dowolna

Domy Szczecin Zachód

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 299 000 zł139 m² 9 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m z garażem w bryle, posadowiony na działce 178 m w dzielnicy Gumieńce.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na domek całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 65m2. To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w pięknym otoczeniu przyrody. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł210 m² 12 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji pogodno/świerczewo Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł87,90 m² 10 796,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nowo powstałej inwestycji w otoczeniu zieleni i ciszy, na kameralnym osiedlu. Przedstawiamy przestronny lokal mieszkalny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 599 000 zł247 m² 6 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w rewelacyjnej lokalizacji - w dzielnicy Gumieńce, w rejonie ulicy Wierzbowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Nie przegap tej okazji! Mamy do zaoferowania domek całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 70 m2. Domek do całkowitej aranżacji z zewnątrz oraz wewnątrz. Lokalizacja: przystań Pomorzany ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł376 m² 3 856,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:534 m²

Wolnostojący dom z wynajętym warsztatem zlokalizowany na osiedlu Arkońskim. Świetna lokalizacja-idealna do prowadzenia działalności typu wynajem mieszkań, wynajem hotelowy, siedziba firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł271,80 m² 6 177,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:423 m²

Masz kapitał i szukasz stabilnej, dochodowej alternatywy dla lokat czy obligacji? Ta nieruchomość to gotowy produkt inwestycyjny, który zarabia od pierwszego dnia. Na sprzedaż bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 999 zł93,51 m² 10 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Nowoczesne domy i bliźniaki w zabudowie przy ul Andersena Przedsprzedaż! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w nowo powstającym osiedlu przy ul. Andersena. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Tylko w Angel Estate Nowoczesne domy w kameralnej inwestycji cisza, prywatność i wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolno stojący całoroczny położony na Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Powierzchnia domy 70 m2, działka 440 m2 (działka nie jest własnością a dzierżawą od rod). Opłata roczna za.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca Państwu dom na wynajem znajdujący się na cichym i spokojnym miejscu. Dom został wybudowany metodą tradycyjną. Powierzchnia całkowita domu wynosi około 280m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł430 m² 5 346,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 430 m położonego w Szczecinie dzielnica Krzekowo-Bezrzecze idealny zarówno dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:804 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w prestiżowej i cenionej lokalizacji Bezrzecze, szczecin. Nieruchomość o powierzchni około 280 m powierzchni całkowitej,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł250 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok. 250 m , zlokalizowany na Bezrzeczu w cichej, zielonej i spokojnej części Szczecina, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł390 m² 5 638,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w prestiżowej lokalizacji - Pogodno przy Parku Kasprowicza Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni ponad 260 m2, położony na starannie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł166,51 m² 7 801,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż szeregowiec w znakomitej lokalizacji na Gumieńcach o powierzchni 139 m2 w stanie deweloperskim. Wybudowany z bardzo dobrych materiałów jakościowo. Stropy.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł220 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2017 r., o pow. 220 m , na działce 489 m . Budynek połączony z sąsiadem jedynie garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł102,79 m² 13 512,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Marzenie niejednego mieszkańca Szczecina- wolnostojący dom w centrum Pogodna położony w cichej uliczce. Bryła domu idealna na stworzenie nowoczesnego budynku z wszelkimi niezbędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł446 m² 6 051,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Wyjątkowa okazja inwestycyjna: dom do remontu na Pogodnie w Szczecinie Odkryj potencjał Pogodna zielonej perły Szczecina! Pogodno to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł280 m² 5 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferta Premium 0% dla Kupującego. Kupując tę nieruchomość, nie płacisz prowizji. Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem położony w cichej, zielonej i rodzinnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł108 m² 4 623,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Tylko W angel estate Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108 m , usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina na malowniczym Pogodnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł306,59 m² 4 077,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:296 m²

Oferujemy na sprzedaż dom bliźniak, zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Ta nieruchomość to idealna propozycja zarówno dla rodzin poszukujących nowego domu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:804 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 70., położony w atrakcyjnej i spokojnej części Szczecina Bezrzecze. Nieruchomość oferuje duże.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) z 2022 roku, położony na spokojnym osiedlu Krzekowo Bezrzecze. Budynek wykonany z cegły o bardzo dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86,44 m² 11 557,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:176 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta bezpośrednia. Prowizję kupującego pokrywa sprzedający. Polecam do zakupu kameralny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł201 m² 3 975,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż skrajny szeregowiec o powierzchni 169,11 m położony na działce o powierzchni 374 m . Budynek wymaga kapitalnego remontu, co daje nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Dom (segment środkowy) w zabudowie szeregowej zlokalizowany na Gumieńcach, budowany w technologii tradycyjnej. Podwójne ściany między budynkami. Więźba dachowa drewniana z izolacją.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczecin, gumieńce, dom wolnostojacy, na wynajem, 7 pokoi, dla firm, dla pracowników. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 na działce 710 m2 - Gumieńce / ok. ul. Lednickiej/ , parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko U nas wyjątkowa okazja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu całoroczny domek o powierzchni ok. 73 m , położony dosłownie kilkadziesiąt kroków od rzeki zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł261 m² 5 727,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

W ofercie dom wolnostojący znajdujący się przy głównej ulicy dzielnicy Krzekowo-Bezrzecze. Działka o powierzchni 712m2, z ogrodem oraz parkingiem dla pracowników. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł89 m² 8 966,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Osiedle domów w zabudowie szeregowej szczecin/bezrzeczce dostępne ostatnie 5 domów! inwestycja zakończona - domy do wydania dla klientów. Lokalizacja Osiedle Magdalenk a to jedenaście domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na sprzedaż segment skrajny w szeregowcu o powierzchni 140 m2 na jednym z piękniejszych dzielnic Szczecin - Gumieńce. Budynek 3 kondygnacyjny. wystawa południowa. Szeregowce posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesujący dom 139m , 4pokojowy w zabudowie szeregowej, znajdujący się na Gumieńcach. Do nieruchomości przynależy ogród z tarasem, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na spokojnym, zamkniętym osiedlu na Krzekowie. Dom ma 110 m i jest rozłożony na dwóch poziomach. Na dole znajduje się część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł270 m² 4 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina na Gumieńcach. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł93,51 m² 10 266,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł218 m² 5 275,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:285 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, z działającym warsztatem samochodowym, położony przy ul. Krakowskiej. Budynek murowany, pokryty sidingiem, z płaskim dachem pokrytym papą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł139 m² 7 187,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferta deweloperska! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m2 w cichej i spokojnej dzielnicy Gumieniec. Termin realizacji 2022 Na Gumieńcach powstaną domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł89 m² 10 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

NA sprzedaż gotowy szeregowiec położony przy ul. Zaściankowej na Bezrzeczu. Domy w cenie mieszkania z wydanym pozwoleniem na użytkowanie w topowej lokalizacji Szczecin- bezrzecze. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł106,54 m² 61,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia środkowy segment, oddany do użytku w 2023 roku. Nieruchomość położona na Krzekowie. Powierzchnia 106 m2, na którą składają się : parter: - wiatrołap (3,3 m2) z zabudowaną.