dowolna

Domy Szczecin Prawobrzeże

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławociesze

Prawobrzeże,Szczecin

750 000 zł124 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124 m2 na działce o powierzchni 490m2. Nieruchomość położona w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zdroje

Zdroje,Szczecin

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia duży dom w prawobrzeżnej części Szczecina. Powierzchnia użytkowa około 180m2. Dom w trakcie odświeżania. Idealny dla pracowników (max 20 osób) bądź rodzin! Umowa chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący zlokalizowany w urokliwym miejscu, gdzie panuje cisza, spokój i prywatność. Dom położony w Wielgowie na działce o powierzchni 1000 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu domu jednorodzinnego wolnostojącego w Prawobrzeżnej części Szczecina. Dom położony jest na osiedlu domów jednorodzinnych, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dąbie

Dąbie,Szczecin

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom położony w dzielnicy Dąbie, w otoczeniu niskiej zabudowy bliźniaczej i wolnostojącej. Wynajem chętnie dla firmy i pracowników. Budynek z lat 80tych tzw. kostka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom piętrowy i podpiwniczony częściowo o powierzchni całkowitej 240m2 i użytkowej mieszkalnej około 160m2 wykonany w technologii tradycyjnej z 2006r na działce 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dąbie

Dąbie,Szczecin

830 000 zł272 m² 3 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Na sprzedaż środkowy szeregowiec, zlokalizowany przy spokojnej ulicy w cichej części Dąbia. Budynek z lat 90-tych, wykonany w technologii tradycyjnej - piwnica, parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Płonia

Prawobrzeże,Szczecin

800 000 zł177 m² 4 519,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferta Z rynku pierwotnego! kupujący nie płaci pcc Ekskluzywne domy w zabudowie bliźniaczej Oferta sprzedaży funkcjonalnego bliźniaka z poddaszem użytkowym powstającego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zdroje

Zdroje,Szczecin

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 588 m²

Dom przedwojenny przepięknie położony w otoczeniu lasów na polanie na działce 8588 m2. W pobliżu licznych szlaków turystyki pieszej i jeziora Szmaragdowego. Dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

9 990 zł240 m² 41,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na wynajem obiekt zlokalizowany w Podjuchach. Opisywana nieruchomość jest świeżo wyremontowana. W Pokojach zamontowano ogrzewanie podłogowe oraz termostaty. W domu jest 9 pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Płonia

Płonia,Szczecin

1 640 000 zł386 m² 4 252,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

Oferta Z rynku pierwotnego! kupujący nie płaci pcc Ekskluzywne domy jednorodzinne Oferta sprzedaży funkcjonalnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym powstającego na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Płonia

Płonia,Szczecin

1 400 000 zł310 m² 4 517,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Prawobrzeże,Szczecin

810 000 zł129 m² 6 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

Nowa inwestycja. Małe, kameralne osiedle. Na sprzedaż zespół 3 budynków jednorodzinnych dwulokalowych, parterowych z użytkowym poddaszem. Budynki położone są w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Płonia

Płonia,Szczecin

1 400 000 zł355 m² 3 944,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

1 199 000 zł277 m² 4 330,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:104 m²

Na sprzedaż świetnie zlokalizowany szeregowiec w cichej i doskonale skomunikowanej części Osiedla Słonecznego. Niewielka działka około 100 m2, osłonięta zielenią, zapewni komfort relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dąbie

Dąbie,Szczecin

6 900 zł270 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. ok 270m2.Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon, 2 pokoje, ok.250m2 taras oraz kuchnia z jadalnią, łazienka z wc. Na następnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wielgowo

Prawobrzeże,Szczecin

689 000 zł122 m² 5 656,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatni szeregowiec w stanie deweloperskim 10 min od centrum Szczecina! wyznaczamy nowe, wysokie standardy wierzymy, że wysoka jakość zastosowanych materiałów, ich montaż zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kijewko

Kijewko,Szczecin

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Dom Wolnostojący z warsztatem w s ąsiedztwie Puszczy Bukowej na dużej działce 9700m2! Część mieszkalna i warsztatowa o łącznej powierzchni ok 500m2! Oferta sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Klucz

Klucz,Szczecin

720 000 zł116 m² 6 233,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

***oferta Z rynku pierwotnego! *** Oferta sprzedaży funkcjonalnego budynku w zabudowie bliźniaczej. Dom zostanie oddany w stanie deweloperskim. Położony jest on w prawobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żaglowa

