dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Szczecin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dąbie

Dąbie,Szczecin

20,81 zł/m²1 033 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Szczecinie. Nieruchomość wybudowana w 2009 roku. Składa się z części magazynowej 777 mkw oraz biurowo-socjalnej 256 mkw. Specyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

19,44 zł/m²180 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Szczecina położony na pierwszym piętrze w kamienicy w bardzo ruchliwym miejscu. Lokal nadaje się na działalność biurową, szkołę itp. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szybowcowa

Dąbie,Szczecin

25,71 zł/m²35 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro o powierznich 50m2 w Dąbiu do wynajęcia. Do obiektu przynależy plac manewrowy 2500m2, obiekt jest ogrodzony i dozorowany. Podana cena jest ceną netto. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielka Odrzańska

Śródmieście,Szczecin

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy na Podzamczu w kamienicy na II piętrze o pow.40 m2 składający się z 3 pomieszczeń ;pokoje biurowe 26m2 i 10m2 wc i aneks kuchenny.Ogrzewanie i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

84 zł/m²75 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 75m2, położony na parterze. Lokalizacja przy przystanku komunikacji miejskiej, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu oraz w pobliżu parkingu. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

19,17 zł/m²313 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy położony na Pomorzanach, w budynku wolnostojącym na piętrze. Możliwość dostosowania przez najemcę lokalu do swoich potrzeb. Okna duże pcv. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bukowo

Bukowo,Szczecin

18,18 zł/m²110 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia piękny parter nowego domu dwurodzinnego znajdującego sie w dzielnicy Bukowo. Lokal idealnie położony, przy głównej drodze. Z racji tego może być przeznaczony na biuro lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

40,28 zł/m²72 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny, rewelacyjnie usytuowany lokal użytkowy, w samym centrum, przy Placu Grunwaldzkim, w miejscu o dużym natężenie ruchu pieszych. Wejście bezpośrednio z ulicy (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

125 zł/m²20 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-użytkowy znajdujący się w centrum osiedla Słoneczne. Powierzchnia 20 m2, wolno stojący, duże witryny, dobry standard. Bardzo ciekawa lokalizacja, lokal widoczny, usytuowany pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Arkońska

Centrum,Szczecin

51,08 zł/m²37 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Gabinet lekarski O powierzchnii 24 M2 + część wspólna , na którą składają się : 1.RECEPCJA, 2.POMIESZCZENIE SOCJALNE, 3.ŁAZIENKA DLA PERSONELU, 4.ŁAZIENKA DLA PACJENTÓW. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

110,62 zł/m²226 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w samym centrum szczecina a bardzo dużym natężeniu ruchu. Powierzchnia lokalu na parterze to 226 m2 natomiast powierzchnia całkowita (łącznie z piwnicami) to 296m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

26,04 zł/m²48 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu dwa duże pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 48m2 (każde po około 24m2). Pomieszczenia znajdują się w lokalu o powierzchni 99,21m2 położonym na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

27,08 zł/m²24 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu duże pomieszczenie biurowe o powierzchni 24m2. Pomieszczenie znajdują się w lokalu o powierzchni 99,21m2 położonym na parterze trzypiętrowej kamienicy usytuowanej 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

26,58 zł/m²75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

W sasiedztwie lokalu znajduja sie sklepy spozywcze "zabka","krzys",zaklad fryzjerski,gabinet stomatologiczny,zaklad weterynaryjny.Przed lokalem sa parkingi samochodowe oraz przystanek linii80 i 74.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

70,09 zł/m²107 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z dużą witryną z wejściem bezpośrednio z ulicy w centrum Szczecina. Lokal o powierzchni 107 m2 idealnie nadaje się na handel, biuro, usługi. Do wydania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

28,73 zł/m²99 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 99,21m2 położony na parterze trzypiętrowej kamienicy usytuowanej 350 metrów od Bramy Portowej (okolice ulicy Krzywoustego). Wejście do lokalu z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal mieszczący się w ścisłym centrum miasta (okolice Galaxy), przy głównej ulicy gdzie panuję nieustanny ruch pieszych. Lokal ma powierzchnię 48 m2, sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy składający się z dwóch kondygnacji, budynek wolno stojący położony w centrum dużego osiedla mieszkaniowego, w otoczeniu innych lokali handlowych, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. 3 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

27,65 zł/m²43 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

3 maja róg Owocowej 2 Pomieszczenia biurowe, hol, łazienka Parking przed budynkiem 1500 zł netto + liczniki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

53,33 zł/m²225 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia ok. 225m2 w wysokim standardzie z gabinetami w centrum Szczecina. Oddana do użytkowania w 2006 roku. Pełne wyposażenie, certyfikaty, pozwolenia na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bukowo

Bukowo,Szczecin

25,45 zł/m²110 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny/lokal biurowy lub lokal pod inną działalność znajdujący się w dzielnicy Bukowo. Na powierzchnię 110m2 składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Pomorzany,Szczecin

33 zł/m²12 m² 396 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenie biurowe o powierzchni 12m2 z możliwością podnajęcia większej przestrzeni od 5m2 do 55m2 z zapleczem sanitarnym. We wszystkich pomieszczeniach ściany wygładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny lokal w Centrum Szczecina z widokiem na Odrę! Lokal idealnie nadaje się na szkołę tańca, jogi, działalność biurową itd. Duża powierzchnia: 120m2, wykończona w panelach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

44,44 zł/m²225 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 250m2 położony w przyziemiu apartamentowca zlokalizowanego w samym sercu Szczecina Stare Miasto. Lokal składa się z 1 dużego pomieszczenia, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

33 zł/m²46 m² 1 518 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenie biurowe o powierzchni 46m2 z możliwością podnajęcia większej przestrzeni od 5m2 do 55m2 z zapleczem sanitarnym. We wszystkich pomieszczeniach ściany wygładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

49,11 zł/m²112 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w samym centrum Szczecina. Powierzchnia lokalu to około 111 m2. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży z dużymi witrynami, zaplecza socjalnego oraz magazynu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

46,88 zł/m²32 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy na Pogodnie, o powierzchni 32 mkw, na parterze budynku mieszkalnego. Wejście z ulicy. Lokal posiada zaplecze socjalne, na które składa się wc z umywalką oraz małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

60,98 zł/m²82 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem ok. 82m2 lokal użytkowy na Warszewie. Lokal składa się z dużej sali sprzedaży przedzielonej ściankami, które można z łatwością zdemontować oraz małego korytarzyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 25m2 położonego na parterze odnowionej kamienicy w centrum Szczecina (jedna z bocznych uliczek od Krzywoustego). Cała kamienica posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

109,09 zł/m²55 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy znajdujący się w ścisłym centrum miasta, przy jednej z głównych ulic w pobliżu Kaskady. Lokal ma powierzchnię 55 m2, składa sie z sali sprzedaży około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

22,36 zł/m²313 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy położony na Pomorzanach, na piętrze budynku wolnostojącego. Na jego powierzchnie składają się dwie duże sale, jedna mniejsza, dwie szatnie z łazienkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

45 zł/m²44 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy o pow. 44 m kw. w Śródmieściu pod handel lub usługi Szczegóły pod podanym numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

38,46 zł/m²26 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o pow. 26 mkw do wynajęcia, znajduje się w przyziemiu przedwojennej kamienicy. Do lokalu schodzi się po paru stopniach do niewielkiego pomieszczenia, dalej jest część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Zwycięstwa

Centrum,Szczecin

117,24 zł/m²58 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy z witryną w ścisłym centrum Szczecina, miejscu o bardzo dużym przepływie pieszych. Lokal nadaje się na małą gastronomię. -lokal składa się z: sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

80 zł/m²35 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni - 35m2 , parter, duże witryny .Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza , duża sala sprzedaży, wc + pomieszczenie socjalne, wysoki standard lokali, wkrótce modernizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

21,95 zł/m²82 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal mieszkalny 2 pokojowy w kamienicy z cegły mieszczący się na parterze, powierzchnia całkowita 82 m2. Do drobnego remontu. W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gwarna

Nad Rudzianką,Szczecin

47,92 zł/m²48 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal (mieszkanie) usytuowane na spokojnym i zielonym osiedlu "nad Rudzianką". Znajduje się na parterze, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

35 zł/m²220 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia w biurowcu z windą o powierzchni 150 m2. Składa się z 7 pokoi, wc oraz pom. socjalnego .Biura znajdują w ciągu handlowym w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

80 zł/m²73 m² 5 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy w nowo wybudowanym obiekcie mieszkalno-usługowym w centrum dużego osiedla, w pobliżu centrum handlowego i kilku firm sieciowych. Powierzchnia 73m2, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

31,40 zł/m²86 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w zabudowie, na parterze w budynku na Os. Słonecznym. Lokal ma powierzchnię 86m2 i dodatkowo 80m2 przynależnego ogródka. Przed długi okres pełnił funkcję punktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

9,50 zł/m²400 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 400 m2 przy ul. Robotniczej, do wynajęcia. Rozkład pomieszczeń: powierzchnia części magazynowo-produkcyjnej około 370 m2, a zaplecza socjalnego 30 m2.