dowolna

Nowe mieszkania i domy Śródmieście, Szczecin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Śródmieście

89 ogłoszeń

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

192 700 zł40 m² 4 817,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa inwestycja, topowa loakalizacja! Super lokalizacja. Idealne pod wynajem. Nowe adaptacje poddasza na ul. Jagiellońskiej! Inwestycja obejumje 7 nowoczesnych apartamentów 1 lub 2 pokojowych. Sprawdzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

192 000 zł44 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam nowe mieszkania o pow. 44 m2, mieszkanie położone jest na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzą dwa pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc. Nowy dach. Okna drewniane, pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

227 000 zł50 m² 4 540 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3 pokojowe powstało w 2016 r., z adaptacji poddasza. Mieszkanie trudno traktować jako typową adaptację poddasza gdyż w trakcie remontu podwyższono dach budynku i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Szczecin

Centrum,Szczecin

134 000 zł22 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu nową kawalerkę w centrum Szczecina. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza. Mieszkanie wyposażone jest w aneks kuchenny. Łazienka estetycznie urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasne Błonia

Jasne Błonia,Szczecin

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie w bliskiej odległości od Jasnych Błoni. Mieszkanie o powierzchni 51 m kw składa się z pokoju dziennego z otwarta kuchnią, sypialani,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

143 500 zł23 m² 6 349,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kruszwicka

Śródmieście,Szczecin

412 000 zł103 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkanie w budynku 4-rodzinnym na Gumieńcach w nowoczesnej zabudowie. Mieszkanie bezczynszowe. Indywidualny projekt, wysoka jakość materiałów. Bliskość komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

318 100 zł67 m² 4 742,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

384 944 zł79 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

300 119 zł61 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

279 656 zł54 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

268 900 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

229 000 zł52 m² 4 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

!uwaga klient kupujący nie płaci 2% pcc! Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe powstałe w wyniku adaptacji poddasza. Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane. W niewielkiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

268 900 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

300 119 zł61 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2 pokojowe w Centrum. Mieszkanie powstało w 2015 r., z adaptacji poddasza. Na powierzchni około 44 m2, jest salon z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

294 056 zł61 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Szczecin

223 444 zł43 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 42,97 m w stanie deweloperskim w Śródmieściu 2 pokojowe z łazienką i balkonem. Osiedle zlokalizowane jest w śródmiejskiej dzielnicy mieszkaniowej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

184 000 zł40 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 2 pokojowe powstało w 2016 r., z adaptacji poddasza. Mieszkanie trudno traktować jako typową adaptację poddasza gdyż w trakcie remontu podwyższono dach budynku i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

268 900 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

143 500 zł23 m² 6 349,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

263 517 zł52 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

178 458 zł36 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Polecam serdecznie nową inwestycję - mieszkania nowe w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Lokalizacja - jedna z najcichszych części okolic szczecińskiego Śródmieścia - Park Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

257 408 zł49 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

329 324 zł67 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

291 850 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

216 433 zł44 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

221 805 zł46 m² 4 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zamiast za wynajem płać za własne M! Mieszkanie 2 pok. o pow. 46,50m2. Polecam mieszkanie w budynku wielorodzinnym z garażem podziemnym. Mieszkanie wykonane w standardzie "pod klucz",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

343 700 zł62 m² 5 501,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

275 233 zł56 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

259 504 zł53 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Szczecin

279 656 zł54 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017