Dąbie,Szczecin

758 000 zł152 m² 4 979,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczecin Dąbie okolice ul. Żaglowej - w ofercie do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152,23 mkw + przyziemie z oknami i wyjściem do ogrodu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Płonia

Prawobrzeże,Szczecin

1 430 000 zł310 m² 4 614,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży efektownego jednorodzinnego domu z poddaszem użytkowym oraz obszernym garażem dwustanowiskowym o powierzchni 203,72 m2, 5 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Płonia

Prawobrzeże,Szczecin

1 640 000 zł386 m² 4 252,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży efektownego jednorodzinnego domu z poddaszem użytkowym oraz obszernym garażem dwustanowiskowym o powierzchni 272,69 m2, 5 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Płonia

Prawobrzeże,Szczecin

1 330 000 zł311 m² 4 277,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:906 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży efektownego jednorodzinnego domu z poddaszem użytkowym oraz obszernym garażem dwustanowiskowym o powierzchni 222,43 m2, 5 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Płonia

Prawobrzeże,Szczecin

1 270 000 zł332 m² 3 826,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:936 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży efektownego jednorodzinnego domu z poddaszem użytkowym oraz obszernym garażem dwustanowiskowym o powierzchni 212 m2, 5 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Prawobrzeże,Szczecin

685 000 zł113 m² 6 083,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentuję Państwu domy w zabudowie szeregowej budowane z największą starannością, w wysokiej jakości i z dbałością o najlepsze materiały i zasady sztuki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Prawobrzeże,Szczecin

685 000 zł113 m² 6 083,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

1 250 000 zł285 m² 4 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Dom bardzo atrakcyjnie położony wśród zabudowy jednorodzinnej, okolica cicha, spokojna, bardzo zielona, w pobliżu Puszcza Bukowa. Budynek solidnie zbudowany, wszystkie pomieszczenie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Załom

Załom,Szczecin

1 180 000 zł164 m² 7 208,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Pucicach koło Załomia. Dom położony jest na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Majowe

Majowe,Szczecin

816 000 zł220 m² 3 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Polecam na sprzedaż połowę bliźniaka na osiedlu Majowym. Znakomita lokalizacja w pobliżu komunikacja miejska, szkoły, przedszkola, sklepy wielkopowierzchniowe, przychodnie. Wszędzie blisko. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Załom

Załom,Szczecin

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż dwu pokojowy bliźniak o powierzchni 47 m2, usadowiony na działce o powierzchni 530 m2. Zadbany ogród. Bardzo cicha i zielona okolica. 2,5 km do Puszczy Goleniowskiej oraz 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zdroje,Szczecin

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 607 m²

Dom przedwojenny przepięknie położony w otoczeniu lasów na polanie na działce 8607 m2. W pobliżu licznych szlaków turystyki pieszej i jeziora Szmaragdowego. Dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Załom

Załom,Szczecin

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na wynajem dwu pokojowy bliźniak o powierzchni 47 m2, usadowiony na działce o powierzchni 530 m2. Zadbany ogród. Bardzo cicha i zielona okolica. 2,5 km do Puszczy Goleniowskiej oraz 7 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Płonia,Szczecin

696 200 zł118 m² 5 904,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję na sprzedaż połowę domu w zabudowie bliźniaczej (dom dwulokalowy) w Płoni. Dom znajduje się w ścisłym centrum osiedla wśród domów jednorodzinnych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

875 000 zł154 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 154 m2 znajdujący się w Podjuchach, położony na działce o powierzchni 592m2. Dom przedwojenny, po kapitalnym remoncie, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załom,Szczecin

1 050 000 zł210 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Halo Nieruchomości. Dom nowoczesny, wyjątkowy. Idealny dla rodziny z dziećmi lub pary lubiącej poszukującej słonecznych przestrzeni. Dom jest doskonale doświetlony przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Struga

Prawobrzeże,Szczecin

580 000 zł111 m² 5 233,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej. Inwestycja prowadzona w Lipniku, gmina Stargard (ok. 2 km od Stargardu, 33 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załom,Szczecin

940 000 zł151 m² 6 243,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż bez prowizji nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2018r na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu w miejscowości Pucice. Nieruchomość znajduje się zaledwie około 7min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zdroje

Zdroje,Szczecin

880 000 zł532 m² 1 654,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:252 m²

Gotowiec inwestycyjny na sprzedaż, przynoszący dochód pasywny w wysokości 9000zł miesięcznie. Istnieje możliwość przejęcia wraz z najemcami. Ofertę sprzedaży stanowi duży,.