dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Centrum

762 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

762 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

585 000 zł40,37 m² 14 490,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie premium Bulwary Szczecińskie / Łasztownia Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,37 m , położone w prestiżowej inwestycji przy Bulwarach Szczecińskich.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł39,57 m² 14 379,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

26,15 zł/m²133,84 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 47 m , położony przy ul. Jagiellońskiej 67a. Układ i wyposażenie: duża, ustawna przestrzeń główna, pokój socjalny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł34 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Błoni.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł86 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej, frontowej kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokal ma 86 m i znajduje się na 1. piętrze. Wysokie sufity oraz duże okna (pcv.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł52,61 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 52,61 m , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu Silesia przy ul. Śląskiej 26. To trzypokojowe mieszkanie, oddane do użytku w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł72,99 m² 7 261,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 72,99 m2 składają się: - 3 rozkładowe pokoje; - łazienka z wanną, umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

153,15 zł/m²17,63 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Black pearl budynek zlokalizowany jest w samym centrum Szczecina. Inwestycja została oddana do użytku w 2018 roku. Oferta wynajmu obejmuje lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,80 m² 7 706,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w zadbanej oficynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł77,56 m² 9 992,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przepiękne 2- pokojowe mieszkanie na I piętrze kamienicy o powierzchni 77,56 m2 z balkonem wychodzącym na piękne magnolie, położone przy "złotym Szlaku" Al. Papieża Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł68,95 m² 9 282,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie własnościowe w fantastycznej lokalizacji z pięknym widokiem na Park Żeromskiego, filharmonię i Zamek Książąt Pomorskich. 3 pokoje, powierzchnia mieszkania 68,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Hit! Do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony jednopokojowy apartamen t o pow. ok 25 m2 z loggią - na VII piętrze w budynku hanza tower - w centrum Szczecina. Hanza tower.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł91 m² 5 483,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy przy Placu Batorego, ul. Korzeniowskiego. Ciekawa oferta dla inwestora/ bardzo atrakcyjna cena. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze kamienicy, ładny widok z okien, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28,50 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (wały Chrobrego, stocznię Szczecińską).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,26 m² 57,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m , urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35,97 m² 9 146,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż kawalerka Szczecin Centrum, ul. Św. Wojciecha Na sprzedaż przytulna i bardzo słoneczna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji centrum Szczecina, przy ul. Św. Wojciecha. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł80,66 m² 15 497,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najpiękniejsza secesyjna kamienica Szczecina, ul. Św. Wojciecha 1. W samym sercu miasta, z dala od zgiełku ulicy, z widokiem na podwórko z fontanną. Parter, wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł133,08 m² 5 861,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronny, klimatyczny 4-pokojowy apartament (133,08 m ) w Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim (lewobrzeże) Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w samym sercu Szczecina. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica nova ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50,37 m² 9 708,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 50,37 m2. Mieszkanie jest zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z 1952 roku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł93,50 m² 8 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Przestronny lokal użytkowy o dużym potencjale aranżacyjnym, idealny pod działalność usługową lub handlową. Obecnie funkcjonuje jako salon kosmetyczno-fryzjerski. Lokal posiada wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

470 000 zł63,72 m² 7 376,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63,72 m2 zlokalizowanego przy ul. Mazurskiej w Szczecinie. Usytuowane jest ono na drugim piętrze w odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł94,01 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność - klucze w biurze 3 pokoje | 94 m | Centrum - ul. Mazurska | Jasne Błonia | Atrakcyjna Lokalizacja Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,01.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł92,01 m² 6 510,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie w centrum, które łączy klimat kamienicy z nowoczesnym standardem. Po remoncie, z pełnym rozkładem i możliwością parkowania na zamkniętym terenie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł78,38 m² 7 910,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m , zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł98,96 m² 8 841,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

W ofercie lokal przystosowany do wykonywania usług medycznych, łatwo zaadoptować na Barbera - Salon Fryzjerski(możliwe, biuro, kancelarie, fryzjerstwo) w którym znajdują się gabinety: usg,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł101 m² 9 891,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości domb prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną w samym centrum Szczecina. Jeśli szukasz miejsca o wysokim standardzie, które zapewni Twojemu biznesowi prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł125,01 m² 5 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w Centrum o powierzchni 125,01 m2, położony na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy oraz dużą witryną. Lokal dwupoziomowy, na parterze znajduje się recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł127,18 m² 5 110,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w Centrum położone na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Lokal o powierzchni 127,18 m2 składa się z: -czterech dużych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30,56 m² 9 784,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy ulicy Wielkopolskiej 22. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł73,92 m² 7 981,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Są miejsca, które definiują rytm miasta. Skrzyżowanie al. Wojska Polskiego i ul. Jagiellońskiej to absolutne serce Szczecina punkt, w którym historia spotyka się z energią najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28,21 m² 17 192,48 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament na sprzedaż Hanza Tower, szczecin. Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,21m2 zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów w Szczecinie Hanza.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł96 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecamy przestronny apartament zlokalizowany w centrum miasta, przy ulicy Ściegiennego. Lokal ma powierzchnię 96 m2, na którą składają się: 2 sypialnie pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł99,24 m² 8 051,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 99,24 m2, usytuowane na pierwszym piętrze poniemieckiej kamienicy w centrum Szczecina. Z balkonu i okien wychodzących.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł36,39 m² 20 060,46 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowoczesny apartament na sprzedaż w Hanza Tower komfort, styl i wyjątkowe udogodnienia! Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

32,37 zł/m²123,56 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na wynajem gotowy biznes - w pełni funkcjonujący lokal z letnim tarasem na Starym Mieście! Na wynajem w pełni funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 000 zł194 m² 15 974,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna Inwestycja: lokal 194 m w Centrum Szczecina | roi 9,7% Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy wykończony w wysokim standardzie, położony w samym sercu Szczecina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,10 m² 12 064,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 43,1 m2, położone na parterze niskiego budynku z lat 70-tych w ścisłym centrum przy pl. Grunwaldzkim. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej / Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,78 m² 13 304,63 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję komfortowy 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 48,78 m , położony w doskonałej lokalizacji tuż obok Jasnych Błoni, a jednocześnie.