dowolna

Domy Szczecin Zachód

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Przedwojenny dom wolno stojący na Pogodnie w sąsiedztwie Parku Kasprowicza. Dom położony w cichym zaułku małej uliczki. Dom z "klimatem", wybudowany w tradycyjnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach. Dom składa się z czterech kondygnacji: 1 - piwnica (garaż oraz pomieszczenia gospodarcze typu kotłownia, spiżarnia, dodatkowa kuchnia, wc), 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

740 000 zł189 m² 3 915,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka wybudowanego w latach 80-tych zlokalizowanego w cichej uliczce na Pogodnie. Budynek składa się z: piwnicy, dwóch pięter mieszkalnych oraz poddasza użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 990 000 zł539 m² 3 692,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:958 m²

Na sprzedaż wolno stojący budynek przedwojenny, o przeznaczeniu biurowym na Pogodnie z bdb dostępem do centrum miasta. Powierzchnia użytkowa 540 m2, kondygnacje: parter 153 m2 z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

209 000 zł117 m² 1 786,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:140 m²

Parter domu stanowiący mieszkanie 2 pokojowe ok. 50 m2 wraz z piwnicą pod mieszkaniem ok. 68 m2, która można zaadaptować na cele mieszkalne. Na podłogach deski, ściany malowane, wysokość pom. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Nowo wybudowany dom ( koniec 2013 r.)w ładnej lokalizacji szczecińskiego Bezrzecza w otoczeniu indywaidualnej zabudowy domów mieszkalnych jednorodzinnych. Na parterze o pow. ok. 90 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzekowo

Zachód,Szczecin

495 000 zł114 m² 4 354,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży piętro domu na Krzekowie nieopodal ulicy Szerokiej. Proponowany apartament z garażem ma powierzchnię 113,68m2 z czego powierzchnia lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzekowo

Zachód,Szczecin

455 000 zł93 m² 4 868,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży parter domu na Krzekowie nieopodal ulicy Szerokiej. Proponowany apartament z garażem ma powierzchnię 93,46m2 z czego powierzchnia lokalu to 77,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wieniawskiego

Pogodno,Szczecin

595 000 zł270 m² 2 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom wolnostojący z halą do prowadzenia działalności ,wybudowany w 1990 roku, położony w sercu starego Pogodna na ul. Wieniawskiego (druga linia zabudowy) Atrakcyjna lokalizacja, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skarbówek

Skarbówek,Szczecin

99 900 zł70 m² 1 427,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Domek piętrowy na działce rekreacyjno - warzywnej w okolicach Skarbówka. Na dole o powierzchni ok. 35m2 salon z kominkiem i rozprowadzeniem ciepła na wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osów

Osów,Szczecin

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom o powierzchni użytkowej 112m2 i całkowitej około 140m2 piętrowy z cegły z 1913r na działce 490m2 na skraju lasu na Os. Osów. Dom jest w stanie do remontu kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Czereśniowa

Świerczewo,Szczecin

1 200 000 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom o pow. ok. 320 m2 spełniający oczekiwania najbardziej wymagających. Super lokalizacja, bliskość pełnej infrastruktury miasta : komunikacja, sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

595 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam piętrowy dom z płaskim dachem w kameralnej, zielonej części starego Pogodna. Na parterze salon 28m2, duża kuchnia 14m2, toaleta, wiatrołap. Wyjście z salonu na taras i dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

850 000 zł283 m² 3 003,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom na Gumieńcach o interesującej bryle, położony na dużej prostokątnej, pięknie zagospodarowanej działce. Dom wybudowany w latach 80, ale wyjątkowo zadbany i wygodny, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

255 000 zł120 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Sprzedam nieruchomość w bardzo dobrej cenie i bardzo atrakcyjnym miejscu szczecin-gumieńce. Nieruchomość położona w niedalekiej odległości od supermarketów, do komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łukasińskiego

Krzekowo,Szczecin

646 000 zł380 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom wolnostojący piętrowy z poddaszem, podpiwniczony, z cegły z 1987r w dzielnicy Krzekowo w rejonie ul. Łukasińskiego o powierzchni całkowitej 380m2, pow. użytkowej 190m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

621 000 zł251 m² 2 496,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Polecamy ofertę domu wolnostojącego usytuowanego w cichej i kameralnej części dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość została wybudowana w 1992 roku. W 2006 przeszła kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 250 000 zł342 m² 3 654,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:903 m²

Dom wolnostojący ( 5 pokoi, 2 łazienki) + apartament (2 pokoje, 1 łazienka) - jedna nieruchomość. Duży dom wolno stojący 5 pokoi o wysokim standardzie. Zlokalizowany w dzielnicy Pogodno ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

949 000 zł210 m² 4 519,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam dom wolnostojacy na dużej działce 0 pow. 1000 m2,w starej części Pogodna. Powierzchnia domo to 166 m2, w skład której wchodzą dwa poziomy, na których znajdują się osobne mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

840 000 zł270 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Przestronny, jasny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 230 m2, usytuowany na działce 793 m2. Zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Bezrzecza o zabudowie jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

750 000 zł282 m² 2 659,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w jednym z najlepszych punktów Pogodna w miejscu bardzo cichym a jednocześnie świetnie skomunikowanym. Bliska lokalizacja parku, oraz Lasu Arkońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Osów,Szczecin

489 000 zł245 m² 1 995,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nieruchomość może służyć 2 rodzinom, pod siedzibę firmy, lub jako lokum dla pracowników Do sprzedaży dom wybudowany w 1988 roku, położony w drugiej linii zabudowy niedaleko szczecińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kaliny

Kaliny,Szczecin

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:613 m²

Rezerwacja do 5.07.2018 NOWA NIŻSZA CENA! Oferujemy państwu dom do remontu w doskonałej lokalizacji na Świerczewie, rok budowy ok. 1938. W sąsiedztwie jeziorka słonecznego, dyskontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

6 500 zł312 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny wolno stojący 5 pokoi o wysokim standarcie. Pow. 312 m2, pow. działki 918 m2. Dom zlokalizowany w dzielnicy Pogodno w cichej,kameralnej i spokojnej ulicy. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

dom w zabudowie bliźniaczej, z dwoma garażami, z sauną,fitness roomem.W poziomie przyziemia także kotłownia,pomieszczenia gospodarcze typu spiżarnia ,dodatkowa garderoba,hobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

478 000 zł167 m² 2 862,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Do sprzedaży jest szeregowiec skrajny od strony południowej > Powierzchnia budynku: 166,39 m2 > Powierzchnia działki : 729 m2 > Wysokość parteru 290 cm, wysokość piętra 270cm, ścianki kolankowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

1 999 000 zł470 m² 4 253,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Polecamy Państwu piękny, dom na Bezrzeczu usytuowany na dużej, ślicznie zagospodarowanej działce o powierzchni 1890m2. Dom w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

649 000 zł220 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Przedmiotem oferty jest bardzo ładny dom położony na Gumieńcach przy os.Reda. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 220m2 z piwnicami i poddaszem użytkowym które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

530 000 zł105 m² 5 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:468 m²

Na sprzedaż bardzo urokliwy bliźniak na Gumieńcach o powierzchni 75 m2 na działce 468 m2. Dom wybudowany w 1938 roku z cegły. Na powierzchnię 75 metrów składają się : parter -> Ganek-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Zachód,Szczecin

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim zlokalizowany na Pogodnie. Dojazd do posesji od strony jednej z głównych uliczek. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

517 000 zł110 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:613 m²

Nowy dom wolnostojący zlokalizowany przy cichej i spokojnej ulicy na Gumieńcach.Na parterze znajdują się dwa pokoje ,jeden z wyjściem na taras,łazienka z toaletą i kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

690 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Wyłączność!. Interesujący , urokliwy dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowe 105 m2, na działce 459 m2. położony na tzw. ,Starych Gumieńcach,. Nieruchomość z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Głębokie

Głębokie,Szczecin

860 000 zł270 m² 3 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:723 m²

Prestiżowa lokalizacja ,jedna z najładniejszych dzielnic Szczecina -okolice jeziora głębokiego.Do sprzedaży duży dom wolno stojący idealny do prowadzenia działalności gospodarczej jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Głębokie

Głębokie,Szczecin

1 490 000 zł177 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom położony jest w Szczecinie w atrakcyjnej i spokojnej części dzielnicy Głębokie. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu, z pięknym widokiem na las i jezioro. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

869 000 zł280 m² 3 103,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:289 m²

Doskonały i wygodny dom dla rodziny ,np. z dziećmi ze względu na funkcjonalny rozkład , doskonałe położenie na Pogodnie.Dom przeszedł generalny i gruntowny remont , wszystko wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

800 000 zł350 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam do sprzedaży piękny duży dom w doskonałej lokalizacji.W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Blisko centrum miasta , w pobliżu las , ścieżki rowerowe w stronę Głębokiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 200 000 zł334 m² 3 592,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 334 m2, działka 400 m2 , Szczecin Pomorzany. Dom wybudowany w 2011 roku, 13 pokoi, 3 kuchnie, 4 łazienki, każda z kondygnacji wykorzystywana jest do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowe miejsce na Bezrzeczu-spokój i cisza blisko do komunikacji miejskiej.Do sprzedaży parterowy dom z użytkowym poddaszem .Dom wolnostojący o powierzchni 170 mkw,działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ku Słońcu

Pogodno,Szczecin

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Intersujący dom bliżniaczy z lat 80 w zacisznej uliczce Starego Pogodna. Wymieniono dach i wstawiono nowe okna drewniane z dobrej klasy materiałów. Parter(ok 65m2)-salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

2 800 zł140 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Wyłączność!.Do wynajmu dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowe 105 m2, na działce 459 m2. położony na tzw. ,Starych Gumieńcach,. Nieruchomość z lat przedwojennych, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

999 000 zł286 m² 3 493,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:958 m²

Nowy dom położony wśród innych nowych domów w cichej i spokojnej okolicy na tzw.Pogodnie II z dobrym dojazdem do centrum miasta. Przestronny dom z dwoma garażami zamykanymi bramą na.