dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

302 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

319 000 zł31 m² 10 290,32 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szukasz idealnego mieszkania na start lub pod bezpieczną inwestycję w świetnej lokalizacji? Oto 31 m przestrzeni z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Hit! Do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony jednopokojowy apartamen t o pow. ok 25 m2 z loggią - na VII piętrze w budynku hanza tower - w centrum Szczecina. Hanza tower.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł29 m² 14 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Klient 0% Kawalerka z ogródkiem idealna na start lub inwestycję! Lokalizacja Nowe Miasto ul. Potrzebowskiego. Klient Wyobraź sobie poranną kawę na własnym tarasie i chwilę spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona w samym sercu Szczecina przy ul. Zygmunta Starego. Jeśli szukasz miejsca z duszą, w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28,50 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (wały Chrobrego, stocznię Szczecińską).

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35,97 m² 9 146,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż kawalerka Szczecin Centrum, ul. Św. Wojciecha Na sprzedaż przytulna i bardzo słoneczna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji centrum Szczecina, przy ul. Św. Wojciecha. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców), 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w uroczym zakątku Pogodna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka położona w nowym budynku apartamentowym z 2025 roku. Mieszkanie znajduje się na 6., ostatnim piętrze (blok z windą), co zapewnia nie tylko prywatność, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,95 m² 11 391,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1879

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z widokiem na Odrę i Wały Chrobrego dostępna od zaraz. Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł28 m² 10 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na parterze w siedmiopiętrowym budynku. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,99 m² 12 327,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł30,25 m² 15 173,55 zł/m²

 

Piętro:3/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio, usytuowany na 3. piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku. Nieruchomość położona w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem. Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł28,90 m² 11 072,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31,95 m² 18 779,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie premium z widokiem na Odrę! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z rynku wtórnego w stanie deweloperski o powierzchni 31,95 m2 z przestronnym balkonem 5,11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,68 m² 10 877,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum! Sąsiedztwo Fabryki Wody, komunikacji miejskiej oraz Galaxy to niewątpliwie spore auty nieruchomości. Kawalerka położona przy ul. Emilii Plater, budynek z cegły 2007rok.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł18,99 m² 110,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa kawalerka zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Grand Bulwar w Szczecinie, w dynamicznie rozwijającej się części Łasztowni, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł28,06 m² 15 645,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy! Idealna oferta na start lub jako inwestycja! Nowoczesny, niski czteropiętrowy budynek z 2022 roku, wyposażony windę. Osiedle zamknięte szlabanem, teren monitorowany i zagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

1 038 750 zł57,71 m² 17 999,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament nad Odrą | Sedina | Balkon z widokiem na wodę Wyjątkowy 3-pokojowy apartament położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Sedina, w pierwszej linii zabudowy nad Odrą. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Kawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł26,40 m² 10 984,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł30,94 m² 9 987,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem o powierzchni 32,91 m2, położona w dzielnicy Gumieńce, os. Nowa Cukrownia. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych mebli przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30,56 m² 9 784,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy ulicy Wielkopolskiej 22. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28,21 m² 17 192,48 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament na sprzedaż Hanza Tower, szczecin. Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,21m2 zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów w Szczecinie Hanza.

Szczegóły ogłoszenia

296 800 zł25,57 m² 11 607,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa kawalerka w centrum Szczecina | jasna | gotowa do wprowadzenia | Centrum Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,57 m , położone w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

288 200 zł26,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni około 27 m , położona w ścisłym centrum Szczecina. Lokal powstał z adaptacji poddasza, co nadaje mu wyjątkowy charakter i przytulny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 lipca. W pełni umeblowana kawalerka na os. Pod Zegarem na Warszewie. Osiedle zamknięte z dużym terenem, placem zabaw. W budynku winda. Pokój umeblowany, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł23 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23 m2, położone w Szczecinie w dzielnicy zawadzkiego/klonowica. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 zł35 m² 46,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest kawalerka z antresolą, położona na 3 piętrze niskiego bloku z cegły na ul. Sarniej. Mieszkanie całkowicie umeblowane, idealne dla 1 osoby. Koszty miesięczne to czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł36,20 m² 9 640,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Świetnie zlokalizowana kawalerka - idealna jako pierwsze mieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne. W pobliżu pum, co generuje pewnego najemcę. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury. Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowej, przestronnej kawalerki znajdującej się na 2 piętrze w prestiżowym apartamentowcu Hanza Tower - położonym w samym sercu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż ładną kawalerkę po remoncie w Śródmieściu Szczecina, niedaleko Parku Żeromskiego, teatru Polskiego oraz Wałów Chrobrego z pięknym widokiem. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na parterze, w domu 4 lokalowym na Pogodnie. Mieszkanie mieści się w bardzo dobrze skomunikowanej części Pogodna,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł41,95 m² 6 436,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy ul. Rayskiego 27/4.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40,90 m² 14 669,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem w centrum Szczecina idealna do zamieszkania lub pod inwestycję Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 40,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł28,80 m² 58,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,8m2, położoną na 9 piętrze w budynku z windą. Pokój z aneksem kuchennym z wyjątkowym widokiem na Stocznie. Łazienka w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga, właściciel dokupi łóżko z materacem oraz kolejną komodę. Bliskie centrum ul.1 Maja, śliczna kawalerka o pow.31m2 z wnęką sypialną położona na 7 piętrze w wieżowcu.