dowolna

Domy Szczecin Prawobrzeże

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Kijewo,Szczecin

11 000 zł285 m² 38,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:559 m²

Szczecin Kijewo. Dom wolnostojący wybudowany z cegły w 1993 roku. Na dachu dachówka cementowa. Na podłogach zadbany parkiet, na piętro prowadzą schody bukowe. Na poziomie parteru wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Kijewo,Szczecin

1 250 000 zł350 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Szczecin Kijewo. Dom wolnostojący wybudowany z cegły w 1993 roku. Na dachu dachówka cementowa, duży garaż o pow. około 48 m2 w bryle budynku. Garaż zlokalizowany na przyziemiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Kijewo,Szczecin

1 595 000 zł260 m² 6 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na prawobrzeżu Szczecina w dzielnicy Kijewo. Dom składa się z salonu z otwartą kuchnią i jadalnią, 8 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

915 000 zł110 m² 8 295,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, 110,30 m , Szczecin Płonia. Oferuję na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,30 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dmowskiego

Żydowce,Szczecin

949 000 zł271 m² 3 501,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo urokliwy dom wolnostojący położony w rejonie ul. Dmowskiego, dzielnica Żydowce-Klucz w Szczecinie. Posiadłość składa się z działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Migdałowa

Zdroje,Szczecin

2 000 000 zł156 m² 12 816,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w samym centrum Prawobrzeża: - ul. Migdałowa, szczecin Zdroje - 5 pokoi, 2 łazienki - 156,05 m2, garaż w bryle - działka 312 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zamiejska

Dąbie,Szczecin

1 000 000 zł210 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Czy poszukujesz domu dla rodziny w genialnej lokalizacji? A może bardziej inwestycji, na której możesz zarabiać już od pierwszego dnia? W obydwu przypadkach powinieneś/powinnaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prawobrzeże,Szczecin

1 530 000 zł270 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2024 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy Szczecina Załom. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bałtycka

Prawobrzeże,Szczecin

899 000 zł137 m² 6 581,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m , z działką o powierzchni od 277 do 321 m (w zależności od segmentu). Do każdego domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Płonia,Szczecin

1 299 000 zł321 m² 4 047,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Ofertą sprzedaży jest duży ,przestronny dom wolnostojący blisko lasu z piękną działką ,garażem dwustanowiskowym. Nieruchomość z ogromnym potencjałem .Idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Dąbie,Szczecin

839 000 zł190 m² 4 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Oferta na wyłączność Dom w zabudowie szeregowej z lokalem usługowym | Szczecin - Dąbie Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 190m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podjuchy,Szczecin

699 000 zł70 m² 9 964,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:494 m²

Dom dwurodzinny położony w górnej części Podjuch. Bardzo atrakcyjna lokalizacja ze względu na niewielką odległość od centrum Szczecina, bliskość Puszczy Bukowej oraz łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kijewo,Szczecin

2 600 000 zł263 m² 9 885,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Wykończony w stylu wiktoriańskim dom znajdujący w przepięknej scenerii Puszczy Bukowej. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca do życia, które pozwoli znaleźć balans między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Płonia,Szczecin

2 390 000 zł235 m² 10 158,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Szukasz domu blisko centrum Szczecina? Tylko 3 skrzyżowania ze światłami i już jesteś! Nie szukaj dalej - ten piękny dom może być Twój! Ofertą sprzedaży jest nietuzinkowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciepła

Wielgowo,Szczecin

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż działka budowlana zabudowana małym domkiem do kapitalnego remontu. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Ciepłej 3 w Szczecinie (wielgowo) pośród zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bukowe,Szczecin

1 250 000 zł248 m² 5 040,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Oferta na wyłączność plus Nieruchomości! Na sprzedaż duży poniemiecki dom wolnostojący na osiedlu Bukowym. Budynek mieści się na spokojnej ulicy Chłopskiej, oddalonej od ruchliwej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Babiego Lata

Dąbie,Szczecin

1 380 000 zł175 m² 7 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

-rezerwacja- komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 175 m2 posadowiony na działce 534 m2. Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku, zabudowany taras oraz duże poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Dąbie,Szczecin

720 000 zł101 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Parter poniemieckiej willi o powierzchni całkowitej 101,25 m2, po kapitalnym remoncie położony w Dąbiu w Szczecinie. Do mieszkania przynależy również garaż w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Podjuchy,Szczecin

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Bardzo ładny, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, z przepięknym, wielopoziomowym ogrodem, i sauną. Dom na działce 400m2, do tego w użytkowaniu 2 przylegające działki rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dmowskiego

