dowolna

Lokale użytkowe Szczecin Osiedle Centrum

248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

248 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

150 000 zł255 m² 588,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu do sprzedaży 255 m piwnic w ścisłym centrum miasta .Są to piwnice po byłym zakładzie wyrobów cukierniczych .Istnieje możliwość zakupu zakładu z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

31,11 zł/m²90 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal 90m w pobliżu dworca pks w nowoczesnym budynku w którym znajdują się wszelkiego rodzaju lokale. Na powierzchnię 90m składają się 2 pomieszczenia [ 72m2 i 18m2 ].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

89 000 zł15 m² 5 933 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal po remoncie, z możliwością rozbudowy. Czynsz 80 zł m-c Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

80 000 zł33 m² 2 424,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania pawilon handlowy zlokalizowany na popularnym i lubianym na targowisku Tobruk w Szczecinie. (obok dworca pks). Pow. 33m kw. Budynek murowany, odnowiono, ocieplony, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

21,43 zł/m²42 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy w samym Centrum miasta , w okolicy ul. Krzywoustego. Lokal znajduje się w przyziemiu kamienicy, wejście jest z ulicy, okno wystawowe jest na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

22,53 zł/m²60 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy usytuowany jest w centrum miasta, w bardzo dobrej lokalizacji, strefa parkowania A. Znajduje się na parterze kamienicy w niewielkiej odległości od ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

22,34 zł/m²40 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Suterena w samym centrum Szczecina pod handel lub usługi. Opłata za wynajem 900 zł plus niski czynsz w wysokości 102 zł. i opłata za prąd z licznika. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

145 000 zł28 m² 5 178,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal w ścisłym centrum na parterze przy jednej z głównych ulic Szczecina o bardzo duzym natężeniu ruchu pieszych.Zankomicie nadaje się na biuro, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

16 zł/m²56 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal 56,24m2 w podwyższonym standardzie w centrum Szczecina. Lokalizacja widoczna z jednego z głównych placów Szczecina. Efektowna elewacja budynku. Lokal w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

465 000 zł115 m² 4 049,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż lokal o powierzchni 114,84 m2, położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Na powierzchnię lokalu składają się: 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

650 000 zł87 m² 7 477,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal z dużymi witrynami o powierzchni 86,93 m2 (z możliwością rozbudowy o ok. 40 m2), z bezpośrednim wejściem z ulicy, usytuowany w miejscu o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

46,01 zł/m²87 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż lokal handlowo- usługowy w jednym ze szczecińskich centrum handlowym. Bardzo dobra lokalizacja. Powierzchnia lokalu 48 m2. Lokal nadaje się na sklep odzieżowy, salon kosmetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

37,50 zł/m²120 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Prosperujący Pub Propaganda" w centrum Szczecinie do przejęcia za odstępne. Możliwość pozostawienie całego wyposażenie za odstępne. Czynsz najmu lokalu 45 zł/m2. Lokal o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

47,17 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

W wysokim standardzie lokal 53 m2 w najlepszej lokalizacji przy Deptaku Bogusława. Składa się z dużej sali handlowo-usługowej, dodatkowego pomieszczenia na zapleczu z wejściem od tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy blisko Urzędu Miejskiego na III piętrze w budynku biurowo - handlowym. Lokal nie umeblowany z zapleczem socjalnym ( lodówka, stół ) i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

58,82 zł/m²102 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 102m2, składający się z 5 pomieszczeń. W lokalu zaplecze socjalne oraz toaleta. Nieruchomość położona w kamienicy w jednym z ruchliwszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 65m2 na I piętrze w budynku biurowo-usługowym. Pomieszczenia przystosowane pod działalność biurową. Dwa gabinety - 40 m2 - 25 m2 plus duża recepcja jako część wspólna Samodzielne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

65,83 zł/m²91 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal po generalnym remoncie, z nagłośnieniem, instalacją alarmową, duży ruch pieszy na powierzchnię 91,15m2 składa się sala sprzedażowa I 30,70m2 o wysokości 4,45m, sala sprzedażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Centrum

Centrum,Szczecin

110 000 zł82 m² 1 341,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal o powierzchni 82 m2, podzielony na dwie części. Lokal położony jest na poziomie -1, duże natężenie ruchu. Możliwość zrobienia reklamy. Lokal składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

38,89 zł/m²309 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Zabytkowa willa położona przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Szczecina, na skraju wyjątkowej dzielnicy wypełnionej piękną, starą zabudową. Do wynajęcia atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

32 zł/m²125 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 125 m na trzecim piętrze. Biuro charakteryzuje wysoki standard wykonania i bardzo ciekawa architektura samego wnętrza. Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

515 000 zł142 m² 3 626,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na I piętrze w bardzo ładnej, narożnej kamienicy (świeżo odnowiona elewacja). Charakterystyczny punkt Szczecina - przy stacji paliw orlen i przy oddziale deutsche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Centrum

Centrum,Szczecin

130 zł/m²100 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atrakcyjnie położony lokal użytkowy w centrum - najbardziej reprezentatywna ulica Szczecina, nieopodal ch Kaskada. Na powierzchnię składa się 100m2 do własnej aranżacji. Wejście prosto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

37 zł/m²51 m² 1 874 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe o powierzchni 56 m2, na parterze biurowca. Umeblowane, na podłogach wykładzina. Duże okna. W budynku dostępne toalety i pomieszczenia socjalne. Czynsz 37 zł/m2 netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

24,22 zł/m²103 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest nie umeblowane mieszkanie o powierzchni 103,21m2 przy jednej z bardziej ruchliwych ulic Szczecina ul. Krzywoustego, pełniące obecnie funkcje lokalu biurowego z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

28,85 zł/m²104 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Mieszkanie przy jednej z bardziej ruchliwych ulic Szczecina pełniące funkcje lokalu biurowego z 4 pomieszczeniami (jedno przechodnie): 26, 25, 19 i 12m2; wc 6m2; kuchnia 10m2. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

60 zł/m²180 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny położony na parterze z wejściem bezpośrednio z chodnika w budynku usługowo-biurowym klasy A+ w prestiżowej lokalizacji w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

56,82 zł/m²44 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Czynsz miesięczny w kwocie 2500 zł brutto. Lokal biurowy usytuowany w samym centrum Szczecina przy alei Wojska Polskiego. Lokal położony jest na 1 piętrze z wejściem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjny lokal gastronomiczny w którym funkcjonuje pub o powierzchni całkowitej 128,17m2. Lokal może być również dostępny z całym wyposażeniem, które było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

21,52 zł/m²79 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajmu lokal biurowy na parterze kamienicy przy ul. Jagiellońskiej , na odcinku Al. Piastów - ul. Pocztowa. Lokal od frontu / 4 okna wychodzą na ul. Jagiellońską/. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

994 500 zł153 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Komfortowy lokal biurowo- usługowy wykończony w wysokim standardzie w okolicach deptaku Bogusława. Lokal składa się z sekretariatu 4 gabinetów, zaplecza socjalnego oraz toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

46,15 zł/m²130 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal produkcyjno handlowy na parterze w śródmieściu Szczecina. Lokal znajduje się w kamienicy i składa się z trzech głównych częci ; - handlowej , roboczej i magazynowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

30 zł/m²550 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczecin - Centrum. Na wynajem lokal-obiekt wolno stojący wolna powierzchnia to ok. 550m2 (możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni min. 100m2. Wykończenie pod najemcę przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

650 000 zł125 m² 5 195,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż gotowa i wyposażona kancelaria niepotrzebująca żadnych nakładów finansowych. Na powierzchnie 125m2 (w Księdze Wieczystej 113,1m2) składają się 4 gabinety, pokój biurowy, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

35,71 zł/m²140 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Wejście z ulicy, witryny, duże natężenie ruchu pieszych-samochodów!świetna Lokalizacja i Standard. Na wynajem lokal w ścisłym centrum miasta nieopodal pl. lotników, al. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

489 000 zł80 m² 6 112,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w budynku apartamentowym o pow 80 m2. usytuowany na 1-wszym pietrze 2-piętrowego nowego budynku z 2002 roku. W skład lokalu wchodzą 3 niezależne pokoje z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

36,30 zł/m²69 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Centrum, bliskie położenie pl. Grunwaldzkiego. Lokal usługowy o pow. 70 m2 nadający się na każdy rodzaj działalności, z dużymi oknami przez co wpada dużo światła. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

62,97 zł/m²67 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjnie położony lokal handlowo - usługowy w centrum Szczecina na trasie tzw. "Złotego Szlaku" na odcinku między pl. Lotników i pl. Grunwaldzkim. Lokal w całości usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

49,12 zł/m²285 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy lokal do wynajęcia w przepięknym dużym domu w samym centrum Szczecina. Dom, pomimo swojej atrakcyjnej lokalizacji, wyróżnia się zacisznym, zielonym otoczeniem. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

790 000 zł124 m² 6 370,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wejście z ulicy, witryny, duże natężenie ruchu pieszych-samochodów! Świetna Lokalizacja i Standard. Na sprzedaż lokal w ścisłym centrum miasta nieopodal pl. Grunwaldzkiego.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Szczecin, Śródmieście, Centrum