dowolna

Działki na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży działek

212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, Bukowe

Bukowe,Szczecin

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

2 działki każda po 1000m2 lub taniej cała działka o powierzchni 2000m2 budowlana (zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego) z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Osów

Osów,Szczecin

240 000 zł764 m² 314,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla poszukujących dzialki pod budowe domu jednorodzinnego położonej w pięknym miejscu Osów w otoczeniu istniejących domów.Idealne miejsce ze względu na położenie-zieleń cisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bukowo

Bukowo,Szczecin

83 000 zł287 m² 289,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 287m2 na osiedlu Bukowo. Działka pod zabudowę segmentu skrajnego. Działka pod segment środkowy jeszcze nie zabudowana, kolejne działka zbudowana segmentem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

360 000 zł1 031 m² 349,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka budowlana na Gumieńcach w okolicy ulicy Europejskiej. Działka o powierzchni 1031m2z aktualnym planem przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojace,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

180 000 zł770 m² 233,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka zlokalizowana przy ul. Szosa Polska. Kształt prostokąta o wymiarach 22x35m. Uzbrojona w energię elektryczną, wodę. Gaz w bliskiej odległości, kanalizacja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Zdroje

Zdroje,Szczecin

1 135 000 zł8 238 m² 137,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Zdrojach jeszcze nie wyłączona z produkcji rolnej (ale obecnie w obrębie miast działki przestają być rolne z mocy prawa) o powierzchni 8300m2. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, Płonia

Płonia,Szczecin

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 3000 m kw. w Płoni (21 km od centrum Szczecina) o przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wronia

Bezrzecze,Szczecin

540 000 zł3 270 m² 165,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana przy nowym osiedlu mieszkalnym w dzielnicy Krzekowo-Bezrzecze, w okolicy wiele obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów handlowych.Wszczęte postępowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, Płonia

Płonia,Szczecin

109 000 zł1 589 m² 68,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka budowlano-rolna w Płoni. Działka ma kształt nieregularny, media (woda, gaz, energia elektryczna) w zasięgu 200 m. Polecam z uwagi na ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

210 000 zł813 m² 258,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w wyjatkowym miejscu Mierzyna(ul.Nasienna),nowa oświetlona ulica asfaltowa,chodniki,sciezka rowerowa,plac zabaw,rekreacja.Działka w pełni uzbrojona(gaz,prad-na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

2 892 800 zł25 500 m² 113,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 25500 m2 położoną w Mierzynie, gmina Dobra , powiat Policki, w odległości około 7 kilometrów na zachód od Szczecina. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

184 000 zł1 345 m² 136,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1345m2. Działka budowlana położona w pobliżu Puszczy Goleniowskiej. Na tym terenie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

615 511 zł5 500 m² 111,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5500 m2 położoną w Mierzynie, gmina Dobra , powiat Policki, w odległości około 7 kilometrów na zachód od Szczecina. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Dąbie

Dąbie,Szczecin

2 000 000 zł8 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szczecin Dąbie na sprzedaż działka komercyjna o pow. 8000m2 z możliwością wydzielenia mniejszej powierzchni. teren płaski w kształcie prostokąta, na działce stoi budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

167 000 zł1 222 m² 136,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1222m2. Działka budowlana położona w pobliżu Puszczy Goleniowskiej. Na tym terenie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

486 000 zł1 431 m² 339,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka o powierzchni 1431m2 w prestiżowej dzielnicy Osowo na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w bardzo cichej i spokojnej okolicy.Działki objete.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Osów

Osów,Szczecin

499 000 zł1 431 m² 348,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan przewiduje zabudowe 1-rodzinną wolnostojącą oraz bliźniaczą. Skrzynka zk oraz ujęcie wody na działce. Gaz i sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

3 500 000 zł31 000 m² 112,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 31 000 m2 położoną w Mierzynie, okolice ul. Tytusa, gmina Dobra , powiat Policki, w odległości około 7 kilometrów na zachód od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

3 000 000 zł4 320 m² 694,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 4320m2 z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego, wg którego teren przeznaczony jest pod budownictwo wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

233 800 zł835 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 835 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stary Szlak

