dowolna

Działki na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży działek

212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

3 400 000 zł11 959 m² 284,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w bezpośrednimsąsiedztwie Makoro i Castoramy w odległości 4 km od centrum miasta.Posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego , który przewiduje dla tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

176 680 zł631 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin o powierzchni 630 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

187 600 zł670 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 669 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

239 400 zł855 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 835 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

260 400 zł930 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

. Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 930 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

1 480 000 zł4 357 m² 339,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży proponowana jest nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Szczecin, dzielnica Drzetowo o łacznej powierzchni 4357 m2. Działka składa się z 2-uch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Osów

Osów,Szczecin

240 000 zł764 m² 314,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla poszukujących dzialki pod budowe domu jednorodzinnego położonej w pięknym miejscu Osów w otoczeniu istniejących domów.Idealne miejsce ze względu na położenie-zieleń cisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

326 100 zł1 087 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o pow. 1087 m2 położona w prestiżowej dzielnicy na Warszewie, wszystkie media przy granicy działki , w sąsiedztwie nowo powstałe domy. Działkę obejmuje plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

211 120 zł754 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 754 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 290 500 zł2 581 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu nieruchomść gruntową zlokalizowaną w atrakcyjnej częśći miasta, tj. w dzielnicy Warszewo o powierzchni 2581 m2. Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

160 000 zł756 m² 211,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w spokojnej, zielonej okolicy w Szczecinie blisko ul. Szosa Polska. Działka o powierzchni 756m2 i kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Bukowo

Bukowo,Szczecin

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w bardzo malowniczym miejscu z pięknym widokiem, na granicy dzielnicy Bukowo, stołczyn i Skolwin. Działka w wypisie i wyrysie jest oznaczona jako działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

233 240 zł833 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 833 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stary Szlak

Wielgowo,Szczecin

329 000 zł1 606 m² 204,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w dzielnicy Wielgowo Sławociesze przy ul. Stary Szlak w bardzo atrakcyjnym miejscu - w otoczeniu lasu oraz budownictwa jednorodzinnego. Dojazd drogą asfaltową. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

159 000 zł594 m² 267,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana Szczecin- podjuchy, obr. Dąbie, o powierzchni 594 m2. Użytek- bp. Dla działki wydana zaotała Decyzja o warunkach zabudowy z 03.2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł1 260 m² 182,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

2 działki o powierzchniach 1260m2 i 1450m2, odpowiedni 230 000 zł i 260 000 zł, położone przy utwardzonej ulicy wewnętrznej w sąsiedztwie nowo budowanych domów. Tylko 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł1 417 m² 140,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w pięknej, spokojnej okolicy w Kurowie o powierzchni 1.417m2. Na sąsiednich działkach nowe domy. Wszystkie media przy samej działce. Kształt prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Pogodno

Pogodno,Szczecin

336 000 zł681 m² 493,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona na Pogodnie o powierzchni 681m2.Sprzedawana jest z udziałem w drodze wewnętrznej-141m2(tylko 2 właścicieli),łacznie 822m2.Przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mirabelki

Warszewo,Szczecin

130 000 zł919 m² 141,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową nie zabudowaną zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy Szczecina, warszewo, obręb Nad/ Odrą, przy ul. Mirabelki. Niniejsza działka ma powierzchnię 919.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mirabelki

Warszewo,Szczecin

130 000 zł876 m² 148,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową nie zabudowaną zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy Szczecina, warszewo, obręb Nad/ Odrą, przy ul. Mirabelki. Niniejsza działka ma powierzchnię 876.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Okólna

Bukowo,Szczecin

34 000 zł585 m² 58,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domek rekreacyjny na terenie działek ogrodniczo-rekreacyjnych. Działka o powierzchni 585m2 położona w bardzo ładnym przestrzennym miejscu po stronie nasłonecznionej przez cały dzień. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Warszewo

Warszewo,Szczecin

213 580 zł724 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj. Warszewo, o powierzchni 724 m2. Dla terenu na którym znajduje się działka istnieje aktualny miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 300 000 zł19 506 m² 220,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o przeznaczeniu typowo komercyjnym o powierzchni 1,9506ha w bardzo ciekawej logistycznie lokalizacji. Teren objęty jest aktualnym Miejscowym Planem Ogólnego Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

181 440 zł648 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 630 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Urlopowa

Warszewo,Szczecin

315 000 zł900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka budowlana położona w Szczecinie, w dzielnicy Warszewo, przy ul. Urlopowej (okolice ulicy Kredowej). Dane techniczne Kształt działki prostokątny o powierzchni 900m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bukowo

Bukowo,Szczecin

2 500 000 zł6 141 m² 407,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren inwestycyjny z wydanymi warunkami zabudowy na budynek usługowo-handlowy ( w tym usługi gastronomii) oraz pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Osów

Osów,Szczecin

319 900 zł888 m² 360,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 888m2 dedykowana pod zabudowę jednorodzinną na Osowie w spokojnej okolicy nieopodal Puszczy Wkrzańskiej. Sąsiedztwo najbliższe działki to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Płonia

Płonia,Szczecin

223 500 zł1 490 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż jedna z kompleksu czterech działek o powierzchni 1490 m2 położone przy ulicy Kameralnej w Szczecinie. W towarzystwie osiedla jednorodzinne, droga utwardzona. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Osów

Osów,Szczecin

399 000 zł1 111 m² 359,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1111m2 dedykowana pod zabudowę jednorodzinną na Osowie w spokojnej okolicy nieopodal Puszczy Wkrzańskiej. Sąsiedztwo najbliższe działki to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nehringa

Bukowo,Szczecin

206 000 zł873 m² 235,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 873 m2, zlokalizowana w malowniczym zakątku dzielnicy Bukowo, w okolicy początkowego odcinka ul. Nehringa (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

160 000 zł756 m² 211,64 zł/m²

 

 

 

Szczecin,zachodniopomorskie

400 000 zł4 882 m² 81,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 4882 m2 położona w urokliwej okolicy, w granicach szczecińskiego parku krajobrazowego "puszcza Bukowa", 6 km od jeziora Miedwie. Działka ma bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł15 000 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży sad śliwkowy usytuowany na działce 1,5ha w okolicy Suchania.Sad zadbany i w pełni owocujący,drzewka cztero,pięcio i sześcioletnie.Odmiany śliwki z certyfikatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Płonia

Płonia,Szczecin

193 500 zł1 290 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż jedna z kompleksu czterech działek o powierzchni 1290 m2 położone przy ulicy Kameralnej w Szczecinie. W towarzystwie osiedla jednorodzinne, droga utwardzona. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

235 200 zł1 960 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super inwestycja.Ofe ru jemy Pań stwu na sprze daż 2 działki wraz z udzia łem w dro dze usy tu owane w miej sco wo ści Wiel gowo Sła wo cie sze. Działki znaj dują się w bez po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kluka

Osów,Szczecin

610 500 zł2 035 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Osowa. Uzbrojenie przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

187 000 zł841 m² 222,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy Bezrzecza, wśród zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia 841m2. Uzbrojenie, energia el. przy działce. Dojazd oświetloną drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Saperska

Szczecin,zachodniopomorskie

981 000 zł7 848 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o idealnej lokalizacji na supermarket albo budownictwo jednorodzinne na granicy Szczecina i Polic. Na wzgórzu z widokiem na dorzecze Odry. Duży potencjał rozwojowy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

255 000 zł1 200 m² 212,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na Warszewie, przy jednej z głównych ulic Warszewa. Powierzchnia działki 1200m2, działka ma kształt trapezu o krótszym boku 36m, dłuższym 48m, szerokośc 28m. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Andersena

Osów,Szczecin

283 620 zł978 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane na Osowie w okolicy Andersena. Działki sa uzbrojone, na działce prąd, woda i gaz,kanalizacja. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Śródziemnomorska

Warszewo,Szczecin

268 000 zł745 m² 359,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z kompleksu czterech działek położonych przy ulicy Śródziemnomorskiej (okolica Chłodnej), dzielnica Warszewo, w Szczecinie. Działka ma powierzchnię 745 m2 i dostępna jest.