dowolna

Domy Szczecin Prawobrzeże

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

750 000 zł310 m² 300,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 495 m²

Dom wolno stojący,dwurodzinny o pow.całkowitej: 310 m2,położony w Szczecin-Wielgowo posadowiony na działce o pow. 2495 m2. Nieruchomość jest po generalnym remoncie (2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żydowce

Żydowce,Szczecin

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:716 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej O pow. 220 M2 posadowiony na działce O pow.716 M2 W ATRAKCYJNEJ CENIE 550 000 PLN. Są to dwie połówki bliźniaka.Standard domu: instalacje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Majowe

Majowe,Szczecin

529 000 zł200 m² 2 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż dom szeregowy z garażem posadowiony na działce 253m2. Bardzo dobra lokalizacja Osiedla Majowego - dostępność sklepów, centrów handlowych, przychodni, placówek oświatowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Załom

Załom,Szczecin

1 950 000 zł272 m² 7 159,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie do sprzedaży komfortowy dom wolno stojący w Załomiu z 2003 roku. Parter z użytkowym poddaszem, powierzchnia użytkowa 239,90 mkw, całkowita 272,36 mkw (w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Dąbie

Dąbie,Szczecin

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Prezentujemy piętro domu do wynajęcia, które stanowi odrębne mieszkanie. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z kominkiem, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Płonia

Płonia,Szczecin

815 000 zł77 m² 10 584,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 121 m²

Polecam do sprzedaży dom z dużą działką z potencjałem położony w bardzo dobrej lokalizacji pod kątem prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Dom zlokalizowany jest blisko dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

649 000 zł287 m² 2 258,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej, znajdującego się w dzielnicy Podjuchy! Jeżeli szukasz miejsca na firmę, bądź przestronnego domu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zdroje

Zdroje,Szczecin

855 000 zł170 m² 5 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kijewo

Kijewo,Szczecin

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący 7 pokojowy o powierzchni użytkowej 252m2 na działce 1200m2 w dzielnicy Kijewo w pobliżu lasu. Dom jest w bardzo dobrym stanie i składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży domu! Dom położony na skarpie, dlatego jest dojazd z dwóch ulic, co daje też możliwość wybudowania domu z osobnym wejściem i dojazdem. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Prawobrzeże,Szczecin

730 000 zł194 m² 3 762,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Pięknie położony, w spokojnej dzielnicy Szczecina ( Wielgowo ), dom jednorodzinny dwupokoleniowy o powierzchni 194m2. Nieruchomość składa się z dwóch mieszkań stanowiących jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dąbie

Dąbie,Szczecin

399 000 zł320 m² 1 246,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom w zabudowie szregowej położony w spokojnej części Dąbia na działce o pow. 230 m2; oddany do użytku w 1994 r. W pobliżu sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zdroje

Zdroje,Szczecin

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Dom wolnostojący z 1924 roku, kompletnie wyremontowany kilka lat temu z odzwierciedleniem oryginalnego wyglądu zewnętrznego. Idealny na prowadzenie działalności lub zamieszkanie. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

650 000 zł267 m² 2 434,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Bardzo ładny nowy (może być dwurodzinny) dom w Wielgowie o pow.użytkowej 211,77m2 , w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, wybudowany w 2011roku na dużej działce 1434m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

830 000 zł320 m² 2 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Piękny dom wolnostojący z dwoma garażami. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Polecam i zapraszam do osobistej weryfikacji. Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kijewo

Kijewo,Szczecin

655 000 zł454 m² 1 442,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do sprzedaży skrajny segment szeregowca o powierzchni ok. 450 m2 zlokalizowany w cichej, zielonej części Szczecina. Dom o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym (działalność nieuciążliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macedońska

Dąbie,Szczecin

394 000 zł320 m² 1 231,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Atrakcyjna oferta ze względu na lokalizację. Dom położony na spokojnej uliczce wśród domów jednorodzinnych. Dom-szeregowiec do remontu. Oprócz ogrzewania gazowego też ogrzewanie węglowe(piec).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbie

Dąbie,Szczecin

399 000 zł320 m² 1 246,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dla osób cieniących ciszę i spokój.Dom w zabudowie szeregowej położony w cichej uliczce w Dąbiu. Uliczka mała,kameralna o małym natężeniu ruchu .Blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Dąbie

Dąbie,Szczecin

1 490 000 zł552 m² 2 701,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Nieruchomość zlokalizowana przy głównej drodze ze świetnym dojazdem pierwotnie przeznaczona na działalność -wideo kawiarnia ,może być również przeznaczona na dom weselny lub budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbie

Dąbie,Szczecin

618 000 zł120 m² 5 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładnie położony bliźniak przy cichej ulicy.Dom podpiwniczony, zadbany ,ładnie utrzymany. Powierzchnia piwnic ok. 60m2. Składa się z 5 pokojów,kuchni ,łazienki ,garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macedońska

Dąbie,Szczecin

430 000 zł320 m² 1 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Niepowtarzalna lokalizacja Dąbie, boczna spokojna uliczka zapewniająca ciszę i poczucie bezpieczeństwa. Dom w zabudowie bliźniaczej, środkowej, ustawiony na działce o pow. 200 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

650 000 zł285 m² 2 280,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Skrajny szeregowiec wybudowany w 2005 roku, położony przy jednej z cichych uliczek w Podjuchach Nadaje się dla rodziny również wielopokoleniowej, jak i do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

579 000 zł250 m² 2 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bardzo ładny bliźniak po kapitalnym remoncie z dwoma garażami i pięknie zagospodarowanym ogródkiem. Wszystkie okna wymienione na pcv, ogrzewany piecem olejowym oraz klimatyzacja z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

650 000 zł287 m² 2 261,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Polecam na prawobrzeżu - dom szeregowiec skrajny -zlokalizowany w bardzo spokojnej części górnych Podjuch / w okolicy hotelu "panorama" -zlokalizowany w bardzo cichej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bukowe

Bukowe,Szczecin

645 000 zł200 m² 3 220,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:781 m²

Do sprzedaży dom mieszkalny ze sklepem.W budynku można prowadzić działalność , np. handlową , usługową i jednocześnie w pozostałych kondygnacjach zamieszkać .Do sprzedaży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Płonia

Płonia,Szczecin

610 000 zł240 m² 2 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w pięknym i zacisznym miejscu w Płoni (połówki połączone garażami) Strefa dzienna jest przestronna i otwarta na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

875 000 zł160 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem w Wielgowie, 160 m2, 4 pokoje,2 kuchnie / możliwość oddzielenia pokoju z kuchnią i łazienką i utworzenia niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

799 000 zł400 m² 1 630,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom położony w pięknym miejscu na prawobrzeżu .Dom wolnostojący położony przy spokojnej uliczce.Dom funkcjonalny dla większej rodziny. Parter zajmuje przestronny salon o pow. ok. 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Interesujący, bardzo ładny, nowy dom o ciekawej architekturze i wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość usytuowana w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zdroje

Zdroje,Szczecin

899 000 zł320 m² 2 809,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Piękny,poniemiecki dom wolnostojący, wykończony materiałami wysokiej klasy posadowiony na działce 1379 mkw (679 mkw własność,700 mkw dzierżawa od miasta ). Na parterze duży salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Płonia

Płonia,Szczecin

440 000 zł106 m² 4 150,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Płonia.Zielona i spokojna okolica.Do sprzedaży połówka bliźniaka.Prosty i ekonomiczny dom dwurodzinny o harmonijnym i nowoczesnym wykończeniu elewacji. Parter został prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dąbie

Dąbie,Szczecin

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:849 m²

Zadbany dom wolno stojący, zlokalizowany w centrum Dąbia przy spokojnej i cichej ulicy.Pięć pokoi, garaż jednostanowiskowy, działka o powierzchni ok. 850 mkw ładnie zagospodarowana.Dom.