Wielgowo,Szczecin

329 000 zł1 606 m² 204,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w dzielnicy Wielgowo Sławociesze przy ul. Stary Szlak w bardzo atrakcyjnym miejscu - w otoczeniu lasu oraz budownictwa jednorodzinnego. Dojazd drogą asfaltową. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

139 000 zł1 203 m² 115,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana w trzeciej linii zabudowy. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski. Na tym terenie nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bukowo

Bukowo,Szczecin

99 000 zł287 m² 344,95 zł/m²

 

 

 

Bukowe,Szczecin

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

 

 

Pilchowo,Szczecin

530 000 zł2 437 m² 217,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piekna duża działka budowlana w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę rezydencjonalną. działka o kształcie regularnym z pełnym uzbrojeniem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sianokosów

Krzekowo,Szczecin

173 000 zł559 m² 309,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 559m2 na Krzekowie w okolicy ul. Żniwnej/sianokosów. Działka ma kształt regularnego prostokąta, płaska, częściowo zadrzewiona (głównie samosiejki), nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Załom

Załom,Szczecin

153 000 zł1 356 m² 112,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w bardzo dobrym miejscu Załomia blisko przystanku mzk , kościół, działka posiada warunki zabudowy , gaz prąd, woda , mozliwość przyłączenia się do kanalizacji lub budowa własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

286 000 zł5 000 m² 57,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania są 2 działki każda po 5000m2 oraz 1 działka o powierzchni 9423m2 na Os. Skoki na Skolwinie w rejonie wzgórza między ul. Karpacką i Inwalidzką. W sąsiedztwie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Skolwin

Skolwin,Szczecin

145 000 zł3 815 m² 38,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks 4 działek dotychczas wykorzystywanych rolniczo. Działki na wzgórzu częściowo pochyłe i częściowo zadrzewione. Działki oznaczone literowo odpowiednio o wymiarach i cenach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży kilka działek po około 1000m2 każda oraz większe w Siadle Dolnym w górnej części przy drodze dojazdowej do Siadła Górnego. Działki są objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Klucz

Klucz,Szczecin

145 000 zł1 401 m² 103,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowy kompleks działek (5) zlokalizowany w dzielnicy Klucz. W cenie udział w drodze wewnętrznej. Do działki wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bukowo

Bukowo,Szczecin

124 000 zł287 m² 432,06 zł/m²

 

 

 

Załom,Szczecin

129 000 zł1 290 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1290m2 w Załomiu. Działka ma uzbrojenie przy działce, zawarta jest umowa z Eneą na przyłącze prądu. Warunki Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

362 000 zł2 063 m² 175,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 2063m2 z aktualnym zezwoleniem na budowę hali magazynowej z pomieszczeniami socjalno-biurowymi oraz instalacjami zewnętrznymi i zjazdem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

144 000 zł626 m² 230,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane na Mierzynie w okazyjnej cenie od 200 do 230 zł/m2. Powierzchnia działek od 640 do 3500 m2.Wydane warunki zabudowy pod domy jednorodzinne. Dostępne media kanalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

86 025 zł1 147 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

przedam działki w Bobolinie gm. Kołbaskowo. W miejscowości znajduje się trafostacja i hydrofornia. Plan zagospodarowania przestrzennego w trakcie opracowania. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

404 000 zł3 373 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę w samym środku miejscowości Warnik w sąsiedztwie bloku wielorodzinnego i nowych domów jednorodzinnych. Na działce znajdują się fundamenty niezrealizowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Osów

Osów,Szczecin

499 000 zł1 431 m² 348,71 zł/m²

 

 

 

Stołczyn,Szczecin

5 148 661 zł49 987 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Umowa bezpośrednia. Kupujący zwolniony Z wynagrodzenia, koszty obsługi transakcji pokrywa sprzedający. Działka budowlana o powierzchni 4ha9987m2, z ładnym widokiem na jezioro Dąbskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Krzekowo

Krzekowo,Szczecin

375 000 zł932 m² 402,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jedna z ostatnich tak atrakcyjnie położonych działek, działka budowlana o powierzchni 932m2 na granicy krzekowo/bezrzecze, w niedalekiej odległości od ul. Nowowiejskiej. Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

3 400 000 zł4 745 m² 716,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla developera Działka o powierzchni 4.745m2 z pozwoleniem na budowe dla inwestycji "budowy zespołu 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij