dowolna

Biura Szczecin - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

436 ogłoszeń

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej prestiżowej ulicy o dużym natężeniu ruchu, w ścisłym Centrum Szczecina. Na ofertę sprzedaży składają się.

Szczegóły ogłoszenia

56,30 zł/m²30 m² 1 689 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Komfortowe pokoje biurowe o pow. całkowitej 30m2, pokoje o pow. 15/15m2, w budynku biurowym na 3 piętrze, w budynku winda. W czynszu wszystkie media: prąd, ogrzewanie, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²196,74 m² 2 164 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 196,74 m2 na 4 piętrze, kuchnia i toalety do użytku wspólnego przez wszystkich Najemców. Pomieszczenia przystosowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

68,71 zł/m²98,96 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

W ofercie lokal przystosowany do wykonywania usług medycznych, łatwo zaadoptować na Barbera - Salon Fryzjerski(możliwe, biuro, kancelarie, fryzjerstwo) w którym znajdują się gabinety: usg,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

48,95 zł/m²95 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w budynku biurowym, zlokalizowanym na styku Śródmieścia i Centrum. Oferowana powierzchnia najmu wynosi 95 m2, składa się na nią 5 pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²70 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe w najlepszej lokalizacji w centrum Szczecina -przy ul. Tkackiej. Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez klientów wszelkich instytucji finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł217 m² 7 373,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały lokal handlowy, usługowy lub biurowy. Na sprzedaż super usytuowany lokal (krzywoustego przy Heliosie) w bardzo dobrej cenie. Lokal o przeznaczeniu handlowym, usługowym lub biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²15 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe idealne dla przedsiębiorców Oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt biurowy, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Pomorzany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

145,45 zł/m²11 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet do wynajęcia prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Jasnych Błoni, szczecin Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 11 m , położony w pobliżu Jasnych Błoni jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 32 m , zlokalizowany w Szczecinie Zdroje, ul. Batalionów Chłopskich. Wejście z ulicy, parter. Parking na kilkanaście aut.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł128,39 m² 6 456,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomość inwestycyjna pogodno | idealna pod usługi I handel Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych biznesowo.

Szczegóły ogłoszenia

78,43 zł/m²51 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczecin, centrum miasta, duży ruch pieszych, lokal na wynajem, witryna, parter! Klucze w biurze! Ofertą wynajmu jest wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni ok. 51 m?, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25,97 zł/m²78 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 3 piętrze kameralnego biurowca w Centrum, w pobliżu pl. Szarych Szeregów. Na powierzchnię całkowitą 78 m2 (po podłodze ok. 100 m2) składają.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²110 m² 4 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Zapraszam do wynajmu pomieszczeń biurowych. Dostępne do wynajmu są biura od 110 m2 do 250m2 (całe piętro). Istnieje możliwość dowolnego podzielenia większych pomieszczeń biurowych. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

73,04 zł/m²34,23 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy, idealny pod działalność biurową, kosmetyczną, manikiurzystkę lub inne usługi nieuciążliwe. Lokal położony jest na parterze, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²260 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal usługowo-biurowy W centrum szczecina 260 M Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy, zlokalizowany w wolnostojącym, monitorowanym budynku biurowym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²8 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz komfortowej przestrzeni biurowej w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia pokoje biurowe w atrakcyjnym punkcie miasta w bezpośrednim sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

142 zł/m²15 m² 2 130 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

155,11 zł/m²45 m² 6 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

114,33 zł/m²30 m² 3 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

123,75 zł/m²8 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²10 m² 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²1 800 m² 117 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 1800m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

80,36 zł/m²56 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Osów, szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m , położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

117,80 zł/m²5 m² 589 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy o powierzchni 130 m2 na wynajem, parter, duże witryny. Jedna duża sala, część socjalna, wc. Czynsz najmu 9900 zł. +23% Vat., prąd i woda rozliczana wg podzielników. Kaucja 2.

Szczegóły ogłoszenia

61,47 zł/m²244 m² 14 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Nowoczesna Powierzchnia Biurowa 244 m Szczecin, ul. Kolonistów. Oferujemy do wynajęcia całe piętro w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Kolonistów 42.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²63 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 63 m - Pogodno, ul. Mickiewicza Na wynajem funkcjonalny i zadbany lokal biurowy o powierzchni 63 m , położony na pierwszym piętrze budynku na Pogodnie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

69,25 zł/m²31,12 m² 2 155 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenia zadbane, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

110,55 zł/m²39,80 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 39,8 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²270 m² 9 449 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu przestronne lokale o łącznej powierzchni 270,00 m2, zlokalizowane w nowoczesnym, zmodernizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł97,60 m² 4 200,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 97,60 m , położony w Szczecinie przy ul. Kopernika, w znanym pasażu A Z. Lokal znajduje się na parterze i posiada spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²62,50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni 62,5m2 położony w sercu Szczecina. W skład lokalu wchodzi open space z możliwością jej podzielenia. Dodatkowa przestrzeń to.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25,40 m² 10 629,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 25,40 m z wejściem od ulicy idealny pod usługi/handel! Osiedle Przyjaźni Na sprzedaż oferuję świetnie zlokalizowany lokal użytkowy o powierzchni 25,40 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,90 m² 8 032,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż budynek wolnostojący, handlowo- usługowy znajdujący się przy ul. Rayskiego w Szczecinie. Budynek reprezentatywny przy jednej z głównych dróg, dobrze widoczny,.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²72,50 m² 3 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 73 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego położonego na pograniczu centrum I starego miasta - okolice ul. Wyszyńskiego / Niepodległości - oferta na wyłączność - klucze W biurze Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

9 €/m²4 902 m² 44 118 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Nowoczesny obiekt usługowo - magazynowo - produkcyjna. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

44,62 zł/m²121,03 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem reprezentacyjne biuro o powierzchni 121,03 m2 w wysokim standardzie, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy zbiegu ulic Bogusława i Jagiellońskiej, w rejonie pl.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij