dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Pomorzany

172 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

172 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 48 m Szczecin, ul. 9 maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m , położone w Szczecin przy ul. 9 maja. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem. Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:114 m²

Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, szczecin Pomorzany. Domek murowany położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym terenie z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 48 m , które dotychczas nie było wynajmowane. Lokal został wykończony w wysokim standardzie i usytuowany jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

640 000 zł53 m² 12 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie ( z możliwością zakupu przez osoby spoza ue.), po kapitalnym remoncie, w wysokim standardzie wykończenia, jasne, harmonijnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

531 870 zł47,65 m² 11 162,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Są mieszkania, które kupuje się metrażem. I są takie, które kupuje się widokiem. To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii. Położone na 10. piętrze ocieplonego wieżowca na szczecińskich.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł46,80 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m , zlokalizowane na początku Pomorzan tuż przy węźle komunikacyjnym (przystanek tramwajowy i autobusowy wielu.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,60 m² 11 159,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie do sprzedaży prezentujemy nieruchomość - lokal mieszkalny, zlokalizowany w urokliwej części Pomorzan. Osiedle przy ul. Sierpowej zostało wybudowane w roku 2002 r., znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²194 m² 8 536 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na Pomorzanach. Lokal o powierzchni 194 m2 jest położony na pierwszym piętrze obiektu biurowo-handlowego, składa się z 5 pomieszczeń oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na szczecińskich Pomorzanach jednej z najlepiej skomunikowanych i cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

11 075 €3 210 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 3 210 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie o dobrym rozkładzie - z korytarza wejście do wszystkich pomieszczeń. Osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45,05 m² 48,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m , położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł20 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Do sprzedaży murowany garaż o powierzchni 20 m2 położony na Pomorzanach w okolicy ul. Budziszyńskiej. Garaż jest w kompleksie innych garaży murowanych. Teren pod budynkiem jest.

Szczegóły ogłoszenia

46,88 zł/m²96 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł55 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone na parterze zadbanego budynku, w świetnie skomunikowanej części Pomorzan. Lokal przeszedł generalny remont, podczas.

Szczegóły ogłoszenia

76,18 zł/m²68 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,67 m² 11 919,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertuję na sprzedaż słoneczne, piękne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo atrakcyjnie położone, pożądana lokalizacja cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²36 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, szczecin Pomorzany. Dom położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym z bramą wjazdową na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

450 000 zł52,75 m² 8 530,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach: w skład mieszkaniach wchodzi: - salon z wyjściem na balkon. - dwa jasne i ustawne pokoje - oddzielna kuchnia funkcjonalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 122 zł73,18 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na Sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim na Pomorzanach w Szczecinie. W bardzo dogodnej lokalizacji, w pobliżu sklepów przystanków, szkół. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34,80 m² 6 465,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pawilonu usługowo-handlowego znajdującego się na Pomorzanach. Nieruchomość idealna do prowadzenia własnej działalności jak np.: kwiaciarni,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, zlokalizowany w budynku handlowo biurowym na Pomorzanach. Składa się z przestrzeni typu open space. Toaleta wspólna na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29,45 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna kawalerka w cichej i spokojnej dzielnicy Pomorzany. Lokal położony na piątym piętrze w wieżowcu z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia to 29,45m2 w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32,68 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe, położone na 6 piętrze bloku z 2010 roku na ul. Powstańców Wielkopolskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł73,70 m² 12 075,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²52 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową (dzielnica Pomorzany). Powierzchnia: -Dostępne biuro o metrażu 52 m (z udziałem w części wspólnej), usytuowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33,34 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²68 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia