dowolna

Działki na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży działek

212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

121 600 zł640 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane na Mierzynie w okazyjnej cenie 190 zł/m2. Powierzchnia działek od 640 do 3500 m2. Część działek posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jesienna

Dąbie,Szczecin

2 082 900 zł13 886 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kompleks działek inwestycyjnych w dynamicznie rozwijającej się części Szczecina (powstające centra handlowe, magazyny, inne obiekty komercyjne). Nieruchomość częściowo zabudowana (magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 800 000 zł4 750 m² 378,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dobrze usytuowana działka pod budownictwo jednorodzinne oraz wielorodzinne na gumieńcach - doskonała oferta dla dewelopera tylko 378,95 zł/m2- korzystaj Z okazji Z ! Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Dąbie

Dąbie,Szczecin

105 000 zł400 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż świetna działka rekreacyjna o powierzchni 400m2! Na działce znajduje się murowany domek całoroczny, ocieplony o powierzchni 50m2. Na parterze mieści się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Załom

Załom,Szczecin

185 000 zł1 113 m² 166,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży bardzo ładną, w pełni uzbrojoną działkę w Szczecinie Załomiu, niedaleko głównej ulicy. Działka kształtem odzwierciedla prostokąt. Charakteryzuje ją płaski, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

1 719 000 zł6 000 m² 286,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka W bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych W podszczecińskim mierzynie Działka budowlana o powierzchni 6000 m2, położona w bezpośrednim sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

314 000 zł831 m² 377,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjnie położona działka budowlana w Szczecińskiej dzielnicy Bezrzecze o powierzchni 831m2. Na ogrodzonej działce znajduje się poniemiecki, częściowo podpiwniczony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

250 000 zł1 392 m² 179,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z planem zagospodarowania na wzniesieniu - łap okazję Z ! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w jednym z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Klonowa

Pilchowo,Szczecin

155 000 zł1 284 m² 120,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładnie położona działka, częściowo zadrzewiona, dookoła nowa zabudowa jednorodzinna. Położona przy mało ruchliwej drodze, ładna okolica i widoki, blisko las, dobry dojazd do Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

598 780 zł4 277 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka zlokalizowana jest w Szczecinie w dzielnicy Śródmieście, 3km od centrum, 12km od autostrady A6, 15km od granicy Polsko-Niemieckiej. Status własności działki to użytkowanie wieczyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

317 400 zł1 058 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana W dobrej lokalizacji na szczecińskim bezrzeczu! Malowniczo zlokalizowana działka gruntu z przeznaczeniem w mpzp pod zabudowę jednorodzinną w kompleksie innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świętochowskiego

Kijewko,Szczecin

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam uzbrojoną działkę o powierzchni 1000m2. Dzielnica Kijewko ul.A.Świętochowskiego. Cicha , spokojna okolica blisko lasu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł10 148 m² 133,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna Działka leżąca w niezwykle urokliwym miejscu nad jeziorem na prawobrzeżu.Długa linia brzegowa jeziora z dwoma pomostami nadaje działce wyjątkowy charakter.Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Cietrzewia

Krzekowo,Szczecin

215 000 zł700 m² 307,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną. Lokalizacja: szczecin, krzekowo, ul. Cietrzewia. Pow. 0,0700 ha. Woda, prąd, gaz, kanalizacja w ulicy. Kontakt   Wiesław. Możliwa negocjacja ceny. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 000 zł137 978 m² 13,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Osiedle "słoneczna polana" o wielkości 14 hektarów w miejscowości Płoty, oddalonej 4 km od granic Zielonej Góry i 2,5 km od Czerwieńska. Bardzo atrakcyjna cena! Około 13 zł/ m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa dla której w maju 2011r została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Decyzja pozwala na wybudowanie budynku handlowo- usługowego z częścią mieszkaniową. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

248 000 zł1 240 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana W mierzynie - zamieszkaj Z ! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w jednym z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Salamandry

Szczecin,zachodniopomorskie

116 000 zł1 160 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez pośredników.Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący, blisko lasu, pomiędzy Wołczkowem a Dobrą.ul.Salamandry, działka 1190/8. Powierzchnia 1160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

317 408 zł872 m² 364 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka budowlana na Warszewie. Działka z pełnym uzbrojeniem woda, kanalizacja na działce, prąd skrzynka zk, gaz doprowadzony do działki. Działka kształtem zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Warszewo

Warszewo,Szczecin

3 728 560 zł16 948 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealnie nadająca się pod inwestycję nie tylko dla dewelopera. Zaproponuj Swoją Cenę! Ze względu na swoje walory takie jak kształt dostęp do mediów, aktualny plan zagospodarowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osów

Osów,Szczecin

305 200 zł872 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana w Szczecinie na Osowie. Media tj. gaz, prąd, woda i kanalizacja znajdują się bezpośrednio przy działce. Cena podlega jeszcze negocjacji. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

289 900 zł812 m² 357,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 812 m2, w cenie udział w drodze. Działka usytuowana jest na pograniczu dzielnicy Osowo i Warszewo w okolicy ul. Andersena. Prąd na działce, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Fińska

Warszewo,Szczecin

235 000 zł802 m² 293,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 802 m 2 położona na lekkim zboczu na Warszewie w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, przy strumieniu Osówka. Wszystkie media (woda, prąd, kanalizacja, gaz) są przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Krzekowo

Krzekowo,Szczecin

3 750 000 zł22 000 m² 170,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa oferta na inwestycję: w planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, szeregową wraz z usługami na parterze, możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Warszewo

Warszewo,Szczecin

3 728 560 zł16 948 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka idealnie nadająca się pod inwestycję nie tylko dla dewelopera.- Zaproponuj Swoją Cenę! Ze względu na swoje walory takie jak kształt dostęp do mediów, aktualny plan zagospodarowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Skolwin

Skolwin,Szczecin

320 000 zł13 600 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu nieruchomość składającą się z dwóch działek o łacznej powierzchni 13600 m2 przeznaczoną pod tereny przemysłowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Saperska

Skolwin,Szczecin

647 680 zł16 192 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Okazja! Piękna duża działka w Skolwinie w pobliżu ulicy Saperskiej i Łużyckiej. Nieruchomość graniczy z lasem. Media w drodze 350m od działki. Teren przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miodowa

Osów,Szczecin

760 000 zł2 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niezwykle malowniczo położona działka budowlana o pow. 2000 m.kw (w trakcie podziału na dwie działki: 888 m.kw oraz 1112 m.kw.) dedykowana pod zabudowę jednorodzinną , w odległości 80m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Płonia

Płonia,Szczecin

168 000 zł1 436 m² 116,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w Szczecinie Płonia. Powierzchnia działki wynosi 1436 m kw. Media znajdują się w drodze przy działce (energia elektryczna, gaz, wodociąg). Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Osów

Osów,Szczecin

176 400 zł840 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w kompleksie działek na Osowie w malowniczym miejscu nie daleko lasu. Oferowane działki są wielkości od 599 do 3517 m2 Powierzchnia oferowanej działki to 840 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Płonia

Płonia,Szczecin

114 000 zł600 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kompleks czterech bardzo ładnych działek w Płoni.Działki mają powierzchnię 600 m kw, 600 m kw, 602 m kw i 1264 m kw. Działki bardzo malowniczo położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

220 000 zł821 m² 267,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zlokalizowana ogrodzona działka rolna klasy VI w kształcie prostokąta o powierzchni 821m2 z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkalno-usługowe.Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bukowe

Bukowe,Szczecin

7 223 000 zł23 300 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakyjna działka usytowana w bardzo ciekawym miejscu, w okolicy Puszczy Bukowej, strumienia, w otoczeniu nowego osiedla domów wielorodzinnych. Teren płaski, droga dojazdowa asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zimowa

Załom,Szczecin

129 000 zł1 095 m² 117,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej w atrakcyjnej cenie i lokalizacji z aktualnymi warunkami zabudowy ta oferta jest właśnie dla ciebie.Mam do sprzedania działkę o pow.1095mkw pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo

Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo,Szczecin

230 000 zł2 210 m² 104,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do sprzedania dzialka rolna z mozliwoscia uzyskania warunków zabudowy. woda doprowadzona, prad i gas w ulicy. spokojna okolica. w pobliżu przedszkole , szkoła, szpital, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

249 550 zł1 085 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta 0% prowizji -wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Dwie ostatnie w tym kompleksie działki o powierzchni 542 m2 i 543 m2 znajdujące się na pograniczu dwóch topowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

124 660 zł542 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta 0% prowizji -wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Działka wydzielona pod zabudowę bliźniaczą. Na kompleksie aktualnie dostępne 3 działki o powierzchni 542 m2 i jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Płonia

Płonia,Szczecin

7 020 000 zł78 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks nieruchomości w doskonałej lokalizacji, oznaczony w planie zagospodarowania jako uc,U,P,E; (teren obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2, zabudowy usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

124 890 zł543 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta 0% prowizji -wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Działka wydzielona pod zabudowę bliźniaczą.Na kompleksie aktualnie dostępne 3 działki o powierzchni 542 m2 i jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Skolwin

Skolwin,Szczecin

356 000 zł13 600 m² 26,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Prezentujemy Państwu nieruchomość składającą się z dwóch działek o łacznej powierzchni 13600 m2 przeznaczoną pod tereny przemysłowe, położoną w Szczecinie - Skolwin, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Nehringa

Stołczyn,Szczecin

120 000 zł614 m² 195,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w cichej i spokojnej okolicy - granica dzielnicy Bukowo i Stołczyn. Działka w kształcie prostokąta, płaska, bez nasadzeń,.