dowolna

Działki na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży działek

212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana, na skraju lasu z panoramą Szczecina. Działka dla osób ceniących ciszę , koneserów uroków przyrody. Takich działek już nie ma. To " wieś w mieście ". Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Pilchowo

Pilchowo,Szczecin

370 000 zł1 432 m² 258,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka w otoczeniu lasu oraz nowych domów wolnostojacych. Wszystkie media przy działce! Polecamy z uwagi na doskonałą lokalizację oraz sasiedztwo. Opis i cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

85 000 zł540 m² 157,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam działkę rekreacyjną nr 99 na terenie rod im. Bema usytuowaną przy ulicy Łukasińskiego, wejście 10 m od przystanku autobusowego nr 74 przy Rondzie Powstańców Warszawskich. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 450 000 zł3 415 m² 424,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w doskonałej lokalziacji przy głównej arteri wylotowej z miasta Szczecina objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie terenu; usługi użyteczności publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wkrzańska

Warszewo,Szczecin

423 035 zł1 159 m² 365 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana przeznaczona w planie pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze. Działka położona ok 300m od nowobudowanej ulicy Wkrzańskiej w okolicy ul. Rostockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

540 180 zł3 001 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka dla konesera!. Niezwykle urokliwie położona działka, z widokiem na rozlewisko Odry, której położenie gwarantuje niesamowity widok przez cały rok. Działka posiada warunki zabudowy ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Dąbie

Dąbie,Szczecin

1 500 000 zł5 382 m² 278,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka dla inwestora z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Funkcja dominująca; komunikacja lotnicza, usługi lotnicze i okołolotnicze, , centrum sportowo-rozrywkowo-handlowe'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Skolwin

Skolwin,Szczecin

255 000 zł3 010 m² 84,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3010m2 położona w północnej części Szczecina. Obecnie dla terenu zostało wydane studium. Budować się można po wydaniu warunków zabudowy. Prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

3 908 750 zł15 635 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Doskonała lokalizacja dla dużego inwestora 2 km od Centrum miasta w kierunku ulicy Południowej!. Działka zbliżona kształtem do prostokąta z małymi różnicami poziomu i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

900 000 zł5 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka niezwykle urokliwie położona działka, z widokiem na rozlewisko Odry, której położenie gwarantuje niesamowity widok przez cały rok. Ostatnia działka na wzgórzu, której nie przesłonią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Gocław

Gocław,Szczecin

549 949 zł9 321 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

jedna z ostatnich działek w mieście Szczecin z takim widokiem i możliwościami.Rewelacyjna cena.Nieruchomość składa się z 3 sasiadujących ze soba działek i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nehringa

Stołczyn,Szczecin

185 000 zł1 227 m² 150,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta planem zagospodarowania przestrzennego nabyta przez klienta bezpośrednio od Gminy Szczecin. Można podpisać umowy z Zakladem Energrtycznym ze Spółką gazownictwa, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Karpacka

Skolwin,Szczecin

873 900 zł19 420 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo ładny kompleks działek położony w najwyższym punkcie dzielnicy Skoki - górny Skolwin z widokiem na malowniczą panoramę Odry i Jeziora Dąbie. Oferta obejmuje trzy działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

279 000 zł1 270 m² 219,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na Mierzynie w rejonie ul. Zeusa. Działka o powierzchni 1270m2 z możliwością podzielenia na dwie i wybudowaniu dwóch domów , kształt prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Skolwin

Skolwin,Szczecin

375 000 zł5 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z widokiem na zalew i Jezioro Dąbskie Powierzchnia przedmiotowej działki to 5000m2, nieruchomość położona jest w północnej części Szczecina. Obecnie dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Osów

Osów,Szczecin

379 000 zł776 m² 488,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług wbudowanych. Działka znajduje się w pobliżu lasu ok 100m i bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Krzekowo

Krzekowo,Szczecin

26 500 zł350 m² 75,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna na terenie rod Krzekowo (pomiędzy ulicami Wronia-Łukasińskiego) z murowanym domkiem na solidnych fundamentach oraz z licznymi nasadzeniami (wiśnia, brzoskwinia, porzeczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

277 000 zł1 225 m² 226,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1225 m2 położona w bardzo spokojnej okolicy Szczecina z przepięknym widokiem na Odrę i jezioro Dąbie. Zgodnie z warunkami zabudowy teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Klucz

Klucz,Szczecin

180 000 zł734 m² 245,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu urokliwą działkę z super widokiem na Odrę. Działka zlokalizowana przy cichej uliczce, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy mieszkaniowej. Tarasowe ukształtowanie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

350 000 zł5 087 m² 68,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duży teren budowlano - usługowy (5087m2) z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, jak również z możliwością podziału na 4 mniejsze działki z dobrym dojazdem drogą gruntową nadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Lutyków

Sławociesze,Szczecin

60 000 zł2 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 2000 m2 w Sławoszewie , ul. Lutyków , media - prąd, woda, kanalizacja , gaz w drodze przy działce. Działka w kształcie prostokąta , jednym bokiem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nehringa

Skolwin,Szczecin

192 800 zł1 205 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w kompleksie 8 działek na Skolwinie ok. ul. Nehringa. Powierzchnia od 1050 m2 do 1530 m2. Objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Uzbrojenie : gaz / na działce /,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

690 000 zł2 000 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna działka pod inwestycję.Wymiary 94x21m.Gumieńce działka budowlana 2000 m2. Działka budowlana o powierzchni 2000 m2 położona na Gumieńcach w Szczecinie. Dla tego terenu uchwalono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, Skolwin

Skolwin,Szczecin

1 851 200 zł11 570 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Skolwinie / ok. Papierni Skolwin / , powierzchnia 10150 m2, w kształcie prostokąta 58 x200, z bezpośrednim wjazdem z ul. Stołczyńskiej. Media - prą, woda, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Płonia

Płonia,Szczecin

199 000 zł1 300 m² 153,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Niższa cena. Uroczo położona działka w cichej spokojnej uliczce z dala od zgiełku miejskiego, a jednocześnie 15 min od centrum Szczecina. Media dostępne w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Skolwin

Skolwin,Szczecin

135 000 zł447 m² 302,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka do szybkiej zabudowy!działka nieduża o pow. 447m2 w kształcie prostokąta ,ale położona w bardzo ładnym miejscu wśród nowo budowanych domów , dojazd drogą asfaltową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Płonia

Płonia,Szczecin

275 000 zł2 921 m² 94,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka duża 2921m2 zabudowana parterowym domem letniskowym z 2000 r i pom gospodarczymi. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, w odległości ok 500m od drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lubczyńska

Dąbie,Szczecin

2 205 000 zł9 800 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka komercyjna w Dąbiu - zabudowa usługowo-produkcyjna oraz składy i magazyny, z dopuszczeniem mieszkania funkcyjnego , powierzchnia 9800 m2.Powierzchnia zabudowy 40%, max. wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Jezierzyce

Jezierzyce,Szczecin

485 000 zł3 299 m² 147,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepiękna lokalizacja ,oaza ciszy i spokoju.Nieruchomość gruntowa zlokalizowana wśrod zabudowy jednorodzinnej na prawobrzeżu Szczecina w okolicy lasów i rzeki.Działka z aktualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Skolwin

Skolwin,Szczecin

150 920 zł1 078 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-rolna o powierzchni 1078 mkw polożona w Szczecinie w dzielnicy Skolwin Górny na Wzgórzach Warszewskich z piękną panoramą na Jezioro Dąbskie.W studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

2 800 000 zł7 311 m² 382,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 7 311m2 -przeznaczenie terenu:zabudowa szeregowa ,zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ,wolno stojąca lub bliźniacza do 9,5m(można wybudować bliźniaki z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

1 330 000 zł7 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka bardzo dobra również dla dewelopera! Działka położona na Starym Bezrzeczu w otoczeniu nowo budowanych domów-bardzo ciekawa lokalizacja.Działka nie objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Majowe

Majowe,Szczecin

95 000 zł724 m² 131,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki położone obok siebie o pow. 494m2 i 230m2, znajdujące się między drogą a budynkiem mieszkalnym na osiedlu Majowym. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Załom

Załom,Szczecin

176 000 zł1 340 m² 131,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1340m2, położona w Załomiu. Na działce skrzynka energetyczna , woda i gaz bezpośrednio przy działce w drodze. Kanalizy na dzień dzisiejszy jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zaściankowa

Bezrzecze,Szczecin

330 870 zł807 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - prostokątna ok. 20x40m; ul. Zaściankowa 38 Szczecin (bezrzecze) (dz.nr.13) Pełne uzbrojenie - kanaliza, gaz, prąd, woda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Skolwin

Skolwin,Szczecin

378 620 zł3 442 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-rolna powierzchni 3442 mkw położona w Szczecinie w dzielnicy Skolwin Górny,na Wzgórzach Warszewskich ,z piękną panoramą na Jezioro Dąbskie.W studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Skolwin

Skolwin,Szczecin

150 000 zł1 062 m² 141,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną położona na północy Szczecina. Powierzchnia 1062 mkw, wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Malownicze, nowe osiedle z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

1 200 000 zł2 463 m² 487 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ostatnia taka działka na Bezrzeczu! Duża, regularny kształt, pięknie położona, uzbrojona i urządzona. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i/lub usługi wolnostojące i wbudowane.Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Płonia

Płonia,Szczecin

229 000 zł1 889 m² 121,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji,w odległości ok 500m od drogi krajowej nr 3 , a jednocześnie z daleka od zgiełku miejskiego w cichej spokojnej uliczce między zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Międzyodrze-Wyspa Pucka

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

150 000 zł221 m² 678,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przeznaczona pod produkcyjno-rzemieślniczą zabudowę szeregową. Teren Międzyodrza, okolice ul.Gdańskiej. Działka w otoczeniu zabudowy produkcyjnej. Uzbrojenie woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

220 000 zł807 m² 272,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa działka jest ostatnią działką w szeregu działek już zabudowanych. Od strony zachodniej graniczy z działką jedynie droga dojazdowa za którą jest już tylko skarpa.