dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Szczecin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Pomorzany,Szczecin

50 zł/m²97 m² 4 843 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 96,86 m , znajdujący się na III piętrze budynku biurowego, położonego w dogodnej lokalizacji w pobliżu głównych przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Pomorzany,Szczecin

39,78 zł/m²45 m² 1 790 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową. Lokal na 1 piętrze składa się z 2 pokoi biurowych (ok. 12m2 oraz 22 m2) z wspólnego korytarza. Toaleta dostępna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Pomorzany,Szczecin

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową. Składa się z trzech pomieszczeń biurowych. Lokal na 1 piętrze, wejście przez wspólny korytarza. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Pomorzany,Szczecin

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową. Lokal na 1 piętrze, wejście przez wspólny korytarza. Ogrzewanie miejskie w cenie. Najemca oprócz czynszu najmu, opłaca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

50 zł/m²13 m² 632 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy (12,64 m2) położony w na wysokim parterze budynku biurowego w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

40 zł/m²18 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokale znajdujące się na II i III piętrze budynku biurowego, położonego w dogodnej lokalizacji w pobliżu głównych przystanków komunikacji miejskiej (pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

45 zł/m²36 m² 1 620 zł

 

 

 

Nowe Miasto,Szczecin

23,55 zł/m²30 m² 704 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem, ładny lokal o pow. 30m2 w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu dworca pkp. Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku z przeznaczeniem lokalowo-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Królowej Korony Polskiej

Śródmieście,Szczecin

60,20 zł/m²98 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 126 m , idealnego dla firm poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

 

 

Śródmieście,Szczecin

16,17 zł/m²74 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia miejsca fryzjerskie w działającym salonie piękności, położonym blisko rynku Manhattan w Szczecinie. Cena 1200 zł. W salonie jest pomieszczenie socjalne, poczekalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem, bezczynszowy lokal użytkowy, parter, wejście z ulicy, 89 m2 + duży wyłączny ogródek, nowe budownictwo. Tylko u nas! idealny lokal na wynajem dla Twojej firmy! Składa się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Centrum,Szczecin

28,13 zł/m²569 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Narożna kamienica, idealne miejsce na handel, gastronomię usługi, biuro/sala obsługi klienta, gabinety lub klinika medyczna. Lokal dwupoziomowy na dole wejście z ulicy ok 347m2, góra ok 157 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

35 zł/m²265 m² 9 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Zapraszamy do prezentacji powierzchni biurowej w budynku przy jednej z głównych tras wyjazdowych Szczecina. 8 pomieszczeń zajmuje parter budynku w bardzo dobrym standardzie. Do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

20 zł/m²340 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia wyjątkowego budynku wolnostojącego o powierzchni ok. 340 m , zlokalizowanego w prawobrzeżnej części Szczecina, przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Zdroje,Szczecin

32 zł/m²88 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokalizacja: szczecin Zdroje w pobliżu Ronda Ułanów Podolskich Lokal usytuowany w podpiwniczonej części budynku jednorodzinnego. Powierzchnia: 87,50 m2 Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

50 zł/m²448 m² 22 390 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia duży lokal o powierzchni 447,8 m2, znajdujący się w dzielnicy Pomorzany! Trzy niezależne wejścia, od frontu drzwi rozsuwane, od boku oraz od tyłu drzwi tradycyjne. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łubinowa

Prawobrzeże,Szczecin

57 zł/m²70 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal 70 m2 w prosperującym obiekcie usługowym neo. Lokal jest położony w ciągu usługowym, posiada niezależne wejście. Dostęp 24/7. Na lokal o powierzchni 70 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

62,50 zł/m²400 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowy w rejonie ulic Komuny Paryskiej / Wilcza / Przyjaciół Żołnierza. Bardzo dobra lokalizacja, lokal dobrze wyeksponowany na dużym skrzyżowaniu. Lokal jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

38,81 zł/m²134 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca Państwu do wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się w ścisłym centrum miasta przy ul. 5 go Lipca. Lokal składa się z dużego pomieszczenia które może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

38,51 zł/m²174 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca Państwu do wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się w ścisłym centrum miasta przy ul. 5 go Lipca. Lokal o łącznej powierzchni ok 174m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Szczecin

Świerczewo,Szczecin

25 zł/m²80 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal na magazyn niemal w ścisłym centrum! Nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia, przedsionka, oraz trzech mniejszych pomieszczeń. Wygodny i praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Szczawiowa

Pomorzany,Szczecin

34,26 zł/m²53 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Oferta od właściciela Fire Stop Serwis Optymalna powierzchnia magazynowa z biurem do własnego użytku (najem łączny) Liczne miejsca parkingowe poza strefą płatnego parkowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Szczecin

Centrum,Szczecin

46,43 zł/m²140 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyczny, dwupoziomowy lokal gastronomiczny położony w samym sercu Starego Miasta w Szczecinie w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego, zarówno w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

45 zł/m²13 m² 569 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy 12,64 m2 położony na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach C.H. Molo Miesięczny koszt to czynsz najmu w wysokości 568,98 zł netto plus energia (podliczniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

45,66 zł/m²53 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Uwaga! Ciekawa oferta! Na wynajem lokal mieszkalny w całości przystosowany do prowadzenia działalności biurowej. Lokal położony jest na parterze kamienicy przy Alei Fontann. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Szczecin

41,31 zł/m²102 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, handlową lub usługową. Wejście bezpośrednio z ulicy oraz z drugim wejściem od strony klatki schodowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Centrum,Szczecin

84,77 zł/m²98 m² 8 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wielofunkcyjnej powierzchni biurowo - usługowo - handlowej , która znajduje przy zbiegu dwóch głównych ulic Szczecina - Alei Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Szczecin

Centrum,Szczecin

62,21 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie o wynajmie lokalu Do wynajęcia lokal użytkowy w Szczecinie, usytuowany przy jednej z głównych ulic, co zapewnia doskonałą widoczność oraz dużą przepustowość klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stare Miasto,Szczecin

32,37 zł/m²124 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w przyziemiu o powierzchni 123,56 m2 położony w dzielnicy Stare Miasto. W lokalu znajdują się: dwie połączone sale o powierzchniach 36,9 m2 i 27,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sławomira

Grabowo,Szczecin

32,67 zł/m²15 m² 490 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu miejsca parkingowego znajdującego się w budynku apartamentowym z 2008 roku na pograniczu dwóch dzielnic Szczecina - Wałów Chrobrego oraz Śródmieścia. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

82,78 zł/m²54 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku w Centrum Szczecina. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, plus drugie wejście z klatki schodowej. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Szczecin

55 zł/m²126 m² 6 930 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy zlokalizowany na parterze budynku biurowego w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Szczecin

55 zł/m²114 m² 6 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

55,71 zł/m²70 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

59,26 zł/m²135 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie o wynajmie budynku wolnostojącego w pobliżu Jasnych Błoni w Szczecinie Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego budynku wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

27,25 zł/m²37 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem - stanowisko dla fryzjerki, kosmetyczki lub makijażystki - od zaraz Oferta dotyczy lokalu położonego na os. Słonecznym na parterze (wejście z chodnika). Lokal gotowy do pracy! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczecin

Kaliny,Szczecin

77,70 zł/m²45 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta Nieruchomości - Pawilon Gastronomiczny na Osiedlu Kaliny, szczecin Powierzchnia: 45 m Lokalizacja: osiedle Kaliny, szczecin Dostępność: od zaraz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

69,50 zł/m²79 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczny położony przy ul. Jagiellońskiej. Lokal położony na parterze, z dużymi witrynami. Wejście z poziomu ulicy. Rozkład pomieszczeń: duża sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targ Rybny

Stare Miasto,Szczecin

48,25 zł/m²166 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowy lokal z tarasem, o powierzchni 165,8 m2 położony na Starym Mieście. Lokal dwupoziomowy, na parterze otwarta przestrzeń o pow. ok. 70 m2 z zapleczem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowe Miasto,Szczecin

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem budynek magazynowo-biurowy przy ul. Dąbrowskiego tuż przy wiadukcie przy ul. Kolumba. Budynek z lat 90-tych wolnostojący na terenie współdzielonym m.in z hurtownią, warsztatem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij