dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż dwa lokale użytkowe zlokalizowane w parterze kamienicy położonej w ścisłym Centrum Szczecina. Łączna powierzchnia lokali: parter - 170 m piwnice - 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Podgórna

Centrum,Szczecin

95 000 zł15 m² 6 168,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cena okazyjna! Do sprzedaży garaż murowany z kanałem w centrum przy ul. Podgórnej w Szczecinie (rejon ul. Wyszyńskiego i Dworcowej): powierzchnia: 15,40 m kw. Wymiary garażu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Plater

Grabowo,Szczecin

410 000 zł62 m² 6 608,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal usługowy na Emilii Plater powierzchni 62m - parter, wejście z ulicy. Idealny pod sklep spożywczy lub przemysłowy, dowolną pracownię, biuro i każdą inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Plater

Grabowo,Szczecin

449 000 zł62 m² 7 237,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

349 000 zł35 m² 9 886,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny lokal biurowy o powierzchni 35,30 m2 w samym centrum Szczecina 2min pieszo do Bramy Portowej. Funkcjonalność lokalu sprawia że idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***lokale uslugowe 35 - 133M2*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech inwestycja na ponad 500 mieszkań i apartamentów - około ***1200 potencjalnych odbiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

45 000 zł16 m² 3 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej w centrum miasta! Hala garażowa czysta, sucha. Wjazd bramą elektryczną. Podana cena jest cena brutto istnieje możliwość odliczenia Vat skup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 500 000 zł261 m² 9 578,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż obiekt biurowo-handlowy na Gumieńcach składający się z 3 połączonych budynków o powierzchni użytkowej 261,10 m2, położony na działce o powierzchni 928 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

750 000 zł222 m² 3 378,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal bez barier architektonicznych! Przestronny lokal usługowy (222,4 m2) o bardzo dużych możliwościach aranżacyjnych, z przeznaczeniem na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

649 000 zł74 m² 8 746,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny lokal biurowy o powierzchni 74.20 m2 w samym centrum Szczecina 2min pieszo do Bramy Portowej. Usytuowany na 2 piętrze w kameralnym biurowcu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 750 000 zł194 m² 9 042,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Całkowita powierzchnia to nieco ponad 193 m2. W lokalu znajdują sie dodatkowo pomieszczenia socjalne, wc. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mazowiecka

Centrum,Szczecin

100 000 zł17 m² 5 966,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Murowany garaż położony w ścisłym centrum miasta przy ul Mazowieckiej. Otoczenie, gdzie znajduje się garaż to ścisłe centrum miasta. W tej okolicy nawet o miejsce parkingowe jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

349 000 zł37 m² 9 509,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż- salon fryzjerski - W pełni wyposażony Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez obywateli z poza ue! Oferta dotyczy lokalu położonego na os. Słonecznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szafera

Pogodno,Szczecin

1 250 000 zł229 m² 5 458,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Duży 2 poziomowy lokal, położony w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. Czytelna lokalizacja Na powierzchnię lokalu składa się: parter (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

28 000 zł16 m² 1 707,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż pawilon w Pasażu Handlowym na Rynku Słoneczne. Pawilon znajduje się w pasażu dolnym. Powierzchnia 16,40 m2. W pasażu jest ok 50 innych obiektów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego, idealnego pod działalność handlową, usługową lub biurową Najważniejsze atuty: lokal o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Centrum,Szczecin

500 000 zł84 m² 5 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na parterze w Centrum. Duże natężenie ruchu: piesi, komunikacja miejska, inne lokale, centrum handlowe. Na podłodze gres, oświetlenie punktowe, witryna, wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

999 999 zł165 m² 6 072,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny dwupoziomowy lokal użytkowy o pow. 165 mkw przystosowany pod gastronomie, z bezpośrednim wejściem z parteru w samym centrum Szczecina, przy ul. Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

999 999 zł165 m² 6 072,01 zł/m²

 

 

 

Łękno,Szczecin

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu przy Parku Kasprowicza. Nieruchomość usytuowana jest w najpiękniejszej części Szczecina, z bezpośrednim wejściem do parku. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

349 000 zł44 m² 7 877,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy z bogatą historią, zlokalizowany w samym sercu Szczecina, przy ul. Parkowej w dzielnicy Śródmieście. Ten wyjątkowy obiekt to dawny sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

262 000 zł52 m² 4 997,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal 52,43m2 z zapleczem socjalnym znajdujący sie w podpiwniczeniu. Wejście bezpośrednio z ulicy. Zabezpieczeniem jest instalacja alarmowa oraz krata od strony podwórza. Na sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł212 m² 7 067,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni wyposażony lokal położony w doskonale znanym Szczecinianom miejscu na rogu ulic Jagiellońskiej i Bohaterów Warszawy. Lokal zawiera wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

250 400 zł53 m² 4 715,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marty Klaudii Smuniewskiej w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert składnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł115 m² 3 208,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż w pełni wyposażony lokal gastronomiczny, znajdujący się na Szczecińskich Bulwarach. Lokal o powierzchni ok.115m2, usytuowany przy nabrzeżu Odry, składający się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony w centrum miasta przy głównej ulicy, przestronny z dużymi witrynami. Miejsca parkingowe dostępne w okolicy lokalu. Ponadto możliwość parkowania od zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jana Kazimierza

Grabowo,Szczecin

199 000 zł20 m² 9 793 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w odnowionej kamienicy o powierzchni 20 m2 z możliwością zagospodarowania piwnicy o powierzchni 20m2 położony w pobliżu Wałów Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Drzetowo,Szczecin

199 000 zł20 m² 9 802,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego lokalu handlowo-usługowego położonego blisko Centrum Szczecina w dzielnicy Drzetowo-Grabowo. Lokal ma powierzchnię około 20,3 m2 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

795 000 zł196 m² 4 045,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal biurowy w ścisłym centrum miasta. I piętro w odnowionej kamienicy. Lokal składa się z 8 pokoi o pow. od 13 do 40m2 (można część z nich połączyć, albo podzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

210 000 zł20 m² 10 334 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 20,32 m2. Doskonałe miejsce pod lokal handlowy lub użytkowy z różnych branży. Niski czynsz. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Centrum,Szczecin

299 000 zł44 m² 6 821,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum Szczecina. Lokal znajduje się na parterze z wejściem od ulicy. Na powierzchnię 43,83 m2 składają się: - sala sprzedaży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Centrum,Szczecin

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 50 m2, znajdujący się w dogodnej lokalizacji - ul.3 Maja. Lokal doskonale nadaje się do różnorodnych działań gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

4 500 000 zł200 m² 22 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum, przy jednej z głównych ulic Szczecina - al. Wojska Polskiego. W tej chwili trwają ostatnie uliczne prace modernizacyjne. Zakończenie prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Osiedle Kasztanowe

Kasztanowe,Szczecin

139 000 zł73 m² 1 910,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zmiana ceny! W ofercie lokal użytkowy w którym od ok. 30 lat znajduje się sklep mięsny i spożywczy. Lokal posiada 7 pomieszczeń, dzięki czemu można go zaadaptować do różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w śródmieściu Szczecina. Zajmuje powierzchnię 46,61 m2 i znajduje się na parterze bloku z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Tobrucki

Centrum,Szczecin

10 000 zł33 m² 303,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania lokal/pawilon handlowo - usługowo - biurowy o powierzchni 33,16m2 na Targowisku Tobruk w Szczecinie Śródmieście ul.Księcia Świętopełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł112 m² 10 258,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż! Lokal o powierzchni 112,1 m2 zlokalizowany w samym sercu Szczecina, w kamienicy na trzecim piętrze. Wyremontowany i przygotowany do pracy w 2019 roku salon, na którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

1 199 000 zł112 m² 10 705,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż działający ekskluzywnie wykończony salon fryzjersko-kosmetyczny w centrum Szczecina. Salon został otworzony w listopadzie 2020 roku, zgodnie z najwyższymi standardami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bolesława Krzywoustego

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

184 900 zł45 m² 4 140,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni 44, 66 m2 znajdujący się przy ulicy Krzywoustego 17. Lokal znajduję się na poziomie -1. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Swojska

Zdroje,Szczecin

45 000 zł34 m² 1 339,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu gastronomicznego, który przeszedł kompleksowy remont i jest gotowy do adaptacji na potrzeby działalności gastronomicznej. Lokal pozostaje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Raginisa

Śródmieście-Północ,Szczecin

769 000 zł71 m² 10 831 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-