dowolna

Nowe mieszkania i domy Śródmieście, Szczecin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Śródmieście

88 ogłoszeń

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

199 000 zł43 m² 4 577,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 47,84 m2 położone w Centrum Szczecina. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy. Na jego powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni całkowitej 54,36 m2 położone w Centrum Szczecina. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy. Na jego powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

235 000 zł54 m² 4 323,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

167 000 zł42 m² 3 992,35 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w niewielkiej odległości od centrum miasta. Blisko komunikacja, szkoły, przedszkola, punkty handlowe i usługowe, park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Centrum

Centrum,Szczecin

192 000 zł40 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja deweloperska Na Sprzedaż mieszkania 1,2 pokojowe typu studio w stanie deweloperskim w śródmieściu - centrum Szczecina. W bardzo dogodnej lokalizacji, blisko Wałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

170 000 zł34 m² 4 927,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na Sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim w śródmieściu - centrum Szczecina. W bardzo dogodnej lokalizacji, blisko Wałów Chrobrego, sklepów przystanków, szkół. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 031 500 zł239 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w samym centrum Szczecina o powierzchni 239 m2. Wysokość lokalu 4,8 m2 Lokal jest bardzo dobrze doświetlony, ponieważ posiada dużą witrynę, okna, także nadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

212 245 zł39 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania dwu pokojowe o powierzchni od 38,59 m2 do 49,37 m2 w śródmiejskiej części Szczecina w otoczeniu terenów zielonych na Ku Słońcu. Budowane apartamentowce będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

212 800 zł43 m² 4 915,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z rynku pierwotnego, na osiedlu apartamentowców w Szczecina na Pomorzanach. Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe, o powierzchni użytkowej 43,29 m2,na parterze z ogródkiem 31,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

373 950 zł69 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania cztero pokojowe o powierzchni od 69,25 m2 do 90,30 m2 w śródmiejskiej części Szczecina w otoczeniu terenów zielonych na Ku Słońcu. Budowane apartamentowce będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

376 922 zł76 m² 4 940 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Szczecina. W sąsiedztwie usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej dla autobusów i tramwajów oraz postój taksówek. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

223 680 zł47 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Centrum

Centrum,Szczecin

134 260 zł27 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

179 000 zł56 m² 3 196,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Lub nie chcesz tracić czasu w korkach dojeżdzając do Centrum Miasta? To propozycja idealna dla Ciebie! 2 pokoje 56m2 z możliwością uzyskania 3 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

196 420 zł43 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja deweloperska Na Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim w śródmieściu - centrum Szczecina. W bardzo dogodnej lokalizacji, blisko Wałów Chrobrego, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

213 564 zł41 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 41,07 m2 z pięknym balkonem w śródmiejskiej części Szczecina w otoczeniu terenów zielonych na Ku Słońcu. Budowane apartamentowce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

731 000 zł86 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w samym centrum Szczecina o powierzchni 86 m2. Wysokość lokalu 3,8 m2 Lokal jest bardzo dobrze doświetlony, ponieważ posiada dużą witrynę, okna, także nadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Centrum

Centrum,Szczecin

155 000 zł32 m² 4 798,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja deweloperska! Nowa niższa cena! Gorąco polecam! Na Sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim w śródmieściu - centrum Szczecina. Możliwość własnej aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

223 680 zł47 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

292 450 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne,bardzo funkcjonalne mieszkanie w standardzie deweloperskim na 1,2,3 piętrze, na nowo wybudowanym osiedlu w Szczecinie , centrum/śródmieście/pomorzany.Powierzchnia użytkowa 58,49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

246 024 zł46 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze nowego budynku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na częściowo zadaszoną loggie oraz z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

208 380 zł45 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na IV piętrze w doskonałej lokalizacji - centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 45,3 m2. Składa się z : korytarza, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Centrum

Centrum,Szczecin

140 160 zł29 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

180 000 zł42 m² 4 303,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji - centrum miasta. Mieszkanie dwu poziomowe o powierzchni 41,83 m2. Składa się z : korytarza, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

192 000 zł40 m² 4 812,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

179 860 zł39 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na IV piętrze w doskonałej lokalizacji - centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 39,1 m2. Składa się z : korytarza, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

225 000 zł49 m² 4 601,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja deweloperska! Nowa niższa cena! Gorąco polecam! Na Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim w śródmieściu - centrum Szczecina. Możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

167 000 zł42 m² 3 992,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Na sprzedaż śliczne, zupełnie nowe 2-poziomowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w niskim budynku z cegły w spokojnej uliczce Śródmieścia. Adaptacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

305 000 zł55 m² 5 564,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W sercu miasta powstaje enklawa spokoju i zieleni, osiedle bezpieczne dla dzieci, z całą infrastrukturą - parkingami, placami zabaw. Oferta umożliwia spełnienie oczekiwań wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

311 040 zł58 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania trzy pokojowe o powierzchni od 57,60 m2 do 63,99 m2 w śródmiejskiej części Szczecina w otoczeniu terenów zielonych na Ku Słońcu. Budowane apartamentowce będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

177 540 zł32 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania jedno pokojowe o powierzchni od 32,28 m2 do 32,48 m2 w śródmiejskiej części Szczecina w otoczeniu terenów zielonych na Ku Słońcu. Budowane apartamentowce będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

282 900 zł45 m² 6 228,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 45,42 m2. Położone na parterze wielorodzinnego apartamentowca, w centrum Szczecina. Wykończone w pod klucz, w standardzie podwyższonym. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

300 400 zł67 m² 4 498,35 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z rynku pierwotnego, na osiedlu apartamentowców w Szczecina na Pomorzanach. Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe, o powierzchni użytkowej 66,78 m2,na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

262 314 zł53 m² 4 940 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

192 000 zł40 m² 4 812,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

227 000 zł49 m² 4 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Centrum

Centrum,Szczecin

145 530 zł30 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

212 520 zł47 m² 4 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja deweloperska Na Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w śródmieściu - centrum Szczecina. W bardzo dogodnej lokalizacji, blisko Wałów Chrobrego, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Centrum

Centrum,Szczecin

800 666 zł139 m² 5 754,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży Apartament dwu - poziomowy na 4 pietrze w starej części Niebuszewo w sąsiedztwie, parku Kasprowicza. Z mieszkania o powierzchni 139,13 m2 i imponującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

195 500 zł42 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na IV piętrze w doskonałej lokalizacji - centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 42,5 m2. Składa się z : korytarza, salonu z aneksem kuchennym,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij