dowolna

Działki Szczecin Prawobrzeże

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

289 000 zł660 m² 437,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek budowlanych w prawobrzeżnej cześci Szczecina- płoni. Lokalizacja: niepowtarzalna i malownicza: - położenie na wzniesieniu, - bezpośrednio za terenem nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł8 730 m² 179,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z przeznaczeniem komercyjnym o pow. 8730m2. Wszystkie media bezpośrednio przy działce. Idealna pod dzialalnosc produkcyjno-przemyslowa: hale czy magazyn. Istnieje mozliwosc podzialu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł36 418 m² 1,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działki o nr 1/9 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e e z wyłącznie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł7 909 m² 1 137,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7909m2, zlokalizowana w Szczecinie-Klęskowo. Teren nie jest objęty mpzp. Wg obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 769 000 zł9 833 m² 281,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna o powierzchni 9833m2 na osiedlu Kijewko. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zapisu dla tego obszaru obejmują między innymi: 1. Ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

883 650 zł5 891 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczecin Wielgowo, prawobrzeże, nieruchomość gruntowa, inwestycja sprzedaż. Proponujemy ciekawą nieruchomość gruntową położoną przy ul. Tczewskiej tj. drodze dojazdowej do Szczecin Wielgowo.

Szczegóły ogłoszenia

661 650 zł1 203 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1203m2, usytuowana w Kijewku w kompleksie działek przy ul. Świętochowskiego. Kompleks działek obowiązuje Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

383 040 zł1 368 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1368 m , położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty nieruchomości: wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

8 304 450 zł7 909 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Estates z przyjemnością prezentuje Państwu klejnot wśród nieruchomości, który mieści się w sercu malowniczej dzielnicy Szczecina - Prawobrzeże, osiedle Bukowe - Klęskowo. Ukryta.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 835 m² 299,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1835m2 pod dom jednorodzinny - Szczecin Płonia Oferta sprzedaży działki o powierzchnii 1835m2. Nieruchomość położona w 2giej linii zabudowy, obok nowej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 511 m² 211,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1511 m2 w trzeciej linii.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł843 m² 449,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, w cichej i zielonej okolicy prawobrzeżnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jezierzyce,Szczecin

12 000 000 zł240 909 m² 49,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle malowniczej i w pełni zagospodarowanej nieruchomości o charakterze rekreacyjno-rybackim, obejmującej kompleks stawów rybnych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

265 265 zł1 001 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1001 m2 w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł7 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przygotowany plac pod parking dla tirów W płoni - kilka km do węzła kijewo Dojazd drogą przygotowaną dla pojazdów do 40 t. Działka w całości utwardzona tłuczniem. Teren jest oświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność. Działka jest w trakcie podziału, cena w ofercie dotyczy sprzedaży 1200m2. Jeżeli będzie chęć zakupu większego lub.

Szczegóły ogłoszenia

59 124 400 zł147 811 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki pod zabudowę przemysłową z miejscowym planem zagospodarowania przy strefie przemysłowej Dunikowo w Szczecinie. Wszystkie działki geodezyjne tworzą jeden obszar o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł887 m² 417,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w dzielnicy Podjuchy wydane Warunki Zabudowy. Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 887 m , położoną w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 266 m² 319,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w skład którego wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 6266m2. - działka o wymiarach 22,5 x 275m. - media w drodze - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł13 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wynajmu działki przemysłowej - położonej W podjuchach - 3 km od węzła radziszewo na drodze A 6 I 4 km od drogi ekspresowej S 6 Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

461 160 zł1 098 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1098m2, usytuowana w Szczecinie (kijewko) w kompleksie działek przy ul. Świętochowskiego. Kompleks działek obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kijewko,Szczecin

1 050 350 zł3 001 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 3001 m2, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina - Kijewko. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł2 700 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 2700 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej położona w Szczecinie Dąbiu. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł8 036 m² 522,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową jedno i wielorodzinną w Szczecinie. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o łącznej powierzchni 8 036,00 m2 :.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł3 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka w Szczecinie- dzielnica: wielgowo/sławociesze, prawobrzeże. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług. Powierzchnia 3000 m2, cena za m2 260,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

336 500 zł1 082 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1082m2 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

646 200 zł3 231 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca na własny dom, w którym spokój i bliskość natury będą w idealnej harmonii z Twoimi potrzebami? Oto nieruchomość zlokalizowana w Kamieńcu, gmina Kołbaskowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Szczecin

Wielgowo,Szczecin

348 870 zł1 203 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1200 m Szczecin Wielgowo, pod lasem, media, wz! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m położona w Szczecinie dzielnica Wielgowo, w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Płonia,Szczecin

380 000 zł1 430 m² 265,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium | cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi. Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działce idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borowikowa

Płonia,Szczecin

890 000 zł1 191 m² 747,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Płoni. Działka jest wyjątkowo położona, w granicach otuliny Szczecińskiego Parku Krajobrazowego "puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Żydowce,Szczecin

330 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana położona w malowniczej okolicy z widokiem na Puszcze Bukową. Znajduje się na wzgórzu, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu co zwiększa komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sokolników

Wielgowo,Szczecin

1 400 000 zł10 543 m² 132,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka, w szczecińskiej dzielnicy Wielgowo. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Żydowce,Szczecin

330 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Narzędziowa

Dąbie,Szczecin

42 500 zł17 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawobrzeże plac do wynajęcia powierzchnia 17000 M2 Częściowo utwardzony, ogrodzony, oświetlony plac składowy. Budynek socjalno - biurowy 30 m2, składzik 26 m2 Teren uzbrojony: woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dąbie,Szczecin

615 000 zł1 500 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1500 m Przęsocin Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m położona w miejscowości Przęsocin, w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Tczewska

Wielgowo,Szczecin

770 000 zł5 181 m² 148,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka inwestycyjna w Szczecinie Wielgowie przy ul.Tczewskiej,bezpośredni wjazd na działkę z ul.Tczewskiej.Powierzchnia działki to 5181m2 o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Azaliowa

Wielgowo,Szczecin

904 000 zł9 040 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Welgowo-Sławociesze-Zdunowo w rejonach ulicy Azaliowej. Bardzo ładne miejsce nieopodal lasu. Oddalone zaledwie 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Wielgowo,Szczecin

1 239 000 zł3 453 m² 358,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka w Wielgowie, między ulicami Sasanki a Jarząbków, otoczona drzewami, posiadająca niesamowity klimat. Działka graniczy z lasem i parkiem, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Wielgowo,Szczecin

415 000 zł884 m² 469,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż super działka w zabudowanej części Wielgowa. Wokół zabudowa jednorodzinna, blisko plac zabaw, tereny spacerowe, las, przystanek, pizzeria, sklep. Działka 884 m2, zabudowana małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

315 000 zł841 m² 374,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 841 m , zlokalizowana na prawobrzeżu Szczecina, w spokojnej i zielonej części miasta. Nieruchomość posiada obowiązujące warunki zabudowy. Linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Senna

Płonia,Szczecin

1 560 800 zł3 902 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację wyjątkowej działki budowlanej w otulinie Puszczy Bukowej, jeżeli ktoś poszukuje oazy spokoju, bliskości natury, miejsce to spełni powyższe wymagania. Oferowana.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij