dowolna

Mieszkania Szczecin ul. Bałuki

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety itd. ze względu na swoje położenie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,35 m² 10 487,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (52,35 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 834 zł26,06 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 029 zł34,91 m² 19 680,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

790 000 zł95,17 m² 8 300,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie (100 m ) zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z końca lat 90. Prestiżowy adres tuż przy deptaku Bogusława idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł125 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników firm lub doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 430 zł31,78 m² 19 679,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,12 m² 11 877,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,12 m2 usytuowane na 1. piętrze odnowionej kamienicy (2. linia zabudowy) w ścisłym Centrum miasta. Na powierzchnię nieruchomości składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 520 zł31,78 m² 20 910,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł36,74 m² 9 662,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł118,34 m² 32,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dla 2 do 6 osób bardzo klimatyczne mieszkanie na III piętrze zadbanej kamienicy w Centrum, niedaleko al. Wojska Polskiego. Powierzchnia całkowita 118,34 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł58,86 m² 5 419,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieszablonowe mieszkanie z duszą - 1 piętro, śródmieście, blisko parku Andersa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, klimatycznego mieszkania o powierzchni ok. 58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 10:00 19:00. English below. Do wynajęcia przestronna kawalerka ul. Bałuki, przy Deptaku Bogusława. Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

260 000 zł22 m² 12 087,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna kawalerka w Centrum Szczecina ul. Bałuki Na sprzedaż przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 4. piętrze w zadbanej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

3 800 zł118 m² 32,11 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 300 zł28 m² 81,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , usytuowane na 1 piętrze w niskiej 4-piętrowej kamienicy z windą. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

369 000 zł35 m² 10 674 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze wysokiego bloku w samym centrum Szczecina. Budynek w dobrym stanie, z wewnętrznym podwórkiem i miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

379 900 zł35 m² 10 989,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania 34,57m2 znajdującego się na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z lat 70', z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

379 000 zł35 m² 10 963,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealnie pod inwestycję, jak i na własność. Oferujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze wysokiego bloku w samym centrum Szczecina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

379 900 zł35 m² 10 989,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

360 000 zł37 m² 9 798,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje w ścisłym centrum Szczecina lokalizacja doskonała pod wynajem- przy ch Kaskada Ogrodzone podwórko z miejscami parkingowymi dla mieszkańców Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne 2 pokoje, ścisłe Centrum, galeria Kaskada Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone w samym sercu miasta, naprzeciwko Galerii Kaskada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

480 000 zł63 m² 7 598,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1874

Oto w śródmiejskim kwartale 21, w kamienicy przy ulicy Edmunda Bałuki (d. Obrońców Stalingradu) w sercu Szczecina, znajduje się mieszkanie na sprzedaż: 63-metrowa przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

349 000 zł33 m² 10 591,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie idealnie pod inwestycję, jak i na własność. Oferujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze wysokiego bloku w samym centrum Szczecina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

1 300 zł22 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

489 000 zł52 m² 9 326,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m , położone w ścisłym centrum Szczecina przy ul. Edmunda Bałuki, tuż obok galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

419 000 zł34 m² 12 233,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie inwestycyjne w centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do wynajmu. Doskonałe pod najem długoterminowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

429 000 zł34 m² 12 525,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Bałuki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł35 m² 12 409,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Pragnę zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, usytuowanego tuż obok gh Kaskada. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

3 800 zł118 m² 32,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dla 3 do 6 osób bardzo klimatyczne mieszkanie na III piętrze zadbanej kamienicy w Centrum, niedaleko al. Wojska Polskiego. Powierzchnia całkowita 118,34 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

449 000 zł34 m² 13 109,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w pełni umeblowane i wykończone mieszkanie w centrum Szczecina. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego - sypialni - kuchni - łazienki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

3 800 zł118 m² 32,11 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

2 400 zł45 m² 53,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, umeblowane mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum przy Galerii handlowej Kaskada. Mieszkanie w niskim bloku na pierwszym piętrze. Atutem jest możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

3 800 zł118 m² 32,11 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

3 800 zł118 m² 32,11 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

3 999 zł140 m² 28,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz dużego mieszkania dla siebie lub swojej rodziny? A może wyjątkowego wnętrza pod swoją działalność? Do wynajęcia lokal z klimatycznym wnętrzem z sercu miasta. Przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

305 000 zł25 m² 12 103,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

-Rezerwacja- na sprzedaż kawalerka znajdująca się na 6 piętrze budynku z windą przy ul. Bałuki 2 vis a vis Galerii Kaskady. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

379 000 zł32 m² 11 781,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Idealne na pierwsze mieszkanie lub inwestycje - mieszkanie na sprzedaż, - powierzchnia: 32,17m2, - lokalizacja : ścisłe Centrum - okolice ch Kaskada, - 2 pokoje, - kuchnia w formie aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

359 000 zł34 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina Nieruchomość położona na 5 piętrze, wysokiego bloku. Na powierzchnię 33,66 m2 składają się: - 2 pokoje - Oddzielna kuchnia - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

358 000 zł34 m² 10 654,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,6 m , usytuowane na piątym piętrze w sercu miasta, tuż przy ch Kaskada. To doskonała propozycja.