 273,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta na wyłączność - nowe domy - bliźniaki W załomiu Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Załomiu, na kameralnym i zorganizowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł113,60 m² 8 758,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od inwestora oferta sprzedaży pięciu segmentów, domów jednorodzinnych W zabudowie bliźniaczej - połóżonych W szczecinie pograniczu dzielnicy osowa I warszewa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł132 m² 7 946,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży, gotowego nowego domu jednorodzinnego W zabudowie bliźniaczej Z końca 2022r., POŁOŻONEGO W ZAŁOMIU - ok. 18km od Centrum Szczecina. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 143 m2 posadowiony na działce o pow. 489m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń : Parter : korytarz , 3 ustawne , ładnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Leśna Polana

Bukowe-Klęskowo,Szczecin

1 988 000 zł165,19 m² 12 034,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

W otoczeniu starodrzewu i szlachetnych terenów zielonych, w jednej z najbardziej prestiżowych części prawobrzeżnego Szczecina - w wydzielonej enklawie willowej jest przestrzeń, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł506,78 m² 4 834,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż obiekt mieszkalno - inwestycyjny, zaaranżowany na pensjonat/dom spokojnej starości, spełniający wszelkie wymagania projektowe, konstrukcyjne i formalne, w którego skład wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce,Szczecin

1 070 000 zł140 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:982 m²

Okazja | dom 140 m + działka 980 m | 2 niezależne mieszkania | szczecin | cena do negocjacji Cena: 1 100 000 zł do negocjacji oferta na wyłączność tylko w rfg Nieruchomości Dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł226,80 m² 4 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Dom, który możesz dopasować do swojego życia. Na Gumieńcach czeka bliźniak z ogromnym potencjałem idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję z możliwością wydzielenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220,96 m² 7 195,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 221 m2 posadowiony na działce 1 2 66 m2 - w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - dzi elnicy Wielgowo , z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł117 m² 11 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowoczesny dom Z garażem po remoncie gotowy do wprowadzenia Szczecin, bukowo ul. Ogrodnicza Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 117 m (w tym 17.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł308,10 m² 4 057,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Na sprzedaż duży poniemiecki dom wolnostojący na osiedlu Bukowym. Budynek mieści się na spokojnej ulicy Chłopskiej, oddalonej od ruchliwej części osiedla. Bezpośrednie sąsiedztwo z Puszczą.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł174 m² 7 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Na sprzedaż: bliźniak z dużą działką w Płoni Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m , z salonem z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 000 zł380,11 m² 4 548,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:435 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 999 000 zł202,67 m² 9 863,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Polecam na sprzedaż dom położony w pięknej okolicy, blisko lasu, komunikacji miejskiej, przedszkola, placu zabaw, orlika, sklepów. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł219 m² 6 388,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

W naszej ofercie dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 123,5 m (powierzchnia całkowita ok. 219 m ), położony w Szczecinie przy ul. Borsuczej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł207,60 m² 5 293,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Podjuch,.

Szczegóły ogłoszenia

1 988 000 zł165,19 m² 12 034,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165,19 m2 (w tym dwa pomieszczenia przynależne: garaż - 15,47 m2 oraz poddasze - 32,05 m2). Na powierzchnię 165,19m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 259 zł158,41 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Osiedle Mistrzowska komfort, styl i prestiż na wyciągnięcie ręki Lokalizacja & charakter osiedla Osiedle Mistrzowska jest projektem deweloperskim zlokalizowanym w prawobrzeżnej dzielnicy.