dowolna

Lokale użytkowe Szczecin Osiedle Centrum

248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

248 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

330 000 zł87 m² 3 807,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal położony na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jagiellońskiej. Planowana przebudowa ulicy Jagiellońskiej (fontanna, ławeczki, stojaki rowerowe, drzewa, ruch uspokojony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

599 900 zł75 m² 7 998,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny lokal w nowym apartamentowcu, w centrum miasta. Standard budynku oraz lokalu jest bardzo wysoki. Lokal znajduje się na 5 piętrze budynku. Powierzchnia całkowita wynosi ok. 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w Centrum Szczecina. Posiada wszystkie pozwolenia wymagane przez Izbę Lekarską. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń w pełni wyposażonych i działających jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

84,42 zł/m²77 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony w ścisłym centrum Szczecina przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych, przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej. Powierzchnia użytkowa wynosi 62,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

32,26 zł/m²124 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w nowej kamienicy na Wałach Chrobrego. Świetna lokalizacja, blisko Centrum! Budynek ogrodzony, dozorowany przez całą dobę, wejście dla osób z zewnątrz po wcześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

14,11 zł/m²177 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal użytkowy, idealnie nadający się na prowadzenie działalności biurowej, edukacyjnej, na kancelarie prawnicze, studia np. fotograficzne itp. położony na 2 piętrze, przedwojennej kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

19,77 zł/m²86 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny 3 pokojowy lokal biurowy/mieszkalny o powierzchni 86 m2, zlokalizowany w centrum Szczecina, niedaleko Deptaku Bogusława. Kamienica odnowiona w 2004 roku, w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

56,67 zł/m²30 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bardzo ładny, świeżo odnowiony lokal z witryną w centrum Szczecina przy jednej z głównych, ruchliwych ulic. Spory ruch pieszych, w sąsiedztwie duże sklepy spożywcze, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Świeżo odnowiony lokal z witryną w centrum Szczecina przy jednej z głównych, ruchliwych ulic. Duży ruch samochodowy, średni ruch pieszych, w sąsiedztwie duże sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

60,28 zł/m²199 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa do wynajęcia, szczecin- brama Portowa, 3. piętro. Nowa dobudowa do istniejącego ciągu kamienic z przełomu XIX/XX wieku (przebudowa 2009r.) usytuowana w sercu Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

38,89 zł/m²309 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Zabytkowa willa położona przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Szczecina, na skraju wyjątkowej dzielnicy wypełnionej piękną, starą zabudową. Do wynajęcia atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

35 zł/m²134 m² 4 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prezentujemy nowoczesny lokal biurowy w wyremontowanej w 2010 roku kamienicy z windą w Centrum Szczecina. Do dyspozycji najemców budynku są za dodatkową opłatą miejsca parkingowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

590 000 zł122 m² 4 991,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum miasta, położony jest na 7 piętrze budynku biurowego, wykończony w wysokim standardzie. Ściany gładzone i pomalowane na podłodze wykładzina dywanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

680 000 zł234 m² 2 904,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Lokal użytkowy blisko Centrum. Powierzchnia użytkowa 234,10 m2. Lokal do remontu kapitalnego. Możliwość działalności gastronomicznej, handlowo- usługowej. Z tyłu budynku jest mała rampa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

35 zł/m²156 m² 5 443 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prezentujemy nowoczesny lokal biurowy w Centrum Szczecina w wyremontowanej w 2010 roku kamienicy z windą z bezpośrednim wejściem do lokalu! Do dyspozycji najemców budynku są za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

60,76 zł/m²132 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal mieszczący się w samym centrum miasta. Składa się z dużej sali o wielkości ponad 67m2 oraz mniejszej o wielkości 33m2. Dodatkowo 2 pokoje biurowe (10m2 i 12m2) plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

40 000 zł11 m² 3 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 11 m2 położony na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym z 1987r. w centrum Szczecina. W lokalu od 15 lat prowadzony jest kiosk typu ,ruch". Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

257 000 zł90 m² 2 868,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do sprzedaży mieszkanie wraz z lokalem użytkowym w centrum miasta. Lokal z wejściem z ulicy z poziomu "0" o pow. 26,1m2, składa się z dwóch pomieszczeń oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

54,55 zł/m²11 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Centrum

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł880 m² 1 704,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednikowi. Oferta na wyłączność. Do sprzedaży klub/dyskoteka w świetnej lokalizacji (niedaleko Bramy Portowej) z bardzo dobrą komunikacją. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wawrzyniaka

Centrum,Szczecin

39,38 zł/m²32 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Proponujemy do wynajęcia pomieszczenie biurowe mieszczące się na I piętrze biurowca w doskonałej lokalizacji przy ul. Wawrzyniaka , blisko centrum a jednocześnie na uboczu. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

43 zł/m²197 m² 8 471 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na drugim piętrze budynku w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 197 m2 składa się open space do dowolnego podziału ścianami działowymi, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

83 000 zł9 m² 9 315,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Mały lokal użytkowy, ale w bardzo dobrym punkcie. Położony na jednym z najbardziej popularnych placów Szczecina przy samym przejściu dla pieszych. W sąsiedztwie sieciowe sklepy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

180 000 zł34 m² 5 243,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Polecam na sprzedaż biuro o pow. 34,33 m2 w wysokim standardzie dla wymagającego klienta w nowym apartamentowcu. W bardzo dobrej lokalizacji, centrum 1 min do tzw ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

26,79 zł/m²56 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze kameralnego biurowca ,zlokalizowanego w Centrum Szczecina Na powierzchnię użytkową 56 m2 składają się trzy pokoje biurowe, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

41,43 zł/m²560 m² 23 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biura o powierzchni 560 m2, zlokalizowane na pierwszym (400 m2) i trzecim (160m2) piętrze budynku biurowego w Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia podzielona jest obecnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

35 zł/m²28 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokoj biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

57 zł/m²409 m² 23 313 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na drugim piętrze obiektu o charakterze biurowo- usługowym. Na powierzchnię 409 m2 składa się 10 pokoi biurowych, korytarz oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

90,48 zł/m²210 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 210 m2 znajdujący się na parterze i 2 piętrze budynku w ścisłym Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży pomieszczenia biurowe znajdujące się na 2 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 160 m2 składa się 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

34,48 zł/m²29 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój biurowy położony na 2 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

40 zł/m²73 m² 2 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na pierwszym piętrze budynku w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 73 m2 składa się openspace do dowolnego podziału ścianami działowymi, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany w ścisłym Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia ok. 60 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Pomieszczenia wydzielone lekkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

59 zł/m²132 m² 7 788 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 132 m2 zlokalizowany na parterze budynku biurowego w Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia składa się z dużej sali sprzedaży (106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

46 zł/m²321 m² 14 766 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na piątym piętrze obiektu o charakterze biurowo- usługowym. Na powierzchnię 321 m2 składają się pokoje biurowe, korytarz oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

36,70 zł/m²218 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy (obecnie funkcjonujący jako gastronomiczny) zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy jednej z głównych ulic. Na powierzchnię całkowitą 218 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

719 000 zł124 m² 5 798,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży pomieszczenia biurowe znajdujące się na 4 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 120 m2 składają się 4 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

126,05 zł/m²119 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony na najlepszym odcinku najbardziej atrakcyjnej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina - tzw. Top lokalizacja o wzmożonym ruchu pieszych oraz bardzo dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

16,26 zł/m²1 230 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia olbrzymi lokal o charakterze gastronomicznym zlokalizowany w Centrum Szczecina. Na powierzchnię całości (1230 m2) składa się: wielka sala bankietowa na parterze (ok. 460 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

47,62 zł/m²105 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony w ścisłym centrum miasta, ok. 50 m od jednego z głównych placów Szczecina. Powierzchnia lokalu 105 m2. Lokal położony jest na parterze secesyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Szczecin

30 zł/m²250 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany w ścisłym Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia 250 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Pomieszczenia wydzielone lekkimi.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Szczecin, Śródmieście, Centrum