dowolna

Lokale handlowo-usługowe Szczecin - Baza ogłoszeń najmu i kupna

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

76,92 zł/m²130 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

"Okazja Lokal usługowy, lokal biurowy, lokal handlowy" Wynajmę bardzo atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni: 130 m2 o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania. Usytuowany na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal na parterze z wejściem od ulicy Jagiellońskiej. Powierzchnia 105 m2- w tym 84 m2 w parterze i 21 m2 w piwnicy (zejście bezpośrednio z lokalu) Lokal pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

15 000 zł40 m² 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! Niska cena! Funkcjonujący lokal na sprzedaż! Lokalizacja: ch Nowy Turzyn, powierzchnia 40m2, parter, główna alejka, sam środek Galerii. Duży parking, windy osobowe i towarowe, polecam!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

160 000 zł32 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Prowizja 0% Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 32m2, zlokalizowany w na osiedlu Słonecznym w Szczecinie przy ul. Jasnej 15. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

61,11 zł/m²18 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kameralny lokal w samym centrum Szczecina z dużą witryną, zapleczem socjalnym i wc. Idealna lokalizacja na handel, usługi lub biuro nastawione na klienta "z ulicy"-duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

37,27 zł/m²110 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na wynajem wyremontowane lokal w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum miasta. Budynek wybudowany w 2010 roku. Na powierzchnię 110 m2 składają się: - pomieszczenie open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

830 000 zł86 m² 9 707,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Ładnie utrzymany lokal z witryną na parterze w ocieplonym bloku. Nieruchomość obecnie służy jako zakład fryzjersko-kosmetyczny. Duża sala ma ok 38 m2, z jednej strony są witryny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

70,18 zł/m²86 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niedziałkowskiego

Centrum,Szczecin

80 zł/m²313 m² 25 040 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Sky garden to najnowocześniejszy 19 kondygnacyjny obiekt w samym sercu Szczecina z powierzchnią handlowo usługową na parterze i powierzchnią biurową klasy A na 1 i 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

516 000 zł96 m² 5 398,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA sprzedaż komfortowe lokal użytkowy. Nieruchomość położona w samym Centrum Szczecina, w bliskim sąsiedztwie Turzynu. Lokal znajduje się na parterze, trzy piętrowego budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Witam Do sprzedania hala wraz z projetem Wiecej informacji pod telefonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

719 000 zł141 m² 5 088,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal użytkowy. Nieruchomość położona w samym Centrum Szczecina, w bliskim sąsiedztwie Turzynu. Lokal znajduje się na parterze, trzy piętrowego budynku z cegły, czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

795 000 zł80 m² 9 937,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 80 m2 znajdujący się w ścisłym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego, w pobliżu Bramy Portowej. Ścisłe centrum Szczecina, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

40,30 zł/m²67 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal usługowo-użytkowy w doskonałej lokalizacji ,na chwilę obecną w lokal służy jako salon fryzjerski i podolog ,lokal może zachować swoje obecne przeznaczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

990 000 zł123 m² 8 048,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy (z przeznaczeniem zwłaszcza na gastronomię z ogródkiem) zlokalizowany przy jednej z głównych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Centrum

Centrum,Szczecin

113,40 zł/m²97 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 96,9m2 na parterze w ciągu lokali użytkowych w budynku przy Al. Wojska Polskiego w miejscu dużego ruchu pieszych, blisko Deptaka Bogusława. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w idealnej lokalizacji. W centrum miasta mieści się nieruchomość, która może posłużyć za magazyn lub siedzibę innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

17,14 zł/m²70 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo -usługowy o pow całkowitej 70m2 z zapleczem socjalnym,przy osiedlu .Koszt wynajmu 1200zł dodatkowo media energia elektryczna na licznik i ogrzewanie. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 240 000 zł116 m² 8 350,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal inwestycyjny z najemcą na sprzedaż. Na parterze budynku o nowoczesnej bryle zostały zaprojektowane 2 lokale usługowe o łącznej powierzchni 116 m2. Sąsiedztwo i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

43,33 zł/m²60 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta obejmuje wynajem bardzo atrakcyjnego lokalu, położonego w świetnej lokalizacji. Lokal może być przeznaczony na wszelką działalność biurową, usługową lub handlową. Na 60 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

W bliskiej odległości od ścisłego centrum Szczecina dwupoziomowy lokal o pow. całkowitej 265 mkw W kw 150 mkw) nadający się na wszelką działalność. Lokal 2-poziomowy, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

74,12 zł/m²74 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowo-handlowy w bad, dotychczas prowadzona dzialalność kosmetyczna! Lokal przeszedł remont w 2020 roku, własny projekt wnętrza. Wszędzie rozprowadzona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

30,66 zł/m²212 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt biurowo-produkcyjny o łącznej powierzchni ok. 212m2. Na poziomie "0" znajduje się ok 47m2 otwartej powierzchni biurowo- handlowej, ok. 19m2 pomieszczenie socjalne, ok. 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

16,98 zł/m²265 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

W bliskiej odległości od ścisłego centrum Szczecina dwupoziomowy lokal o pow. 265 mkw nadający się na wszelka działalność. Lokal 2-poziomowy, składający się z 20 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

750 000 zł74 m² 10 107,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy w bad, dotychczas prowadzona dzialalność kosmetyczna! Lokal przeszedł remont w 2020 roku, własny projekt wnętrza. Wszędzie rozprowadzona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal położony na jednej z głównych ulic Szczecina- duże natężenie ruchu pieszych. Lokal 42 metrów składający się z sali głównej plus zaplecze. Idealny pod biuro ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 38 m2. Lokal położony jest na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy. W skład nieruchomości wchodzi duża sala oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowy lokal o pow.100m2 położony w atrakcyjnym miejscu Gumieniec. Bardzo duży ruch pieszych,możliwość prowadzenia działalności usługowej ,sklep,gabinet,biuro ,salon kosmetyczny itp. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

1 299 000 zł143 m² 10 412,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania. Dotychczas lokal wykorzystywany był jako restauracja z kawiarnią .Lokal znajduje się w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

45,81 zł/m²155 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal o powierzchni 155m2 m2 położony na parterze budynku 4-piętrowego wybudowanego z cegły w 1960 roku. Duże witryny i wejście od ulicy. Lokal klimatyzowany, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Centrum

Centrum,Szczecin

225 000 zł43 m² 5 184,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opis Lokal położony w piwnicy, w ścisłym centrum Szczecina, o powierzchni 43,4 m2, na którą składa się jedno duże i wysokie pomieszczenie o pow. 40 m2 oraz łazieneczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Szczecin

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 129,6m2 z wejściem z ulicy, z czego powierzchnia 99,47m2 to powierzchnia w poziomie zero, a 29,76 to piwnice. Możliwy handel/usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

19 zł/m²500 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

D o w y n a j ę c i a . Polecamy lokal usługowo-handlowy w kompleksie podobnych lokali przy głównej ulicy wjazdowej do Szczecina ul. Struga. Lokal o powierzchni ok. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Centrum

Centrum,Szczecin

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na wynajem parterowy lokal o powierzchni 80 m2 znajdujący się w kamienicy w okolicy galerii Turzyn. Lokal składa się z 5 pomieszczeń, kuchni oraz łazienki. Przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

20,41 zł/m²196 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem parterowy lokal o powierzchni 196 m2 znajdujący się przy wyremontowanej ul. Jagiellońskiej. Lokal składa się z 4 pomieszczeń, kuchni oraz łazienki. Wyremontowana kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

45,66 zł/m²219 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 219 m2, w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

970 000 zł116 m² 8 350,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal inwestycyjny na sprzedaż. Nieruchomość idealna pod siedzibę firmy jak również inwestycja pod kątem wynajmu pod usługi, salon, sklep spożywczy ,aptekę, lokale biurowe itp. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

18 000 000 zł3 000 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam dochodowy retail park w województwie zachodniopomorskim, jedyny obiekt tego typu w mieście. Park handlowy położony w handlowej części miasta, niedaleko dużych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal przy ul. Wojska Polskiego w okolicy Placu Zgody. Lokal w piwnicy o powierzchni ok.20m2 (w akcie notarialnym ok.10m2 z racji wysokości lokalu ok.2m). Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

898 999 zł218 m² 4 067,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny lokal użytkowy położony w głównym ciągu komunikacyjnym o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania. Dotychczas lokal wykorzystywany był jako sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Majowe

Majowe,Szczecin

470 000 zł100 m² 4 688,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 100 m2 zlokalizowany na Prawobrzeżu Szczecina w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Znajduje się na parterze bloku mieszkalnego. Lokal składa się z 4 pomieszczeń.