Żydowce,Szczecin

950 000 zł271 m² 3 505,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Załom,Szczecin

1 199 000 zł223 m² 5 382,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Zachęcam do zapoznania się z propozycją sprzedaży eleganckiego domu parterowego, położonego na spokojnych obrzeżach miasta. Ta nieruchomość, zbudowana w 2018 roku z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żydowce,Szczecin

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż przytulny, słoneczny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 69 m (użytkowa 54 m ), zlokalizowany w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Dąbie,Szczecin

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej - 110 m Oferuję na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , usytuowany na działce o powierzchni 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Bukowe,Szczecin

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Wyjątkowy Dom z Potencjałem na Prawobrzeżu Idealny dla Rodzin! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Babiego Lata

Dąbie,Szczecin

1 389 000 zł175 m² 7 937,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 175 m2 posadowiony na działce 534 m2. Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku, zabudowany taras oraz duże poddasze użytkowe. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jezierzyce,Szczecin

1 650 000 zł166 m² 9 939,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta sprzedaży przestronnego domu położonego w malowniczej, bocznej części Szczecina - Jezierzycach. Dom znajduje się w otoczeniu lasu, z dala od miejskiego zgiełku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Zdroje,Szczecin

8 000 zł289 m² 27,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom dla pracowników, 8 pokoi, 2 kuchnie , 3 łazienki, umeblowany, na 25 osób. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferuję na wynajem dom w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Tylko u Nas! Nieruchomość zostanie wydana w stanie deweloperskim. Projekt domu- dom w Klematisach 12b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

1 540 000 zł154 m² 10 018,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:792 m²

Oferujemy do sprzedaży ekonomiczny, atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem w bryle budynku, wybudowany w 2019 roku. Nieruchomość zlokalizowana w zaciszu dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dmowskiego

Żydowce,Szczecin

1 099 999 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

1 540 000 zł154 m² 10 018,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:792 m²

Ofertą sprzedaży jest bliźniak w spokojnej części prawego brzegu. Usytuowany jest w dzielnicy Wielgowo, który jest dobrze skomunikowany z resztą Szczecina. W niedalekiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeliwna

Podjuchy,Szczecin

1 590 000 zł406 m² 3 916,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 758 m²

Komfortowy dom zbudowany na podstawie indywidualnego projektu w świetnej lokalizacji Szczecina. Dom wyjątkowo urokliwy z podmiejskim charakterem, położony na dużych działkach w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szybowcowa

Dąbie,Szczecin

820 000 zł288 m² 2 846,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z lat 80-tych, położony w spokojnej i zielonej części Szczecina Dąbiu. Nieruchomość z dużym potencjałem, wymagająca remontu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szybowcowa

Dąbie,Szczecin

950 000 zł215 m² 4 412,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Okazja! Na sprzedaż skrajny szeregowiec w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Lokalizacja: nieruchomość położona w Szczecin - Dąbie, 600 m od Jeziora Dąbie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Dąbie,Szczecin

949 000 zł204 m² 4 651,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży przestronnego bliźniaka położonego W szczecinie, dzielnicy dąbie. Dom O powierzchni całkowitej 204m2, użytkowej mieszkalnej 104m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Klucz,Szczecin

3 000 zł181 m² 16,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Dom wolnostojący, dwu-lokalowy (dwa niezależne mieszkania), całkowicie podpiwniczony, garaż, 2 pom. gospodarcze. Mieszkanie na wysokim parterze składa się z dwóch pokoi (16 i 15 m2), jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Prawobrzeże,Szczecin

995 000 zł134 m² 7 453,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta sprzedaży nowego, funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, w cichej, spokojnej okolicy bezpośrednio graniczących z obszarem Natura 2000 , w dzielnicy Płonia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nauczycielska

Prawobrzeże,Szczecin

799 000 zł92 m² 8 652,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Nowy dom parterowy w urokliwym miejscu - spokojne osiedle. Duża działka 561 m2 i strych 32,5 m2. Spokojne osiedle wśród zieleni. Adres: szczecin, ul. Nauczycielska, działka numer 140/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Wielgowo,Szczecin

1 000 000 zł232 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wolnostojący w Wielgowie o powierzchni 232 m2 z lokalem użytkowym blisko lasu. Komfortowy dom wolnostojący wraz z lokalem użytkowym, który idealnie nadaję się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Zdroje,Szczecin

830 000 zł315 m² 2 636,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina, w dzielnicy Zdroje. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i zielonej okolicy,.